Pieniądze leżą na ziemi, trzeba się tylko chcieć po nie schylić.

Darmowa karta kredytowa Citibank i w nagrodę prawie 360 zł do wydania.

Dla słuchaczy audiobooków Citibank przygotował promocję z kartą kredytową w roli głównej. Oszczędny słuchacz oprócz rocznego darmowego dostępu do platformy z audiobookami może zyskać darmową kartę kredytową. Bez względu na to, czy karty będzie używał czy nie, nie zapłaci za jej obsługę.

Promocja trwa do 27 listopada 2017 roku.   

Promocja w pigułce

Bonus – 12 miesięcy darmowego abonamentu na platformie z audiobookami.

Warunki do spełnienia – jedno logowanie do bankowości elektronicznej + transakcje na łączną kwotą min. 400 zł.

strona promocji ⇒

Kto może wziąć udział w promocji? 

Czy może to być osoba, która była już kiedyś klientem banku? TAK

Warunek – z promocji nie może skorzystać osoba, która od 1 stycznia 2015 roku była lub jest posiadaczem głównej karty kredytowej Citibanku.

Jaki jest bonus w promocji? 

Około 360 zł,

a dokładnie 358,80 zł. Tyle stanowi równowartość rocznego abonamentu w serwisie Storytel z audiobookami.

O tym, czy bonus zostanie przyznany, zależy czy spełnimy warunki tej promocji (o nich w punkcie poniżej). Bon podarunkowy zostanie udostępniony w bankowości elektronicznej (posiadacz karty kredytowej Citibanku ma dostęp do rachunku karty przez internet)  najpóźniej do końca następnego miesiąca po spełnieniu warunków (warunki spełnione we wrześniu = bon podarunkowy przesłany do końca października).

Bon wykorzystać będzie można do 31 maja 2018 roku.

Inne promocje karty kredytowej Citibanku:
Karta kredytowa Citibank ze smartfonem ⇒
Karta kredytowa Citibank z bonem na Allegro ⇒
Karta kredytowa Citibank z bonem do Morele.net ⇒
Karta kredytowa Citibank z bonami do Frisco.pl ⇒
Karta kredytowa Citibank z bonem do OleOle.pl ⇒


Co należy zrobić, aby odebrać bonus? 

.1. Pierwszym krokiem jest wypełnienie formularza kontaktowego na stronie tej promocji [KLIK]. Na podany w tym formularzu numer telefonu kontaktowego zadzwoni konsultant z banku aby potwierdzić czy chcemy skorzystać z tej oferty. W trakcie tej rozmowy, o ile chcemy, zostanie za pośrednictwem konsultanta wypełniony wniosek o kartę kredytową i na jego podstawie zostanie zawarta umowa z bankiem. Ponieważ karta kredytowa jest niczym innym jak kredytem niezbędne będzie potwierdzenie naszych dochodów. Dokument dochodowy przesłać będzie można online. Listę dokumentów, jakich bank wymaga w zależności od rodzaju dochodu znajdziemy w załączniku do regulaminu promocji.

.2. Po zawarciu umowy, najpóźniej do końca następnego miesiąca (umowa zawarta w sierpniu = warunki spełnione do końca września) trzeba wykonać 2 czynności:

.a. Jeden raz zalogować się na w bankowości internetowej bądź przez aplikację mobilną na konto swojej karty kredytowej. Logować się oczywiście można częściej, bank wymaga tylko jednego logowania.

.b. Dokonać transakcji bezgotówkowych (zapłacić kartą) na łączną kwotę co najmniej 400 złotych. Jeśli ktoś posiada kartę dodatkową, to płatności nią dokonane też będą wliczane, jak i nośnikiem zbliżeniowym. Transakcje bezgotówkowe oznaczają, że nie wliczają się tu wypłaty z bankomatów, ale też przelewy z rachunku karty kredytowej. Nie zostaną też uwzględnione transakcje zwrócone (np. gdy towar opłacony kartą kredytową zostanie zwrócony do sklepu, a wartość towaru zwrócona na kartę kredytową) i transakcje, które nie zostaną do tego czasu zaksięgowane w systemie banku (w zależności od transakcji od momentu zapłaty kartą do momentu zaksięgowania/rozliczenia tej kwoty przez bank może miną nawet kilka dni).

Kto jest organizatorem promocji? 

Bank Handlowy w Warszawie S.A.

Nazwa promocji Zostań posiadaczem karty kredytowej Citibank i zdobądź kartę podarunkową na 12 miesięcy do Stotytel. Pobierz regulamin promocji  ⇒ 

Jaki jest koszt obsługi karty kredytowej?

W regulaminie nie ma wskazanych ograniczeń co do wyboru karty kredytowej. Można więc wybrać dowolną z oferty banku. Polecam jednak kartę kredytową Simplicity. Z oczywistego powodu. Za tę kartę nie jest pobierana prowizja ani miesięczna, ani roczna i to bez względu na to czy jej używamy, czy trzymamy ją w szufladzie.

Jeśli spłacać będziemy zadłużenie na karcie terminowo nie zapłacimy ani za obsługę karty, ani odsetek od pożyczonych pieniędzy. Pamiętać tylko należy, żekarta kredytowa nie powinna nam służyć do wypłaty gotówki w bankomacie, bo zwyczajnie drogo to kosztuje. Do tego służy karta debetowa.

Od 1 sierpnia br. zmieniło się co nieco w tabeli opłat Citibanku, m.in. wzrosła opłata za wypłatę z bankomatu i pojawiła się opłata za spłatę zadłużenia w bankomacie. Obecnie opłaty dla karty kredytowej Simplicity wyglądają tak:

0 zł za obsługę karty.

8% min. 10 zł za wypłatę gotówki z bankomatów.

8% min. 10 zł za przelew z rachunku karty.

10 zł za spłatę zadłużenia w bankomacie, 20 zł w Oddziale.

6 zł za dostęp do obsługi telefonicznej CitiPhone. Ta usługa nie jest obowiązkowa ale jest ona automatycznie podłączana do karty i najlepiej z niej od razu zrezygnować. Dla zwykłego użytkownika karty nie jest ona potrzebna.

Przejdź na stronę promocji

 

Dokumenty związane z wpisem:

Regulamin promocji Zostań posiadaczem karty kredytowej … ⇒

Tabela opłat i prowizji ⇒

* * * * * * * * * * * * * * * * * *
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *