poniedziałek, 15 lipcaPieniądze leżą na ziemi, trzeba się tylko chcieć po nie schylić.
Shadow

Konto oszczędnościowe w ofercie specjalnej Getin Banku.

Specjalne warunki konta oszczędnościowego dla klientów przygotował Getin Bank. Skorzystać z niej może zarówno nowy, jak i obecny klient. Konto oszczędnościowe Getin Banku dla nowego klienta przyniesie 2,5% jeśli wraz z kontem oszczędnościowym otworzy konto osobiste, które jeśli będziemy wpłacać na nie 1 000 zł w miesiącu i będziemy płacić karta debetową za zakupy (co najmniej na 300 zł miesięcznie) przyniesie dodatkowe korzyściPromocja konta oszczędnościowego jest ważna do 31 maja 2017 roku.

Konto oszczędnościowe Getin Banku dla nowego i obecnego klienta

Wprawdzie bank kieruje swoją ofertę do wszystkich klientów, nowych i obecnych, to jednak są pewne wyjątki.

Z promocji nie może skorzystać żadna osoba, która po 1 stycznia 2016 roku posiadała w banku konto oszczędnościowe bez względu na to, czy jest to nowy czy obecny klient.

Nowy klient dodatkowo nie posiadał po 1 stycznia 2016 roku żadnego innego produktu w banku. Innymi słowy miał w tym czasie „czystą kartę”.

Przejdź do oferty konta oszczędnościowego ⇒

2,5% dla nowego klienta

Na najlepsze warunki może liczyć klient, który jest nowym klientem i skorzysta z dwóch produktów banku: otworzy konto oszczędnościowe i konto osobiste. Wtedy będzie miał środki oprocentowane 2,5%.

Klient, który zdecyduje się na otwarcie tylko konta oszczędnościowego otrzyma 2,1%.

2,2% dla obecnego klienta

Osoba, która już jest klientem banku, posiada lub otworzy konto osobiste i otworzy teraz konto oszczędnościowe zyska 2,2% odsetek od wpłaconych środków.

Najmniej otrzyma ten, kto jest już klientem banku, nie posiada konta osobistego i w tej promocji otworzy tylko konto oszczędnościowe. Tylko 1,6%. w skali roku.

Wybierz wariant – Konto oszczędnościowego z kontem osobistym czy bez? ⇒

Powyżej opisane warunki obowiązywać będą przez 122 dni kalendarzowe od dnia podpisania umowy o konto oszczędnościowe, czyli około 4 miesięcy. Poza tym środki promocyjnie oprocentowane będą do kwoty 100 000 zł.

Przy podpisywaniu umowy o konto oszczędnościowe i konto osobiste lub samo konto oszczędnościowe w tej promocji zgadzamy się też na otrzymywanie wyciągu elektronicznego, dostępu do bankowości elektronicznej jeśli takowej nie posiadamy i wyrażamy zgody marketingowe.

Jakie poniesiemy koszty?

Jeśli wybierzemy wariant samego konta oszczędnościowego, to właściwie nic. Konto jest darmowe i darmowy jest też pierwszy w miesiącu przelew z konta. Za każdy kolejny zapłacimy 9 zł. Raczej jednak ten, kto oszczędza, jedna wypłata w miesiącu mu wystarcza.

Jeśli wraz z kontem oszczędnościowym wybierzemy konto osobiste, to samo konto prowadzone jest bezpłatnie. Kosztować za to może karta debetowa. Wystarczy jednak zapłacić nią na kwotę minimum 300 złotych miesięcznie. Wtedy karta debetowa też będzie bezpłatna.

Więcej o koncie osobistym Getin Up i pakiecie Korzyści ⇒

Nie zainteresowała Cię oferta konta oszczędnościowego w Getin Banku? Zapraszam do zapoznania się z zestawieniem najlepszych kont oszczędnościowych w marcu.

Dokumenty do opisywanej promocji

Regulamin oferty specjalnej Na dobry początek - IV edycja ⇒

Tabela opłat i prowizji ⇒

Info ode mnie (autora wpisu)

Opisując każdą promocję opieram się na dokumentach odnoszących się do danej promocji. Niemniej jednak jestem człowiekiem, który popełnia błędy. Dlatego jeśli zauważysz nieścisłość lub błąd Daj proszę znać w komentarzu lub napisz na adres info@bankowo.info. 

Nie jest to wpis sponsorowany. Nikt mi za niego nie zapłacił. Niemniej jednak jeśli zdecydujesz się skorzystać z tej oferty i założysz konto korzystając z linku na tej stronie (z góry Ci za to pięknie dziękuję :)) i spełnisz warunki tej promocji, ja otrzymam wynagrodzenie. Ciebie to nic kosztować nie będzie.

Jeśli znasz kogoś, kto mógłby skorzystać z tej promocji, będę wdzięczna za udostępnienie tego wpisu.

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *