Pieniądze leżą na ziemi, trzeba się tylko chcieć po nie schylić.

200 zł kieszonkowego w nagrodę za wpłatę świadczenia 500+ na konto w Nest Banku.

Ruszył nabór na wnioski 500 plus i jednocześnie ruszyła promocja Nest Banku skierowana do osób, które pobierają pieniądze z programu Rodzina 500 plus. Bank w nagrodę za aktywne korzystanie z konta wypłacać będzie co kwartał po 50 zł w gotówce na konto. 

Promocja trwa do odwołania.   

Promocja w pigułce

Bonus – 200 zł wypłacane co kwartał po 50 zł.

Warunki do spełnienia – zasilenie ROR-u kwotą min. 2.500 zł / m-c lub konta firmowego kwotą min. 6.000 zł/m-c i opłacanie składek do ZUS/US + posiadanie konta dla dzieci lub młodzieży + zgody marketingowe.

strona promocji ⇒

Kto może wziąć udział w promocji?

Czy może to być osoba, która była już kiedyś klientem banku? TAK

Warunek – z promocji może skorzystać osoba już posiadająca konto w Nest Banku, jak też osoba, która konto dopiero otworzy.

Jaki jest bonus w promocji?

200 zł w gotówce na konto.

Bank będzie wypłacać po 50 złotych na konto za każdy kwartał pod warunkiem, że zostaną spełnione warunki wymienione poniżej. Jako pierwszy okres kwartalny jest liczony od miesiąca, w którym zostanie wypłacone pierwsze świadczenie 500 plus z okresu świadczeniowego trwającego od 1 października 2017 roku do 30 września 2018 roku.

Premia będzie wypłacana do 20 dnia następnego miesiąca po danym okresie kwartalnym.

Prawo do świadczenia jest ustalane na okres 1 roku – od 1 października danego roku do 30 września kolejnego roku. Wnioski na kolejny (nowy) okres można składać od 1 sierpnia danego roku.

 

Co trzeba zrobić, aby odebrać bonus?

.1. Najważniejsze, to być świadczeniobiorcą programu 500 +, które to świadczenie jest lub będzie wypłacane na konto w Nest Banku.

.2. Posiadać Nest Konto lub je otworzyć [KLIK], na które będzie wpłacane świadczenie 500 +. Kto już konto posiada, wystarczy po zalogowaniu się przejść do zakładki Wnioski i umowy i wybrać opcję Złóż wniosek.

.3. Zapewnić łączny wpływ na ROR nie mniejszy niż 2.500 zł miesięcznie (wpływ może pochodzić z wynagrodzenia z konta pracodawcy, może to też być renta, emerytura, stypendium lub świadczenie 500 +).

lub

Zapewnić łączny wpływ na rachunek firmowy nie niższy niż 6.000 zł miesięcznie (nie będą brane pod uwagę wpływy z innych rachunków Nest Banku i innych banków posiadacza konta firmowego oraz wpływy z kredytów i lokat) oraz opłacanie zaliczki do US lub płatności pełnej składki do ZUS. Przy czym bank może zwrócić się o udokumentowanie czy poprawnie została naliczona i opłacona zaliczka na podatek dochodowy.

.4. Posiadać przynajmniej jeden z rachunków: Nest Rodzinne Oszczędności lub Nest konto Samodzielne.

Nest Konto Samodzielne, to konto młodzieżowe od 13 do 18 roku życia.

Nest Rodzinne Oszczędności, to konto rodzinne z premią wypłacaną za regularne oszczędzanie – w przypadku, gdy dziecko nie ma ukończonych jeszcze 13 lat.

.5. Wyrazić zgody marketingowe. Tu nie mam co dodawać. Wyrażenie zgody (regulamin to nazywa …”nie zgłosił sprzeciwu …) oznacza, że bank będzie wysyłał nam e-mailem, czasem zadzwoni by zaoferować nam swoje inne produkty. Ja mam sposób na takie telefony – stosuję metodę zdartej płyty. Cokolwiek po drugiej stronie słuchawki słyszę, odpowiadam “Dziękuję, miłego dnia życzę.” Czasem słyszę śmiech, czasem konsultant się rozłącza, a czasem miło dziękuje za “rozmowę”.

Kto jest organizatorem promocji?

Nest Bank S.A.

Nazwa promocji Nest kieszonkowe. Pobierz regulamin promocji  ⇒Rodzina 500 plus – jak złożyć wniosek o  w Nest Banku?

To zależy, czy konto w Nest Banku już mamy czy nie i czy jeśli mamy, to w jaki sposób zostało otwarte.

Wariant I. Konto otwarte – umowę dostarczył kurier albo została podpisana w placówce banku – wniosek o 500 + można złożyć przez bankowość elektroniczną.

Wariant II. Konto otwarte – umowa została podpisana przelewem weryfikacyjnym – wniosek o 500 + można złożyć w wersji papierowej w Urzędzie Miasta bądź w Ośrodku Pomocy Społecznej albo w wersji elektronicznej przez PUE ZUS, ePUAP, Portal Emp@tia.

Wariant III. Brak kontaotworzyć konto i złożyć wniosek zgodnie z powyższymi wskazówkami.

Jaki jest koszt utrzymania Nest Konta?

To jedno z moich ulubionych rachunków bankowych. Brak opłat za podstawowe operacje. Opłaty dotyczą też Nest Konta Samodzielnego (dla wieku 13-18 lat).

0 zł za prowadzenie rachunku.

0 zł za obsługę karty debetowej.

0 zł za wypłatę gotówki z bankomatów krajowych.

5 zł za wypłaty w bankomatach za granicą, 0 zł dla konta młodzieżowego.

9 zł za wypłatę gotówki w kasie banku.

9 zł za wpłatę gotówki w kasie banku.

0 zł za internetowy przelew krajowy, 5 zł telefoniczny iw placówce banku.

5 zł za internetowy przelew europejski SEPA. i 0,2% min. 20 zł max 200 zł zł za przelew zagraniczny.

0 zł za internetowe zlecenie stałe (zdefiniowanie, modyfikacja, odwołanie i realizacja).

5 zł za sprawdzenie salda w bankomacie BZ WBK.

Jeśli dziecko ma mniej niż 13 lat bank wymaga otwarcia konta oszczędnościowego Nest Rodzinne Oszczędności. To konto jest darmowe. Przelewy zaś – jeśli na konto w banku pierwszy w miesiącu jest za darmo, każdy kolejny 5 zł, a jeśli na konto w innym banku każdy przelew 5 zł.

Przejdź do wniosku o Nest Konto 

 

Dokumenty związane z wpisem:

Regulamin promocji Nest kieszonkowe ⇒

Tabela opłat i prowizji ⇒

* * * * * * * * * * * * * * * * * *
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *