Pieniądze leżą na ziemi, trzeba się tylko chcieć po nie schylić.

100 zł za konto w Millenium i 100 zł na podróże.

Z końcem czerwca zakończyła się I edycja, dziś ruszyła II edycja promocji rachunku bankowego w Banku Millenium. Zyskać można premię 100zł w gotówce na konto i 100zł w postaci bonu do wykorzystania na fly.pl

Zgarnij premię z Bankiem Millenium

Do wyboru mamy 2 rachunki: Konto 3600 i Konto 3600 Student przeznaczone dla osób w wieku od 18 do 26 lat.

Nowy klient, stary klient

Z promocji może skorzystać osoba, która po dniu 1 kwietnia 2015r. nie posiadała żadnego rachunku w banku, nie była też w jakikolwiek sposób z nim związana. Także jeśli do dnia przystąpienia do promocji nie złożyła wniosku o dowolny produkt banku. Jeśli więc przed 1 kwietnia 2015r. miała konto w Millenium ale do tego dnia z niego zrezygnowała może wziąć udział w tej promocji.

100 zł za:
Konto 3600 – we wrześniu, w październiku i w listopadzie – wpływ na konto minimum 1 000 zł + minimum 1 transakcja kartą debetową;
Konto 3600 Student – we wrześniu, w październiku i w listopadzie – minimum 1 transakcja kartą debetową lub Blikiem

100 zł gwarantowanej premii

Pierwszym krokiem jest zarejestrowanie się na specjalnie ku temu dedykowanej stronie zgarnijpremie.pl podając swój adres e-mail. Tylko rejestracja na tej stronie gwarantuje udział w tej promocji.

Na ten adres przyjdzie wiadomość z linkiem, który przekieruje nas na stronę promocji. Tam możemy złożyć wniosek o konto w Millenium. Na złożenie wniosku mamy czas do 14 sierpnia 2016r. Przy wypełnianiu wniosku wyrażamy zgodę dla banku i podmiotów z nim współpracujących na przetwarzanie danych osobowych dla celów marketingowych. Wyrażamy też zgodę na ujawnienie przez bank organizatorowi informacji będących tajemnicą bankową w celu umożliwienia wypłaty premii gwarantowanej. Tłumacząc to na prostszy język chodzi o to, że premię wypłaca organizator tej promocji, który nie jest bankiem. Nie ma więc dostępu do informacji czy osoba, która zarejestrowała się w promocji spełnia jej warunki. Dzięki temu, że bank udostępni mu te dane będzie wiedział komu może wypłacić premię.

Na podpisanie umowy jest czas do 21 sierpnia 2016r. Bank umożliwia podpisanie umowy na 2 sposoby: albo osobiście udamy się do banku i tam ją podpiszemy albo przywiezie nam ją kurier i podpiszemy umowę w jego obecności.

Warunki do wypłaty premii są proste do spełnienia.

Kto otworzy Konto 3600 w każdym z miesięcy: wrzesień, październik i listopad ma zapewnić wpływ na konto kwoty 1000 zł i dokonać przynajmniej 1 transakcję kartą debetową.

Kto otworzy Konto 3600 Student wystarczy, że w tych 3 kolejnych miesiącach wykona przynajmniej 1 transakcję kartą debetową lub Blikiem. W tym przypadku wpływ na konto nie jest wymagany.

Oczywiście jeszcze jeden oczywisty warunek do spełnienia to aktywne konto do dnia wypłaty premii.

 

Organizator o przyznaniu premii poinformuje mailem do dnia 12 grudnia 2016r. W mailu znajdzie się też link przekierowujący do strony promocji. Tam należy podać swoje dane: imię i nazwisko oraz numer konta bankowego. Premia zostanie wypłacona w ciągu 14 dni roboczych od dnia wysłania e-maila, czyli już po Nowym Roku.

Zgarnij premię z Bankiem Millenium. Premia 200zł

100 zł dla podróżujących

Po spełnieniu wszystkich warunków otrzymamy bon na 100zł od internetowego biura podróży do wykorzystania na jego stronie firmowej fly.pl na zakup usług turystycznych i wycieczek lotniczych. Do dnia 30 stycznia 2017r. należy zarezerwować i opłacić usługę. Termin realizacji nie może być późniejszy niż 30 czerwiec 2017r.

Tabela. Daty graniczne w promocji Zgarnicj premię z Bankiem Millenium – II edycja

14 sierpień składanie wniosków
21 sierpień podpisanie umowy
wrzesień, październik i listopad Konto 3600 – wpływ 1000zł+transakcja kartą debetową;
Konto 3600 Student – transakcja kartą debetową i/lub Blikiem
12 grudzień informacja o przyznaniu premii, która zostanie wypłacona w ciągu 14 dni roboczych
30 grudzień bon elektroniczny

Konto 3600 koszty utrzymania

Za prowadzenie konta, obsługę karty debetowej i wypłaty z bankomatów w kraju i za granicą nie jest pobierana opłata pod warunkiem wpływu w miesiącu minimum 1000 zł i przynajmniej 1 transakcji kartą debetową lub Blikiem. Bez spełnionych warunków koszt prowadzenia konta to 8zł, obsługa karty debetowej 7zł, wypłaty z bankomatów Millenium 0zł, BZ WBK i Planet Cash 1zł, pozostałych krajowych 5zł, za granicą 2,50% min. 9zł.
Poza tym bezpłatne są przelewy internetowe, mobilne, na e-mail i numer telefonu, a także realizacja zlecenia stałego i polecenia zapłaty.

Konto dla Studentów prowadzone jest za darmo. Jeżeli zostanie wykonana przynajmniej 1 transakcja kartą debetową lub Blikiem w miesiącu poprzednim, to bank nie pobierze opłaty za obsługę karty debetowej. Nie będą też pobierane opłaty za wypłaty z bankomatów w kraju i za granicą. Bezpłatne są też internetowe i mobilne przelewy oraz przelewy na e-mail i telefon. Również zlecenia stałe

Do karty debetowej jest dołączona usługa Pakiet Bezpieczeństwa (zawiera 25 powiadomień SMS i ubezpieczenie karty), która do końca pierwszego miesiąca kalendarzowego jest bezpłatna, w kolejnych kosztuje 3,99zł miesięcznie. Można ją wyłączyć w dowolnym momencie. Do Konto 3600 oferowane jest też opcjonalne ubezpieczenie “Pakiet Bardzo Pomocny” bezpłatny przez pierwszych 12 miesięcy. Uprawnia on do 7 świadczeń assistance w ciągu roku w zakresie pomocy medycznej i domowej. Po 12 miesiącach opłata wyniesie 4,98zł.

 

Dokumenty związane z promocją:

Regulamin Zgarnij Premię z Bankiem Millenium – II edycja

Regulamin Fly

Tabela opłat za konto

Tabela opłat za kartę debetową


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *