Pieniądze leżą na ziemi, trzeba się tylko chcieć po nie schylić.

100 zł na zakupy do H&M plus nawet 300 zł w gotówce za otwarcie konta w BGŻ BNP Paribas.

W limitowanej promocji, w której główne skrzypce gra konto osobiste w banku BGŻ BNP Paribas można odebrać bon na 100 zł do wydania w sieci sklepów H&M oraz do 300 zł w gotówce na konto za aktywne korzystanie z konta i aplikacji mobilnej.

Do promocji można przystąpić do 22 grudnia 2017 roku. 

Promocja w pigułce

Bonus – 100 zł bon na zakupy do H&M + 300 zł – premia za korzystanie z konta bankowego i z aplikacji mobilnej.

Warunki do spełnienia – wpływ 1.000 zł i transakcje na 300 zł w styczniu 2018r. + aktywne korzystanie z aplikacji mobilnej banku BGŻ BNP Paribas – GOmobile.

strona promocji ⇒

Kto może wziąć udział w promocji?

Czy może to być osoba, która była już kiedyś klientem bank? TAK

Warunek – nie jest lub nie była posiadaczem (lub współposiadaczem) konta w Banku BGŻ BNP Paribas (w tym w BNP Paribas Bank Polska S.A. i Banku BGŻ S.A.) w okresie 36 miesięcy przed datą złożenia wniosku o przystąpienie do Promocji.

 

Wolisz 100 zł na zakupy do IKEA? Co zrobić, aby otrzymać bon na zakupy do H&M?

Najważniejsze, to w styczniu 2018 roku dopilnować, aby na konto wpłynęło co najmniej 1.000 zł i dokonać transakcji bezgotówkowych na kwotę minimum 300 zł. Przy czym wpływy pochodzące z: innych naszych rachunków prowadzonych w BGŻ BNP Paribas (w tym tych,

konto bankowe z bonem do h&m

których jesteśmy współposiadaczem), rachunków kredytowych służących do obsługi kredytów lub pożyczek udzielonych nam przez BGŻ BNP Paribas, naszych rachunków prowadzonych w BGŻOptima oraz wpłat gotówkowych nie będą brane pod uwagę.  Transakcjami bezgotówkowymi natomiast może być: zapłata kartą debetową wydaną do konta, ale też transakcja mobilna AndroidPay i MasterPass (cyfrowy portfel).

Zanim jednak to nastąpi warto zapamiętać 2 daty:

22 grudnia 2017 roku, to ostatni dzień na przystąpienie do promocji. Koniec promocji może jednak nastąpić wcześniej, bo jest to promocja limitowana. O tym, kto ma szansę na otrzymanie bonu do H&M decyduje data rejestracji do promocji. Po osiągnięciu liczby 1000 rejestracji promocja automatycznie zastanie zakończona.

12 stycznia 2018 roku, to ostatni dzień na podpisanie umowy ramowej z bankiem. Umowa ramowa oznacza, że podpisujemy umowę o rachunek bankowy (w tym przypadku Konto Optymalne), kartę debetową i dostęp do bankowości elektronicznej (możliwość obsługi rachunku przez internet). Umowę do podpisania dostarcza nam kurier.

Gdy już korzystamy z rachunku ważne są kolejne 4 daty:

Miesiąc styczeń, to czas na dopilnowanie, aby na konto wpłynęło co najmniej 1.000 zł i dokonanie transakcji bezgotówkowych na co najmniej 300 zł. O tym, czym może być transakcja bezgotówkowa i jakie wpływy nie będą brane pod uwagę wspomniałam w pierwszym akapicie tego punktu.

14 luty 2018 roku – do tego dnia powinniśmy otrzymać mail z informacją o przyznaniu nagrody. Informacyjnie dodam, że takie maila czasem trafiają do Spamu. W tym samym mailu będzie link i unikalny kod, który wykorzystać musimy do …

26 lutego 2018. Do tego dnia powinniśmy podać swój adres korespondencyjny, na który zostanie wysłany bon na zakupy do H&M. Zostanie on nadany do dnia …

28 lutego 2018 roku pocztą listem poleconym za potwierdzeniem odbioru.

Inne promocje rachunków w BGŻ BNP Paribas:

Konto Optymalne z bonem do IKEA 

Konto Optymalne z premią w gotówce ⇒

Co zrobić, aby odebrać 300 złotych? 

Tak w skrócie, to wystarczy aktywnie korzystać z aplikacji mobilnej banku – GOmobile. Otrzymamy 1 złotych za jedną płatność mobilną. Oczywiście, promocja nie

byłaby promocją, gdyby nie było w niej ograniczeń.

Po pierwsze, premia będzie wypłacana przez kolejnych 12 miesięcy od dnia przystąpienia do tej promocji.

Po drugie, maksymalnie miesięcznie bank wypłaci 25 złotych, co przez rok daje wspomniane 300 złotych premii.

Po trzecie, kwota transakcji, od której bank wypłaci 1 zł premii nie może być niższa niż 1 złotych.

Po czwarte, jeśli w jednym miesiącu wykonamy więcej niż jedną transakcję na taki sam rachunek, premia będzie wypłacona tylko jedna – 1 złotych.

Po piąte, jeśli wypowiemy umowę rachunku przed datą wypłaty premii, czyli przez 8 dniem danego miesiąca, to premii za miesiąc poprzedni nie otrzymamy.

Po szóste, od transakcji opłaconych Blikiem i od przelewów na lokaty, bonus się nam nie należy.

Podsumowując. Aby od transakcji bank wypłacił bonus 1 złotych ma to być:

  • przelew z aplikacji mobilnej (na lokatę się nie liczy);
  • płatność zbliżeniowa z Android Pay;
  • transakcja kartą zarejestrowaną w e-Portfelu. To usługa, w której można zarejestrować swoje karty płatnicze wydane w BGŻ BNP Paribas i płacić nimi bez podawania danych karty;

Kto jest organizatorem promocji?

To promocja wiązana. 100 zł uczestnik promocji otrzymuje od Ad Astra, który jest organizatorem promocji Stylowe konto (pobierz regulamin promocji ⇒), zaś 300 zł w gotówce na konto (300 zł to maksymalna kwota) od banku Bank BGŻ BNP Paribas S.A., który z kolei jest organizatorem promocji Mobilna premia (pobierz regulamin promocji Mobilna premia) ⇒, którą już dla Was prześwietlałam.

 

Konto Optymalne – koszty utrzymania?

Jedno zdanie wyjaśnienia. Jak wspomniałam jest to promocja wiązana i tak naprawdę jesteśmy uczestnikami nie jednaj, ale dwóch promocji. W tej, której organizatorem jest bank mamy do wyboru 3 rachunki bankowe: Konto Optymalne, Konto Maksymalne i Konto Premium (przeczytaj o promocji i sprawdź, które konto jest dla Ciebie najlepsze ⇒). W promocji z bonem do H&M takiego wyboru już nie mamy. Możemy otworzyć tylko Konto Optymalne. Konto to, jak i karta do niego są bezwarunkowo darmowe, podczas gdy pozostałe dwa wymagają spełniania dodatkowych warunków. Darmowe są też przelewy internetowe, wypłaty z bankomatów banku BGŻ BNP Paribas i sieci Planet Cash (z pozostałych bankomatów w kraju 5 zł), za granicą w bankomatach grupy BNP Paribas. Za darmo, co ostatnimi czasy jest rzadkością, można sprawdzić saldo w bankomacie.

 

Osoby, które korzystają ze zleceń stałych i poleceń zapłaty powinny za to zwrócić uwagę na opłatę za złożenie i zmianę tych usług. Bank pobiera 25 zł za złożenie i modyfikację każdego zlecenia oraz przyjęcie i zmianę polecenia zapłaty. Sama realizacja później i zlecenia stałego, i polecenia zapłaty nic nie kosztuje.

źródło zdjęcia tytułowego strona promocji “Stylowe konto”

 

Dokumenty do promocji:

Strona promocji Stylowe konto dla domu ⇒

Strona promocji Mobilna premia ⇒

* * * * * * * * * * * * * * * * * *

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *