Pieniądze leżą na ziemi, trzeba się tylko chcieć po nie schylić.

Telefon LG K4 dual sim + darmowa karta kredytowa Simplicity Citibanku.

Jeszcze przez ponad 3 tygodnie możemy skorzystać z promocji karty kredytowej Citibanku (w tajemnicy Wam napiszę, że bank ten ma w swojej ofercie kartę kredytową, za której używanie nic nie zapłacimy ;)). A oprócz darmowej karty kredytowej możemy odebrać nagrodę – smartfon z dwiema kartami SIM.

Promocja trwa do 31 sierpnia 2017 roku.   

Promocja w pigułce 

Bonustelefon LG K4 dual sim (wartość nagrody 499 zł) – 2 karty SIM.

Warunki do spełnienia – jedno logowanie do bankowości elektronicznej + transakcje na łączną kwotą min. 3.000 zł (mamy na to ponad 3 miesiące).

strona promocji ⇒

Kto może wziąć udział w promocji? 

Czy może to być osoba, która była już kiedyś klientem banku? TAK

Warunek – z promocji nie może skorzystać osoba, która od 1 stycznia 2015 roku była lub jest posiadaczem głównej karty kredytowej Citibanku.

Jaki jest bonus w promocji? 

Telefon LG K4 dual sim (2 karty SIM) o wartości 499 zł.

Nagroda objęta zostanie 2-letnią gwarancją producenta. Telefon zostanie przesłany na adres korespondencyjny kurierem. Niestety, nie mamy wpływu na wybór koloru telefonu.

 

Co należy zrobić, aby odebrać bonus? 

.1. Pierwsze, co mamy do zrobienia, to wypełnienie formularza kontaktowego na stronie tej promocji [KLIK]. Na numer telefonu, który w nim podamy oddzwoni doradca z banku by potwierdzić czy jesteśmy zainteresowani ofertą. W trakcie tej rozmowy, jeśli się zdecydujemy, zostanie za pośrednictwem konsultanta wypełniony wniosek o kartę kredytową i na jego podstawie zostanie zawarta umowa z bankiem. Niezbędne będzie potwierdzenie naszych dochodów (nie zapominajmy, że karta kredytowa to kredyt). Dokument dochodowy przesłać będzie można online, doradca wyjaśni w jaki sposób. Listę dokumentów, jakich bank wymaga w zależności od rodzaju dochodu znajdziemy w załączniku do regulaminu promocji.

.2. Po zawarciu umowy, najpóźniej do końca trzeciego miesiąca po zawarciu umowy (umowa zawarta w sierpniu = warunki spełnione do końca listopada) musimy spełnić 2 warunki:

.a. Jeden raz zalogować się na w bankowości internetowej bądź przez aplikację mobilną na konto swojej karty kredytowej. Logować się oczywiście można częściej, bank wymaga tylko jednego logowania w tym okresie.

.b. Dokonać transakcji bezgotówkowych (zapłacić kartą) na łączną kwotę co najmniej 3.000 złotych. Jeśli ktoś posiada kartę dodatkową, to płatności nią dokonane też zostaną wliczone do tej kwoty, podobnie nośnikiem zbliżeniowym. Do kwoty tej nie zostaną wliczone zaś przelewy z rachunku karty kredytowej, wypłaty z bankomatów (transakcja gotówkowa) oraz transakcje zwrócone (np. gdy towar opłacony kartą kredytową zostanie zwrócony do sklepu, a wartość towaru zwrócona na kartę kredytową) i transakcje, które nie zostaną do tego czasu zaksięgowane w systemie banku (w zależności od transakcji od momentu zapłaty kartą do momentu zaksięgowania/rozliczenia tej kwoty przez bank może miną nawet kilka dni).

O przyznaniu nagrody (telefonu) bank poinformuje do końca miesiąca po miesiącu, w którym spełnimy warunki tej promocji. Informacja ta będzie widoczna w zakładce wiadomości po zalogowaniu się do bankowości elektronicznej na konto naszej karty kredytowej. Wysłany telefon zostanie w ciągu 30 dni od daty otrzymania tej wiadomości.

Kto jest organizatorem promocji? 

Bank Handlowy w Warszawie S.A.

Nazwa promocji Zostań posiadaczem karty kredytowej Citibank i odbierz telefon LG K4 dual sim (2017) – edycja II. Pobierz regulamin promocji  ⇒

Jaki jest koszt obsługi karty kredytowej?

Citibank w swojej ofercie posiada kilka kart kredytowych. Najtańszą w obsłudze (przy rozsądnym użytkowaniu darmową) jest karta kredytowa Simplicity. Bank za jej obsługę nie pobiera żadnej prowizji. A ponieważ przy karcie kredytowej spłata całego zadłużenia w wyznaczonym terminie nie powoduje naliczenia odsetek przez bank, to korzystając z niej mądrze można pożyczyć pieniądze bez żadnych kosztów. Mądrze, oznacza też nie wypłacanie kartą kredytową gotówki z bankomatu, bo po pierwsze prowizja za wypłatę jest wysoka, a po drugie przy wypłacie z bankomatu nie obowiązuje okres bezodsetkowy.

Od 1 sierpnia br. Citibank wprowadził zmiany w tabeli opłat. Wzrosła m.in. opłata za wypłatę z bankomatu i pojawiła się prowizja za spłatę zadłużenia w bankomacie. Obecnie opłaty dla karty kredytowej Simplicity wyglądają tak:

0 zł za obsługę karty.

8% min. 10 zł za wypłatę gotówki z bankomatów.

8% min. 10 zł za przelew z rachunku karty.

10 zł za spłatę zadłużenia w bankomacie, 20 zł w Oddziale.

6 zł za dostęp do obsługi telefonicznej CitiPhone. Ta usługa nie jest obowiązkowa ale jest ona automatycznie podłączana do karty i najlepiej z niej od razu zrezygnować. Dla zwykłego użytkownika karty nie jest ona potrzebna.

Przejdź na stronę promocji

 

 

Dokumenty związane z wpisem:

Regulamin promocji Zostań posiadaczem karty kredytowej … ⇒

Tabela opłat i prowizji ⇒

* * * * * * * * * * * * * * * * * *

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *