poniedziałek, 15 lipcaPieniądze leżą na ziemi, trzeba się tylko chcieć po nie schylić.
Shadow

do 600 zł moneyback od mBanku za otwarcie konta osobistego.

Wraz z końcem maja br. zakończyła się akcja promocyjna mBanku z rachunkiem osobistym eKonto, Zyskuj z eKontem z bonusem do 300 zł. 1 czerwca 2017 roku zaś ruszyła podobna promocja tegoż banku, Lepiej z eKontem z 2 razy wyższą premią. Tym razem klient może zyskać do 600 zł.

Do promocji Lepiej z eKontem można przystąpić do 31 lipca 2017 roku.

 

Promocja Lepiej z eKontem w pigułce

Uczestnik promocji – osoba, która nie posiadała od 1 stycznia 2016r. ROR-u lub konta oszczędnościowego w mBanku.

Bonus – moneyback – 4% od płatności kartą i/lub Blikiem + 2 lata opłaty bez zmian, m.in 0 zł za: konto, kartę, przelewy internetowe, wypłaty za bankomatów.

Warunki – płatności kartą i/lub Blikiem minimum 250 zł + wpływ na konto minimum 1 000 zł + 1 logowanie do aplikacji mobilnej banku.

Dla kogo jest promocja Lepiej z eKontem?

Bank kieruje promocję do nowych klientów. Jednak nowy klient nie musi tak naprawdę oznaczać osoby, która z mBankiem nie miała nigdy wcześniej nic wspólnego. Zgodnie z regulaminem promocji nowym klientem jest osoba, która od 1 stycznia 2016 roku nie posiadała w tym banku ani konta osobistego (ROR-u), ani konta oszczędnościowego o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017 (dawny Multibank).

Co jeszcze ważne, to to, że otwierany w promocji rachunek musi być indywidualny. Nie można go więc otworzyć z inną osobą jako współwłaściciel.

Przejdź na stronę promocji ⇒

600 zł premii – za co?

Podobnie jak w promocji Zyskaj z eKontem, tak i tu bonusem jest moneyback, czyli częściowy zwrot od dokonanych zakupów. Tym razem jednak będzie to 2 razy wyższy zwrot, nie 2% a 4%.

4% otrzymamy od transakcji (płatności) dokonanej kartą płatniczą (debetową wydaną do konta albo kredytową, której rachunkiem do spłaty jest eKonto otwarte w tej promocji) i / lub Blikiem. Maksymalnie za 1 miesiąc bank wypłaci 100 zł. Aby więc zyskać maksymalny bonus (600 zł)  należy w każdym miesiącu wydać co najmniej 2 500 zł. To niemało.

Moneyback będzie naliczany przez pierwsze 6 pełne miesięcy od przystąpienia do promocji. Wypłacany zaś w następnym miesiącu.

Przykład. Klient przystąpił do promocji 5 maja. Pierwszym miesiącem, za który moneyback będzie naliczany będzie lipiec i 5 kolejnych miesięcy. Wypłata naliczonej premii zostanie zrealizowana w sierpniu.

Kiedy bank wypłaci moneyback – warunki?

mbank lepiej z ekontem
źródło mBank

Aby bank wypłacił moneyback nie wystarczy niestety płacić kartą albo Blikiem za zakupy. Trzeba dać od siebie nieco więcej. Tym więcej jest:

.1. Zapłacić kartą i / lub Blikiem na kwotę minimum 250 zł w danym miesiącu. Transakcje, które będą brane pod uwagę do wyliczenia moneyback nie mogą zostać zwrócone do 15 dnia kolejnego miesiąca. Dla przykładu – klientka zapłaciła w lipcu za sukienkę kartą debetową i jeśli chce, by kwota, którą zapłaciła za sukienkę została uwzględniona przy wyliczaniu moneyback za lipiec nie powinna zwracać sukienki do 15 sierpnia. Chyba, że kwota ta zostanie jej zwrócona w gotówce. Rzadko jednak sklepy chcą zwracać w gotówce.

.2. Zasilić konto jednorazowo kwotą minimum 1 000 zł. Nie ma obowiązku by było to wynagrodzenie. Jedyny warunek dotyczący zasilenia konta jest taki, by nie był to przelew z innego rachunku mBanku, którego osoba biorąca udział w tej promocji jest właścicielem lub współwłaścicielem.

.3. Przynajmniej 1 (jeden) raz w miesiącu należy zalogować się aplikacji mobilnej mBanku.

 

2 lata bez zmiany opłat

Dodatkowym bonusem jest zwolnienie z opłaty za kartę debetową i niezmienność opłat przez 24 miesiące od dnia zawarcia umowy o konto.

Oznacza to, że przez 2 lata od otwarcia konta, nawet gdy bank wprowadzi nową tabelę opłat, opłaty będą wyglądać następująco:

0 zł za prowadzenie eKonta Standard (wersja Plus pod warunkiem wpływu 1 000 zł albo 5 zł).

0 zł za obsługę karty debetowej pod warunkiem dokonania przynajmniej 5 transakcji lub 4 zł.

0 zł za przelewy internetowe.

0 zł za wypłaty z bankomatów (eKonto Standard – 0 zł dotyczy wypłat od 100 zł w bankomatach mBanku, BZ WBK, Planet Cash i Euronet, w pozostałych bankomatach w kraju 7 zł, eKonto Plus – 0 zł dotyczy wypłat ze wszystkich bankomatów w kraju).

źródło zdjęcie tytułowe strona promocji i smartmockups

 

Dokumenty związane z promocją:

Regulamin promocji 

Tabela opłat i prowizji ⇒

 

* * * * * * * * * * * * * * * * * * *


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *