poniedziałek, 15 lipcaPieniądze leżą na ziemi, trzeba się tylko chcieć po nie schylić.
Shadow

200 zł na Dzień dobry za założenie konta i karty kredytowej.

[prześwietlam promocję] Promocja, w której udział biorą dwa produkty bankowe: konto osobiste i karta kredytowa. To promocja Banku Zachodniego WBK, a zwie się ona 200 zł na Dzień dobry. W zamian za założenie rachunku bankowego i skorzystanie z oferty karty kredytowej oraz używania tej karty do płacenia za zakupy można otrzymać 150 zł lub 200 zł bonusu.

 

Promocja nie tylko dla nowych klientów

W promocji mogą wziąć udział osoby, które nie posiadają (nie są współposiadaczami) obecnie konta w BZ WBK i w ciągu 12 miesięcy poprzedzających zawarcie umowy nie posiadali (nie byli współposiadaczami) żadnego konta w tym banku.

Nie mogą też posiadać karty kredytowej i nie mogli jej mieć w ciągu 6 miesięcy przed wydaniem pozytywnej decyzji przez bank o wydaniu karty kredytowej.

 

Promocja krok po kroku.

Krok 1. Założenie konta bankowego

Do wyboru mamy 4 konta bankowe: Konto<20, Konto Godne Polecenia,  Konto 1│2│3 i Konto Aktywni 50+. Na zawarcie umowy mamy czas do 31 lipca 2017r. Składając wniosek przez internet na stronie internetowej banku umowę można podpisać za pośrednictwem kuriera albo wykonując przelew ze swojego rachunku bankowego w innym banku. Przy składaniu wniosku wybieramy opcję podpisania umowy.

 

Załóż Konto Godne Polecenia z bonusem 200 zł 

Krok 2. Karta kredytowa

W miesiącu, w którym podpiszemy umowę o rachunek bankowy lub w następnym miesiącu kalendarzowym zawieramy umowę o kartę kredytową po otrzymaniu pozytywnej decyzji kredytowej. [Karta kredytowa, to tak naprawdę kredyt. Posiadając kartę kredytową korzystamy z pożyczonych od banku pieniędzy]. Wniosek o kartę kredytową można złożyć przez internet po zalogowaniu się na swoje konto w zakładce Karty, telefonicznie lub osobiście w banku.
Krok 3. Transakcje kartą kredytową

W miesiącu wydania karty kredytowej i w 3 kolejnych miesiącach dokonujemy łącznie co najmniej 5 transakcji bezgotówkowych główną karta kredytową (minimum 5 razy płacimy kartą przez cały ten okres).

Dokonanie tych transakcji upoważnia nas do odbioru pierwszego bonusu, nagrody głównej 150 złotych.

Aby otrzymać dodatkowe 50 złotych w tym samym czasie (miesiąc wydania karty + 3 kolejne miesiące) musimy dodatkowo przynajmniej raz zapłacić mobilną kartą kredytową HCE. A może to zrobić osoba, która ma zainstalowaną aplikację mobilną w swoim telefonie.

Pod uwagę brane są tylko płatności dokonane główną kartą kredytową. Wspominam o tym na wypadek, gdyby w promocji została zawarta umowa o więcej niż jedną kartę kredytową.

Krok 4. Wypłata nagrody

Bonus, jeśli powyższe warunki spełnimy, zostanie przekazany na rachunek konta osobistego założonego w tej promocji w czwartym miesiącu kalendarzowym licząc od miesiąca, w którym została podjęta pozytywna decyzja o wydaniu karty kredytowej. Przykład. Umowa o kartę została podpisana w marcu. Na dokonanie 5 płatności kartą (+ 1  płatności kartą mobilną) mamy czas od marca do czerwca. Bonus zostanie wypłacony w lipcu.

Na dzień wypłaty bonusu trzeba posiadać i konto osobiste, i kartę kredytową, czyli produkty, z których skorzystaliśmy w tej promocji.

Promocja 200 zł na Dzień dobry BZ WBK w skrócie

data  czynność do wykonania
promocja 200 zł na Dzień dobry
do 31 lipca 2017r. Zawarcie umowy o konto osobiste
miesiąc zawarcia umowy lub kolejny miesiąc kalendarzowy Zawarcie umowy o kartę kredytową.
miesiąc wydania karty i 3 kolejne miesiące Dokonanie minimum 5 płatności kartą kredytową. 
Uprawnienie do nagrody głównej 150 zł
miesiąc wydania karty i 3 kolejne miesiące Dokonanie minimum 1 (jednej) płatności mobilną kartą kredytową.
Uprawnienie do nagrody dodatkowej 50 zł
4 miesiąc kalendarzowy po wydaniu karty kredytowej Wypłata bonusów na konto założone w promocji.

źródło zdjęcia strona promocji

Dokumenty do pobrania:

Regulamin promocji 200 zł na Dzień dobry Tabela opłat i prowizji ⇒

* * * * * * * * * * * * * * * * * * *

Co sądzisz o tej promocji? Udostępnij wpis, być może ktoś z Twoich znajomych byłby nią zainteresowany?
Być może znasz inną ciekawą promocję bankową, którą warto prześwietlić? Daj znać w komentarzu.

* * * * * * * * * * * * * * * * * * *

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *