sobota, 20 lipcaPieniądze leżą na ziemi, trzeba się tylko chcieć po nie schylić.
Shadow

Nest Bank i darmowe konto z bonem do Biedronki (bon na 100 zł)

[promocja limitowana]

Własnie wystartowała najnowsza promocja konta osobistego w Nest Banku. Wystarczy, że zrobimy zakupy na kwotę 250 zł i zapłacimy za nie kartą debetową, a otrzymamy bon na kwotę 100 zł do wykorzystania w dowolnym sklepie Biedronka. A wspomnieć też wypada, że konto osobiste w Nest Banku, to konto bezwarunkowo darmowe (dotyczy konta i karty debetowej).

Promocja Nest Konto-Witaj Szkoło trwa do 30 września 2017 roku.

Przejdź na stronę promocji ⇒

Bon na 100 zł za zakupy na 250 zł

Aby otrzymać bonus (bon podarunkowy na 100 zł) wystarczy w ciągu 60 dni po zawarciu umowy z bankiem zapłacić kartą wydaną do konta za zakupy na łączną kwotę minimum 250 zł.

I jeszcze jedna informacja. Ta promocja jest limitowana. Do rozdania jest 1000 bonów, każdy po 100 zł. Jeśli bony wyczerpią się wcześniej niż przewidziana data zakończenia promocji (30.09.2017r.), to taka informacja znajdzie się na stronie promocyjnej.Jest jeszcze jeden warunek do spełnienia. Bank chce, byśmy wyrazili zgody marketingowe, co oznacza, że będziemy otrzymywać propozycje skorzystania z innych produktów tego banku. Nie na zawsze oczywiście. Po otrzymaniu bonu zgody te można wycofać.

Nie każdy ma szansę na bon

Promocja ta skierowana jest do osób, które nie posiadały (nie były współwłaścicielami) ROR-u w Nest Banku i do dnia przystąpienia do promocji nie złożyły wniosku o takie konto. Dotyczy to też osób, które miały konta w Smart Banku i BIZ Banku.


Jak skorzystać z promocji?

Wystarczą 3 kroki.

Krok 1.

Na stronie dedykowanej promocji wypełniamy wniosek o konto i kartę debetową [przycisk Załóż konto]. W trakcie wypełniania wniosku, w przedostatnim, czwartym kroku wyrażamy zgody marketingowe.

Krok 2.

Podpisujemy umowę. Przy wypełnianiu wniosku wybieramy sposób podpisania umowy. Możemy udać się osobiście do wybranej placówki banku albo wybrać opcję kuriera. Możemy też podpisać umowę przelewem wykonanym z innego naszego rachunku w innym banku. W przypadku tej ostatniej opcji pamiętaj musimy, że dane (osobowe, korespondencyjne), które podamy we wniosku muszą zgadzać się z tymi danymi na tym koncie.

Krok 3.

W ciągu 60 dni od zawarcia umowy z bankiem płacimy kartą debetową za zakupy. Łącznie transakcje te muszą być na kwotę minimum 250 zł. To niedużo jeśli weźmiemy pod uwagę, że mamy na to 2 miesiące. Nie ma przy tym znaczenia ilość transakcji. Ważne, by kwota tych wszystkich transakcji była nie niższa niż 250 zł.

Do transakcji bezgotówkowych nie zalicza się: wypłat z bankomatów, przelewów oraz
zwrotów zaksięgowanych płatności odnotowanych w okresie trwania promocji, które spowodują
anulowanie transakcji wymaganej do spełnienia warunków promocji. / źródło Regulamin promocji

Darmowe Nest Konto

Kilka zdań jeszcze o samym koncie, które otworzymy w tej promocji. Najważniejsze opłaty:

0 zł za prowadzenie konta.

0 zł za obsługę karty debetowej.

0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w kraju.

5 zł za wypłaty z bankomatów za granicą.

0 zł za przelew krajowy Elixir (internetowy, mobilny, również do ZUS i US.

0 zł za zlecenie stałe.

0 zł za wpłaty i wypłaty gotówki w kasie banku.

Poza tym nowy klient może skorzystać też z oferty 3 miesięcznej lokaty z oprocentowaniem 4%, które jest najwyższym oprocentowaniem oferowanym na lokatach bankowych. Warunek jest tylko taki, że lokatę można otworzyć tylko w ciągu 30 dni od otwarcia konta.

I jeszcze mała kwestia do wyjaśnienia … Nie jest to wpis sponsorowany. Nie otrzymałam za niego wynagrodzenia. Mogę otrzymać wynagrodzenie, ale pod warunkiem, że przy wykorzystaniu linków prowadzących na stronę promocji zostanie otwarte konto i spełniony warunek 5 płatności. Jeśli więc Masz ochotę na tę promocję będę niezmiernie wdzięczna za skorzystanie z linka na tej stronie.

Dokumenty do opisanej promocji:

Regulamin promocji dostępny na stronie promocji ⇒

Tabela opłat i prowizji ⇒

1 Comment

  • Iwa

    Mnie ciekawi nazwa promocji – Witaj szkolo 😉 czyli z zasady dają bon na wyprawkę szkolną dla dziecka. Tylko co można w tej biedronce takiego kupić oprócz zeszytu i kredek? ;p trochę to śmieszne. Już widzę te kolejki chętne na zgarnięcie bonu za 100 zł ;0 Tak więc sama promocja mnie nie powala. Tym bardziej, że teraz wiele darmowych kont oferuje jakieś zniżki dla swoich klientów, np. Orange Finanse w strefie (sferze czy jakos tak) korzyści

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *