Pieniądze leżą na ziemi, trzeba się tylko chcieć po nie schylić.

Nawet 400 zł w gotówce za Konto Optymalne w BGŻ BNP Paribas.

Konto Optymalne, to konto z oferty BGŻ BNP Paribas. Kto chciałby otworzyć rachunek w tym banku, to mam dobre informacje. Oprócz darmowego rachunku bankowego można zyskać do 400 zł nagrody. Do wyboru mamy: bon na 100 zł do IKEA, bon na 100 zł do H&M i przelew  na 100 zł na konto. O tej ostatniej promocji dziś piszę.

Do promocji można przystąpić do 22 grudnia 2017 roku. Promocja jest limitowana do 1000 pierwszych rejestracji. Może więc zakończyć się wcześniej.

Promocja w pigułce

Bonus – przelew na 100 zł na nowo otwarte konto + 300 zł – premia za korzystanie z konta bankowego i z aplikacji mobilnej.

Warunki do spełnienia – 5 transakcji bezgotówkowych w okresie styczeń – marzec 2018r. + aktywne korzystanie z aplikacji mobilnej banku BGŻ BNP Paribas – GOmobile.

strona promocji ⇒

Kto może wziąć udział w promocji?

Czy może to być osoba, która była już kiedyś klientem bank? TAK

Warunek – nie jest lub nie była posiadaczem (lub współposiadaczem) konta w Banku BGŻ BNP Paribas (w tym w BNP Paribas Bank Polska S.A. i Banku BGŻ S.A.) w okresie 36 miesięcy przed datą złożenia wniosku o przystąpienie do Promocji.

 Co zrobić, aby otrzymać przelew na 100 zł na konto?

konto optymalne z premią nawet 400 zł

Oczywiście pierwsze, co należy zrobić, to zarejestrować się w promocji na dedykowanej tej promocji stronie ⇒, wypełnić wniosek o konto i podpisać z bankiem umowę o konto osobiste (w tym przypadku Konto Optymalne) i kartę wydaną do tego konta. Na podpisanie umowy, którą dostarczy nam kurier mamy czas do 12 stycznia 2017r. , przy czym na każdym kroku otrzymywać będziemy odpowiednie instrukcje.

Następnie, gdy już będziemy mogli z konta korzystać, w miesiącach styczeń – marzec 2018 roku powinniśmy przynajmniej 5 razy zrobić zakupy na na stacjach benzynowych.

Stacja benzynowa – punkt sprzedaży paliwa i smarów dla pojazdów samochodowych, zlokalizowany na terenie Polski, zaopatrzony w odpowiednie urządzenia, który dokonując transakcji kartami płatniczymi posługuje się kodami MCC: 5542, 5541 lub 5983. /źródło regulamin promocji

Warto jednak znać jeszcze kilka istotnych dat:

Do 18 kwietnia 2018 roku powinniśmy otrzymać wiadomość mailową o przyznaniu nagrody. Informacyjnie dodam, że takie maila czasem trafiają do Spamu, warto więc tam zajrzeć, gdy w głównej skrzynce nie znajdziemy wiadomości. W tym samym mailu będzie link i unikalny kod, który wykorzystać musimy do …

26 kwietnia 2018. Do tego dnia musimy się się zalogować przy wykorzystaniu wspomnianych wyżej linka i unikalnego kodu na stronie promocji i podać numer otwartego w tej promocji rachunku. Na ten rachunek do dnia …

30 kwietnia 2018 roku zostanie do nas wysłany przelew na 100 zł. Do tego dnia konto i karta debetowa muszą być aktywne.

Inne promocje rachunków w BGŻ BNP Paribas:

Konto Optymalne z bonem do IKEA 

Konto Optymalne z bonem do H&M ⇒

Co zrobić, aby odebrać 300 złotych? 

Tak w skrócie, to wystarczy aktywnie korzystać z aplikacji mobilnej banku – GOmobile. Otrzymamy 1 złotych za jedną płatność mobilną. Oczywiście, promocja nie

byłaby promocją, gdyby nie było w niej ograniczeń.

Po pierwsze, premia będzie wypłacana przez kolejnych 12 miesięcy od dnia przystąpienia do tej promocji.

Po drugie, maksymalnie miesięcznie bank wypłaci 25 złotych, co przez rok daje wspomniane 300 złotych premii.

Po trzecie, kwota transakcji, od której bank wypłaci 1 zł premii nie może być niższa niż 1 złotych.

Po czwarte, jeśli w jednym miesiącu wykonamy więcej niż jedną transakcję na taki sam rachunek, premia będzie wypłacona tylko jedna – 1 złotych.

Po piąte, jeśli wypowiemy umowę rachunku przed datą wypłaty premii, czyli przez 8 dniem danego miesiąca, to premii za miesiąc poprzedni nie otrzymamy.

Po szóste, od transakcji opłaconych Blikiem i od przelewów na lokaty, bonus się nam nie należy.

Podsumowując. Aby od transakcji bank wypłacił bonus 1 złotych ma to być:

  • przelew z aplikacji mobilnej (na lokatę się nie liczy);
  • płatność zbliżeniowa z Android Pay;
  • transakcja kartą zarejestrowaną w e-Portfelu. To usługa, w której można zarejestrować swoje karty płatnicze wydane w BGŻ BNP Paribas i płacić nimi bez podawania danych karty;

Kto jest organizatorem promocji?

To promocja wiązana. 100 zł uczestnik promocji otrzymuje od Ad Astra sp. z o.o., który jest organizatorem promocji W drogę z kontem (pobierz regulamin promocji ⇒), zaś 300 zł w gotówce na konto (300 zł to maksymalna kwota) od banku Bank BGŻ BNP Paribas S.A., który z kolei jest organizatorem promocji Mobilna premia (pobierz regulamin promocji Mobilna premia) ⇒, którą już dla Was prześwietlałam.

 

Konto Optymalne – koszty utrzymania?

Jedno zdanie wyjaśnienia. Jak wspomniałam jest to promocja wiązana i tak naprawdę jesteśmy uczestnikami nie jednaj, ale dwóch promocji. W tej, której organizatorem jest bank mamy do wyboru 3 rachunki bankowe: Konto Optymalne, Konto Maksymalne i Konto Premium (przeczytaj o promocji i sprawdź, które konto jest dla Ciebie najlepsze ⇒). W promocji z bonem do H&M takiego wyboru już nie mamy. Możemy otworzyć tylko Konto Optymalne. Konto to, jak i karta do niego są bezwarunkowo darmowe, podczas gdy pozostałe dwa wymagają spełniania dodatkowych warunków. Darmowe są też przelewy internetowe, wypłaty z bankomatów banku BGŻ BNP Paribas i sieci Planet Cash (z pozostałych bankomatów w kraju 5 zł), za granicą w bankomatach grupy BNP Paribas. Za darmo, co ostatnimi czasy jest rzadkością, można sprawdzić saldo w bankomacie.

Osoby, które korzystają ze zleceń stałych i poleceń zapłaty powinny za to zwrócić uwagę na opłatę za złożenie i zmianę tych usług. Bank pobiera 25 zł za złożenie i modyfikację każdego zlecenia oraz przyjęcie i zmianę polecenia zapłaty. Sama realizacja później i zlecenia stałego, i polecenia zapłaty nic nie kosztuje.

źródło zdjęcia tytułowego strona promocji “W drogę z kontem”

 

Dokumenty do promocji:

Strona promocji W drogę z kontem ⇒

Strona promocji Mobilna premia ⇒

* * * * * * * * * * * * * * * * * *

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *