Pieniądze leżą na ziemi, trzeba się tylko chcieć po nie schylić.

Mobilni mają więcej – Mobilne 1Konto z premią do 200 zł.

Do Credit Agricole można przenieść konto z innego banku i otrzymać za to (i spełnienie drobnych warunków ;)) 200 zł premii. Mogą też w ten sposób zarobić przyszli posiadacze rachunku 1Konto (18-27 lat). Mogą też skorzystać z innej promocji i bez przenoszenia konta z innego banku, zwyczajnie tylko otworzyć 1Konto w Credit Agricole. Też otrzymają premię 200 zł. Jaka jest różnica pomiędzy obiema promocjami?

Promocja Mobilne 1Konto w pigułce

Bonus 200 zł – po 20 złotych przez 10 miesięcy.

Warunki do spełnienia:

– umowa o konto i kartę z dostępem do bankowości elektronicznej banku.
– zgody marketingowe.
– zapewnienie wpływu na konto minimum 500 zł miesięcznie.
– dokonanie minimum 3 przelewów miesięcznie przez aplikację mobilną.

Nie wnikając w szczegóły obydwu promocji wygląda to tak …

Po pierwsze w promocji z przeniesieniem konta premia jest jednorazowo wypłacana po spełnieniu warunków. Otwierając konto w drugiej promocji (Mobilne 1Konto) premię bank wypłacać będzie przez 10 miesięcy. Po 20 zł za każdy miesiąc. To gorzej dla mobilnych.

Po drugie promocja z przeniesieniem konta wymaga trochę dużo jak na młodego posiadacza konta. Przez pierwsze 3 miesiące od otwarcia konta należy zapewnić wpływ wynagrodzenia w kwocie co najmniej 3000zł miesięcznie. Przy promocji “mobilnej” wystarczy miesięczny wpływ 500zł i 3 przelewy przez aplikację mobilną. To lepiej dla mobilnych.

Obydwie promocje obowiązują do końca czerwca 2017 roku.

Przejdź na stronę promocji ⇒

Mobilne 1Konto

To już II edycja promocji mobilnego 1Konta. Dla uzyskania bonusu niezbędnym jest korzystanie z aplikacji mobilnej, co w przypadku młodych osób wydaje się oczywiste. Łączna premia w tej akcji wynosi 200 zł, przy czym wypłacana będzie przez maksymalnie 10 miesięcy, w każdym miesiącu po 20 złotych.

Aby otrzymać premię za dany miesiąc należy spełnić po 2 warunki w tym danym miesiącu:

.1. Zapewnić wpływ na konto w kwocie nie niższej niż 500 zł.

.2. Dokonać minimum 3 przelewów za pośrednictwem aplikacji mobilnej. Przy czym nie będą brane pod uwagę przelewy wykonane na inne rachunki w Credit Agricole, z którymi osoba biorąca udział w tej promocji ma jakieś powiązania (jest pełnomocnikiem, posiadaczem bądź współposiadaczem). Również przelewy w celu doładowania telefonu, a także spłaty kredytów i pożyczek zaciągniętych w tym banku.

I jeszcze mała, ale dość istotna informacja. 1Konto nie powinno zostać wypowiedziane przez 12m-cy od dnia otwarcia konta. Bank może wówczas obciążyć takie konto kwotą już wypłaconych premii.

Uczestnikiem Promocji nie może być osoba fizyczna, która w okresie do 90 dni przed datą rozpoczęcia Promocji była posiadaczem lub współposiadaczem indywidualnego lub wspólnego konta dla osób fizycznych prowadzonego przez Bank w jednym z pakietów: 1 Konto, Konto PROSTOoszczędzające, Konto PROSTOoszczędzające PLUS lub Konto PROSTOoszczędzające PREMIUM. / źródło Regulamin promocji


1 Konto – koszty obsługi

1 Konto dedykowane jest dla osób, które ukończyły 18 lat, ale nie mają jeszcze lat 27. Dla młodszej klienteli (w wieku studenckim) banki oferują lepsze warunki niż dla pozostałych dorosłych. Podobnie jest np. w Banku Millenium na rachunku Konto 360 Student).

Dla zainteresowanych tym kontem ważną zapewne informacją jest to, że bank udostępnia aplikację mobilną CA24Mobile. Oprócz niej konto można obsługiwać przez serwis internetowy, telefonicznie i oczywiście w oddziale banku.

Ponieważ konto jest skierowane do osób w wieku do 27 lat, warto wiedzieć co stanie się po tym czasie. Bank rozwiązuje to w ten sposób, że po ukończeniu 27 lat, 1Konto automatycznie przekształca się w Konto PROSTOoszczędzające PLUS. Aby to konto było darmowe, trzeba już konto zasilać. Na obecną chwilę – do 30 roku życia wystarczy 1000zł miesięcznie, a po skończeniu 30 lat – minimum 1500zł.  Jednak zawsze też można umowę rachunku wypowiedzieć.

1Konto, to:

0 zł za prowadzenie konta.

0 zł za wydanie karty debetowej.

0 zł za użytkowanie karty debetowej, przy zapewnieniu sumy transakcji bezgotówkowych na min. 1 zł.

0 zł za przelewy przez Internet i automatyczny serwis IVR.

0 zł za wpłaty i wypłaty gotówki w placówce bankowej.

0 zł za wypłaty z bankomatów w placówkach Banku, sieci BZ WBK 24 i Euronet.

Klub rabatowy

Posiadacze kart debetowych do rachunków bankowych w Credit Agricole, w tym również do 1Konto (do niego wydawana jest karta Visa 1Konto) mogą kupować taniej u partnerów Klubu Rabatowego (www.klubrabatowy.credit-agricole.pl) z 14 branż, np. sprzęt elektroniczny, odzież i obuwie, motoryzacja, sport, turystyka i rekreacja, gastronomia i hotele. Proponowane są rabaty procentowe, kwotowe i gadżety.

Usługa CA Saver

Posiadacze kont osobistych w Credit Agricole, również posiadacze rachunku 1Konto mogą uruchomić usługę CAsaver (automatyczne oszczędzanie drobnych). Sposób działania “skarbonki” jest prosty. Po każdej transakcji w tradycyjnych sklepach kartą debetową, drobna kwota automatycznie powiększa darmowy rachunek oszczędnościowy. Dokonana płatność zaokrąglana jest w górę i własnie ta końcówka jest przekazywana automatycznie na konto oszczędnościowe. Zaokrąglić można do 0,50 zł, 1 zł albo do 5 zł.

Przykład. Klient ustawił usługę CAsaver z zaokrągleniem do 5 złotych. W sklepie zapłacił kartą na kwotę 23,45 zł, więc na konto oszczędnościowe zostanie przekazana kwota 1,55 zł. Gdyby zaokrąglenie było do 1 zł – 55 groszy, a przy zaokrągleniu do 0,50 zł – 5 groszy.

Jednorazowo wydaje się, że to niewiele, ale przy większej ilości transakcji można odłożyć na coś, na co w normalnym trybie byłoby nam szkoda pieniędzy.

Dla jasności tylko dodam, że samo konto oszczędnościowe, które jest niezbędne przy CAsaver jest obsługiwane za darmo. Za darmo jest też dokonywany pierwszy w miesiącu przelew z tego konta, każdy kolejny kosztuje 5 zł (przy 1Konto, przy pozostałych kontach 10 zł).

Program poleceń

Powoli staje się to standardem, że banki swoim klientom płacą za polecanie rachunków bankowych. Nie inaczej jest w Credit Agricole. Program poleceń tu obowiązujący da zarobić do 500 złotych. Bank płaci 50 zł za jedno skutecznie polecone konto. Czym jest skuteczne polecenie konta? Czy i jakie warunki należy spełnić w programie poleceń? O tym jest mowa przy okazji opisu tego programu [KLIK]

źródło zdjęcia tytułowego strona promocji i smartmockup

 

Dokumenty związane z promocją:

Regulamin promocji Mobilne1 Konto II

Tabela opłat i prowizji 

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

 


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *