sobota, 20 lipcaPieniądze leżą na ziemi, trzeba się tylko chcieć po nie schylić.
Shadow

199 zł premii za konto firmowe w mBanku + Office Business na rok taniej.

Najbardziej znane promocje rachunków firmowych w mBanku, to te z bonusem w gotówce na konto. Tym razem propozycja konta firmowego z prezentem w postaci rocznego abonamentu Office Business.

Promocja mBiznes Konto z MS Office dla firm trwa do 30 czerwca 2017 roku.

Promocja w pigułce

Bonus 199 zł przelewem na konto.

Preferencyjne warunki na koncie przez 2 lata od otwarcia konta, w tym: brak opłat za prowadzenie konta i kartę debetową, darmowe przelewy internetowe krajowe ELIXIR i wypłaty z bankomatów własnych, BZ WBK, Planet Cash i Euronet w kraju.

Warunki do spełnienia:

– płatności składek na ZUS przez 3 miesiące w kwocie minimum 250 zł miesięcznie.
– zakup pakietu MS Office 365 Business (roczna licencja) ze zniżką 170 zł (cena zakupu pakietu 199 zł netto) i aktywacja go w ciągu miesiąca od zawarcia umowy z bankiem.

Zasady promocji mBiznes konto …

Pierwsze, co należy zrobić, to wypełnić wniosek o konto firmowe mBiznes konto Standard na stronie banku dotyczącej tej promocji (www.mbank.pl/firmy/promocje), a następnie podpisać umowę z bankiem o konto.

Następnie przez 3 miesiące należy opłacać składki na ZUS na kwotę minimum 250 zł miesięcznie.

W Promocji może wziąć udział następujący przedsiębiorca posiadający numer NIP: osoba fizyczna prowadząca jednoosobową działalność gospodarczą, wspólnik spółki cywilnej, spółka jawna, spółka partnerska, spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z sektora małych i średnich przedsiębiorstw działających na terenie Polski.

Z Promocji wyłączeni są przedsiębiorcy, którzy posiadali jakikolwiek rachunek firmowy w mBanku, dla danego numeru NIP w okresie 24 miesięcy liczonych do dnia 20.04.2017 r. (włącznie).

/ źródło Regulamin promocji

 

Dzięki spełnieniu tych warunków posiadacz konta firmowego otrzyma preferencyjne warunki na koncie na okres 24 miesięcy od dnia otwarcia konta. Także możliwość zakupu pakietu MS Office 365 Business taniej o 170 zł netto. Cena dla Uczestników tej promocji została obniżona z 369 zł na 199 zł netto (z 453,87 zł na 244,77 zł brutto).

Preferencyjne warunki obowiązujące na koncie klienta firmowego przez 2 lata, to:

. 0 zł prowadzenie rachunku firmowego.

. nielimitowany pakiet darmowych przelewów internetowych w PLN (ELIXIR) miesięcznie.

. 0 zł za kartę debetową.

. 0 zł prowizji za wypłaty w PLN z bankomatów własnych, Planet Cash, Euronet, BZ WBK S.A. na terenie Polski.

. 0 zł prowizji za wpłaty w PLN w wpłatomatach mBanku i Euronetu na trenie Polski.

199 zł w gotówce na konto

Jeżeli zakupiony pakiet MS Office aktywujemy w ciągu jednego miesiąca od dnia zawarcia umowy o rachunek firmowy możemy otrzymać bonus do 199 zł.

Wystarczy w ciągu 3 miesięcy od zawarcia umowy o konto firmowe opłacić 2 razy składkę na ZUS na minimum 250 złotych. De facto jest to podobny w tym celu warunek jak jeden z podstawowych warunków promocji, kiedy to należy przez 3 kolejne m-ce opłacać składki ZUS.

Wracając jednak do dodatkowych warunków uprawniających do otrzymania na konto w gotówce 199 zł. Tu w ciągu 3 m-cy wystarczy dokonać dwóch płatności składek na kwotę minimalną 250 zł każda. Premia jest podzielona na 2 transze. Pierwsze 100 zł należy się za dokonanie pierwszej składki, kolejne 99 zł za dokonanie płatności drugiej składki.

Premia, już w całości zostanie wypłacona na otwarty w tej promocji rachunek do 30 dnia następnego po miesiącu, w którym zostaną spełnione powyższe 2 warunki, czyli aktywacja pakietu Office i płatności składek do ZUS.

źródło zdjęcia tytułowego strona promocji i smartmockups

 

Dokumenty związane z promocją:

Regulamin promocji mBiznes Konto z MS Office dla firm

Tabela opłat i prowizji ⇒

 

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *