Pieniądze leżą na ziemi, trzeba się tylko chcieć po nie schylić.

Za polecenie konta w Banku Millenium nagrodę wybierasz sam.

Kolejna propozycja programu poleceń. 30 marca ruszyła I edycja programu poleceń Lubię to polecam Banku Millenium i trwać będzie przez rok, do 30 marca 2018 roku. Za polecanie kont bankowych, w przeciwieństwie do programów poleceń innych banków nie jest wypłacana gotówka. Tu za polecenie konta osobistego obydwie strony (polecający i polecony) mogą wybrać sobie nagrodę spośród czterech udostępnionych w katalogu nagród.

Co można polecać?

Polecać można konta osobiste: Konto 3600  i Konto 3600 Student. A żeby polecać, trzeba wiedzieć, co się poleca.

Posiadacz rachunku Konto 3600 nie zapłaci za konto i za kartę debetową jeśli w miesiącu poprzednim (przed naliczeniem opłaty) konto zostanie zasilone kwotą minimum 1 000 zł i zostanie rozliczona przynajmniej jedna płatność kartą debetową. Spełnienie tych warunków gwarantuje też bezpłatną wypłatę gotówki ze wszystkich bankomatów w kraju i za granicą.

Konto w wersji dla studenta może otworzyć osoba, która jest w wieku 18-26 lat. Dla niej konto prowadzone jest bezwarunkowo za darmo. Za kartę debetową nie zapłaci, jeśli w miesiącu poprzedzającym naliczenie opłaty zostanie zaksięgowana chociaż jedna płatność dokonana kartą. Po spełnieniu tego warunku za darmo są też wypłaty ze wszystkich bankomatów w kraju i za granicą.

Konto 3600 i Konto 3600 Student to również bezpłatne wpłaty i wypłaty gotówki w kasie banku, krajowe przelewy internetowe i przez aplikację mobilną, a także zlecenie stałe.

 

Kto może polecać konta osobiste Banku Millenium?

Może to być osoba pełnoletnia, która posiada konto osobiste w Banku Millenium, zarejestruje się do programu poleceń i wyrazi zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla celów marketingowych.

Do programu można się zarejestrować przez Internet po zalogowaniu się na swoje konto lub przez aplikację mobilną, telefonicznie lub w oddziale.

Przy rejestracji osoba, które chce polecać konta, otrzyma Kod polecenia (unikalny ciąg 8 cyfr). Jeśli nastąpią kolejne edycje programu, a zapewne nastąpią, kod polecenia pozostanie bez zmian. Kod ten należy przekazać osobie, której konto zostanie polecone.

Jeżeli konto w Banku Millenium jest kontem wspólnym, każdy ze współposiadaczy konta może się zarejestrować w programie poleceń i polecać konta.

Nie Masz jeszcze konta? Otwórz, odbierz 360 zł i polecaj innym

 

Komu można polecić konto osobiste w Banku Millenium?

Aby spełnić warunki promocji, a tym samym mieć możliwość wyboru nagrody za polecenie konto należy polecić osobie, która w ciągu ostatnich 12 miesięcy przed zawarciem umowy konta z polecenia nie posiadała żadnego produktu w Banku Millenium i nie była osoba uprawnioną do składania dyspozycji dotyczących rachunku nie tylko jako posiadacz czy współposiadacz, ale też jako pełnomocnik, przedstawiciel ustawowy, opiekun bądź kurator posiadacza konta.

Osoba, której konto zostanie polecone zawiera umowę rachunku Konto 3600 lub Konto 3600 Student podając otrzymany od osoby polecającej Kod polecenia i wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla celów marketingowych. Następnie, podobnie jak osoba, która jej konto poleciła, rejestruje się do programu poleceń (otrzyma w tym momencie swój unikalny Kod polecenia i będzie mogła też polecać konta innych osobom) i akceptuje jego regulamin. Upoważnia też bank do przekazania osobie polecającej informacji na temat wykonywanych przez siebie czynności uprawniających do odebrania nagrody (chodzi tu m.in. o spełnienie warunku płatności kartą lub Blikiem, o których mowa niżej). Jeśli konto będzie otwierane bezpośrednio z linka otrzymanego od osoby polecającej, Kod polecenia będzie automatycznie wpisany.

Nagroda za aktywność na koncie

Ostatnim punktem do wykonania przez osobę, która otworzyła konto z polecenia jest używanie karty debetowej do płacenia za zakupy.

W ciągu 30 dni na koncie powinny zostać zaksięgowane transakcje bezgotówkowe dokonane kartą debetową lub Blikiem na łączną kwotę 360 złotych. Płacić można w punktach stacjonarnych i w Internecie. Do kwoty 360 zł nie będą wliczane wypłaty gotówki, przelewy, transakcje nie będące zapłatą za towary czy usługi, a także kwoty transakcji zwrócone na Konto (przy zwrocie towaru) przed nabyciem prawa do nagrody.
 

Samodzielny wybór nagrody

Za skuteczne polecenie konta (spełnienie wszystkich warunków) osoba polecająca i osoba polecona mogą wybrać sobie nagrodę dostępną w katalogu I edycji programu poleceń.Zawiera on 4 nagrody.

Nagroda 1. 4 kody, które można wymienić na 4 bilety do kina – sieć Multikino (fimy 2D) i sieć Helios (filmy 2D/3D). Kody elektroniczne udostępniane w ciągu 7 dni od wyboru nagrody ważne są przez 60 dni.

Nagroda 2. Bon podarunkowy o wartości 80 zł do wykorzystania w sklepie internetowym empik.com. Bon elektroniczny udostępniany jest  w ciągu 7 dni od wyboru nagrody ważne są przez 60 dni.

Nagroda 3. Zwrot 10% za płatności dokonane kartą debetową lub Blikiem. Zwrot będzie dokonywany na konto przez 3 kolejne miesiące, do 30 zł miesięcznie. Łączny maksymalny zwrot to 90 zł.

Nagroda 4. Lokata 3 miesięczna z oprocentowaniem 4% (obecnie najwyższe oprocentowanie lokaty oferowane przez banki). Na lokatę można wpłacić od 500 zł do 10 000 zł.

Aby móc wybrać nagrodę osoba, która otworzyła konto z polecenia nie może go zamknąć ani wypowiedzieć umowy konta do momentu wyboru tej nagrody.

 

Dokumenty związane z promocją

Regulamin programu poleceń Lubię to polecamStrona programu poleceń Lubię to polecam ⇒

 

żródło zdjęcie tytułowe Bank Millenium i smartmockups

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

One Comment

  • Agata

    Witam, posiadam konto STUDENT w banku Millenium i mogę szczerze polecić to konto. Zerowe opłaty za prowadzenie, przy kilku płatnościach zrealizowanych kartą (nawet za lizaka czy wodę za 1zł) karta do konta jest darmowa. Dodatkowo – program banku LUBIĘ TO POLECAM okazał się bardzo korzystny i mimo tego, iż bałam się, że nagroda za polecenie to tylko taka “pułapka” i nie chciało mi się w to wierzyć… Nagrody są ! I naprawdę fajne ! W końcu nie musisz się wiele namęczyć, żeby coś dostać :)) Ja skorzystałam z kodu poleceń przyjaciółki – a teraz wygenerowałam swój kod poleceń. Pozdrawiam 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *