Pieniądze leżą na ziemi, trzeba się tylko chcieć po nie schylić.

Money Mania 10. Bonus do 560 zł + szansa na 1 500 zł.

Właśnie ruszyła kolejna edycja akcji promocyjnej Money.pl – Money Mania 10. W dziesiątej edycji partnerami akcji jest Bank Millenium oraz portal internetowy wakacje.pl. Każdy uczestnik biorący udział w promocji może zyskać do 560 złotych. Na czterech szczęśliwców czeka dodatkowo po 1 500 zł. Ta edycja Money Mania potrwa do 28 maja 2017 roku.

Uczestnikami Akcji nie mogą być: … klienci Banku, którzy mają zawartą umowę z Bankiem, dotyczącą świadczonych przez Bank usług i którzy są lub byli uprawnieni do dysponowania jakimkolwiek rachunkiem w Banku jako współposiadacz, pełnomocnik, przedstawiciel ustawowy, opiekun czy kurator posiadacza rachunku w Banku po 01.04.2015 r. / źródło Regulamin promocji

 

Na Uczestników akcji promocyjnej czeka premia w wysokości do 560 złotych. Przy czym:

100 zł premii w gotówce wypłaca Organizator na rachunek.

100 zł w bonie jest do wykorzystania na portalu wakacje.pl

Do 360 zł, to moneyback od Banku Millenium. Ta premia jest dostępna w promocji samego Banku Millenium Zyskaj 360 zł [KLIKnij do opisu promocji].

Dodatkowo po 1 500 zł w bonie do wykorzystania na portalu wakacje.pl otrzyma czworo uczestników promocji, które spełnią dodatkowe warunki (patrz niżej).

Biorąc udział w akcji promocyjnej Money Mania 10 bierze się udział tak naprawdę w dwóch promocjach. W jednej Organizatorem jest Money.pl i tu nagrodą jest 100 zł w gotówce i 100 zł w bonie. Drugiej Organizatorem jest Bank Millenium i tu bonusem jest moneyback za płatność kartą debetową lub Blikiem (do 360 zł).

 

Zasady udziału w Money Mania 10

Jak w każdej akcji promocyjnej obowiązują zasady, które każdy Uczestnik powinien spełnić, jeśli chce na promocji zyskać. Dla ułatwienia przedstawiam kolejne kroki do wykonania zgodnie z granicznymi datami.

Od 12 kwietnia do 28 maja 2017 roku należy:

1. Zarejestrować się w promocji zakładając swój profil w Aplikacji Money Mania. Konto w Money Mania zakłada się raz. Jeśli ktoś kolejny raz bierze udział w tej akcji nie musi zakładać ponownie swojego profilu. Wystarczy, że się na niego zaloguje. Zgłoszenie do promocji i zakładanie profilu oraz logowanie odbywa się na stronie Money Mania. Po wypełnieniu formularza zgłoszenia na podany adres e-mail zostanie wysłana wiadomość z linkiem, w który należy kliknąć, aby przejść na stronę promocji.

2. Po przejściu na stronę Money Mania należy kliknąć w przycisk Załóż konto, który przeniesie nas na stronę banku. Tam należy wypełnić wniosek o Konto 360 lub konto 360 Student [Ile kosztują te konta? …]. Przy wypełnianiu wniosku należy wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla celów marketingowych i zgodę na przekazanie Organizatorowi (Money.pl) przez Bank Millenium informacji objętych tajemnicą bankową (na podstawie tych danych Organizator wie, kto spełnił warunki promocji i komu należy się nagroda).

Przejdź na stronę promocji 

Do 31 maja 2017 roku należy podpisać umowę o rachunek bankowy (Konto 360 lub Konto 360 Student) z kartą debetową. Umowę można podpisać w dwojaki sposób. Wybrać opcję kuriera, który dostarczy dokumenty i przy nim umowa zostanie podpisana. Można wybrać też opcję wizyty w Oddziale Banku i umowę podpisać przy pracowniku.

W czerwcu i w lipcu 2017 roku należy zasilić kwotą co najmniej 1 000 zł i dokonać przynajmniej 1 płatności bezgotówkowej. Obydwa warunki muszą być spełnione w każdym z tych dwóch miesięcy. Płatność bezgotówkowa może zostać dokonana kartą debetową albo Blikiem w sklepie stacjonarnym i w Internecie.

Do 31 lipca 2017 roku uzupełnić w Aplikacji Money Mania swoje dane o numer rachunku bankowego otwartego w tej promocji.

Do 10 sierpnia 2017 roku Organizator poinformuje mailem o przyznaniu premii. Informacja o tym dostępna będzie też po zalogowaniu się do Aplikacji Money Mania. Wraz z tą wiadomością zostanie przesłany elektroniczny bon o wartości 100 złotych do wykorzystania na portalu wakacje.pl

Do 16 sierpnia 2017 roku na konto założone w promocji zostanie przekazane w gotówce 100 zł. 

Powyższe zasady dotyczą nagród od Money.pl, czyli 100 zł w gotówce na konto i 100 zł w postaci bonu. Kto chce zyskać jeszcze 360 zł powinien po pierwsze płacić za zakupy kartą debetową lub Blikiem, ponieważ premia jest wypłacana jako moneyback (częściowy zwrot od wydanej kwoty). Po drugie wykonać 3 czynności w miesiącu, za który ma być naliczony moneyback: zasilić konto kwotą minimum 1 000 zł (nie dotyczy Konto 360 Student) + zapłacić 1 raz kartą debetową/Blikiem + przynajmniej 1 raz zalogować się do aplikacji mobilnej banku. Moneyback zwracany będzie przez 6 kolejnych miesięcy, w każdym z tych miesięcy maksymalnie po 60 zł. [opis promocji …]
Bonusy gwarantowane

Tak więc jeśli do końca maja br. zostanie podpisana umowa, w czerwcu i w lipcu wpłynie na konto po 1 000 zł i przynajmniej jeden raz zostanie użyta karta debetowa (lub Blik) do opłacenia zakupów, a do końca lipca dane zostaną uzupełnione o numer konta bankowego, uczestnik otrzyma 100 zł w gotówce na konto i bon na 100 zł do wykorzystania na portalu wakacje.pl. 

 

Bonus dodatkowy 1 500 zł

Na ten bonus załapią się 4 osoby. Osoby te, oprócz powyższych warunków muszą dodatkowo aktywować aplikację mobilną Banku Millenium i dokonać minimum po 5 transakcji Blikiem (płatność przez aplikację mobilną) w czerwcu i lipcu br. kwota nie ma tu znaczenia.

Ponieważ przygotowane są tylko 4 nagrody po 1 500 zł każda, musi istnieć dodatkowy klucz wyboru tych osób. Kolejność laureatów zostanie ustalona na podstawie daty aktywacji aplikacji mobilnej banku Millennium. Będzie to dziewięćdziesiąta (90), sto osiemdziesiąta (180), dwieście siedemdziesiąta (270) i trzysta sześćdziesiąta (360) osoba aktywująca aplikację mobilną.

 

Moneyback od Banku Millenium

Bonusem gwarantowanym jest też moneyback od Banku Millenium. To, ile bank zwróci zależy od tego, na jaką kwotę klient zapłaci kartą debetową lub Blikiem. Wiadomo, że nie więcej niż 60 zł w miesiącu i 360 zł przez cały okres promocji.

 

Podsumowanie warunków w tabeli

bonus minimalne warunki do wykonania
100 zł na konto + bon 100 zł Czerwiec i lipiec 2017r. – zasilenie konta kwotą minimum 1 000 zł + 1 płatność kartą debetową lub Blikiem.
1 500 zł Oprócz powyższych warunków dodatkowo – aktywowanie aplikacji mobilnej + w czerwcu i w lipcu 5 płatności Blikiem. Bonus otrzymają 4 osoby.
360 zł W miesiącu, za który ma być wypłacony bonus – zasilenie konta na kwotę minimum 1 000 zł (tylko w przypadku Konto 360) + 1 płatność kartą debetową lub Blikiem + 1 logowanie do aplikacji mobilnej banku. Moneyback (2% od płatności kartą debetową i 5% od płatności Blikiem) będzie wypłacany przez 6 miesięcy. Pierwszym miesiącem, za który premia będzie naliczona jest miesiąc następujący po miesiącu podpisania umowy.

Obserwuj na Facebooku profil Bankowo.info, gdzie przypominamy o kolejnych etapach promocji.

 

 

Dokumenty dotyczące promocji:

Regulamin promocji Money Mania 10 – na stronie promocji.

Regulamin promocji Zyskaj 360 zł – 5 edycja.

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * *
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *