sobota, 20 lipcaPieniądze leżą na ziemi, trzeba się tylko chcieć po nie schylić.
Shadow

Zyskaj 360 zł w promocji Banku Millenium.

Kolejna, już piąta edycja promocji Banku Millenium, Zyskaj 360 zł. Za założenie rachunku bankowego i płacenie za zakupy kartą debetową i Blikiem bank wypłaci premię do 360 złotych. 

NIE tylko dla nowych klientów

Promocja skierowana jest nie tylko do nowych klientów. Nie mogą wziąć w niej jednak udziału osoby, które były klientem Banku Millenium (posiadały konto osobiste lub techniczne) w okresie od 29 lutego 2016 roku do 25 lutego 2017 roku.

 

Promocja Zyskaj 360 zł krok po kroku.

Krok 1. Otwarcie konta osobistego 3600

Klient może założyć Konto 3600 lub Konto 360Student (dla osób w wieku 18-26 lat). Umowę o konto osobiste wraz z kartą debetową należy zawrzeć do dnia 30 czerwca 2017 roku.

Wniosek o konto w tej promocji można najprościej złożyć przez internet [przejdź na stronę banku], a umowę do podpisania dostarczy kurier.

Warunkiem promocji jest wyrażenie zgody na marketing banku. Bardzo rzadko można obecnie spotkać promocję, w której taka zgoda nie jest wymagana. Z drugiej strony po zakończeniu promocji) zgodę taką można wycofać.

Przejdź na stronę promocji ⇒

Krok 2. Transakcje kartą debetową lub Blikiem

W promocji Banku Millenium można zyskać premię w wysokości 360 złotych. Premia wypłacana będzie przez 6 miesięcy. W każdym miesiącu do 60 złotych. To, ile bank wypłaci premii będzie zależeć od tego, ile my wydamy kartą debetową i Blikiem, ponieważ premia naliczana jest od wydanej przez nas kwoty. Otrzymamy 2% od kwoty wydanej kartą debetową i 5% od kwoty wydanej Blikiem. Jednak nie więcej niż 30 zł miesięcznie za kartę debetową i 30 zł za Blik.

Aby w miesiącu otrzymać maksymalną premię powinniśmy zapłacić kartą debetową przynajmniej na kwotę 1 500 zł, zaś Blikiem 600 zł.

 

Krok 3. Wpływ na konto

Aby otrzymać premię za dany miesiąc kalendarzowy należy spełnić też 3 dodatkowe warunki.

Po pierwsze zasilić rachunek łączną kwotą co najmniej 1 000 zł w miesiącu (warunek ten nie dotyczy Konta 3600 Student). Do kwoty tej nie wlicza się przelewów z innych naszych rachunków prowadzonych w Millenium (również w Millenium Domu Maklerskim) oraz zwrotów na rachunek z tytułu płatności kartą lub Blikiem  (jeśli przy zwrocie towaru, za który płaciliśmy kartą debetową lub Blikiem pieniądze zostaną zwrócone na rachunek, a nie w gotówce).

Po drugie w danym miesiącu powinna zostać zaksięgowana przynajmniej jedna płatność kartą debetową/Blikiem. To w sumie oczywisty warunek, bo od tych płatności naliczana jest premia.

Po trzecie przynajmniej jeden raz w miesiącu należy zalogować się do aplikacji mobilnej Banku Millenium.

Krok 4. Wypłata premii

Premia za dany miesiąc będzie wypłacana do końca następnego miesiąca. Do czasu, kiedy premia będzie wypłacana nie możemy (pod warunkiem oczywiście jeśli chcemy premię otrzymywać) zamknąć ani wypowiedzieć umowy konta otwartego w tej promocji.

Konto 3600

Wystarczy, że zasilimy konto kwotą minimum 1 000 zł w miesiącu i przynajmniej raz zapłacimy kartą debetową lub Blikiem, a konto, karta debetowa i wypłata gotówki ze wszystkich bankomatów w kraju będzie za darmo. Posiadacz Konto 3600 Student wystarczy, że zapłaci kartą lub Blikiem, nie musi zasilać konta.

Posiadacz rachunku może skorzystać z dwóch wartych polecenia produktów oszczędnościowych. Jest to lokata mobilna, którą klient może założyć na 3 miesiące z oprocentowaniem 2,75%. W danym momencie klient może posiadać jedną lokatę mobilną, ale po jej zakończeniu może założyć następną. To wyjątek wśród lokat promocyjnych, większość z nich można mieć tylko jedną tylko raz. Przez podobny okres (dokładnie 92 dni) można mieć promocyjnie oprocentowane konto oszczędnościowe Profit – 2,50% dla nowych środków do kwoty 100 000 zł.

Do rachunku są też dedykowane (opcjonalnie) 2 pakiety: ubezpieczeniowy Pakiet Bardzo Pomocny i Pakiet Bezpieczeństwa (powiadomienia SMS). Pakiet ubezpieczeniowy przez pierwsze 12 miesięcy od otwarcia konta jest za darmo. Po upływie roku kosztować będzie 4,98 zł miesięcznie. Pakiet Bezpieczeństwa, to pakiet 25 wiadomości SMS wysyłane po każdej transakcji dokonanej kartą debetową. W przypadku tego pakietu za darmo jest tylko pierwszy miesiąc. Jeśli chcemy korzystać z pakietu w następnych miesiącach zapłacimy 3,99 zł miesięcznie.

[więcej o rachunku …]

 

źródło zdjęcia strona promocji

Otwórz Konto 3600 promocji 

 

Dokumenty do pobrania:

Regulamin promocji ⇒
Tabela opłat i prowizji konto ⇒
Tabela opłat i prowizji karta debetowa

* * * * * * * * * * * * * * * * * * *

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *