Pieniądze leżą na ziemi, trzeba się tylko chcieć po nie schylić.

Przenieś konto osobiste do Credit Agricole i odbierz 200 złotych.

[przedłużona promocja] Przeniesienie konta z jednego banku do drugiego może być sposobem na zarobienie 200zł lub 100zł. W Credit Agricole trwają obecnie 2 promocje, w których warunkiem jest przeniesienie konta z innego banku do Credit Agricole. Do odwołania trwa promocja z nagrodą stuzłotową Przenieś konto (II edycja). Dwieście złotych można natomiast zarobić przenosząc konto do końca marca czerwca 2017 roku w promocji Polacy wybierają Credit Agricole – przenieś konto. Edycja 2.  

Bank sam przeniesie konto

Kto chce skorzystać z tej promocji nie musi się martwić o procedury przenoszenia konta z obecnego banku. Credit Agricole wykona to za klienta. Sam klient przy podpisywaniu umowy o konto składa tylko w tym celu Pełnomocnictwo dla Credit Agricole. Resztę robi sam bank.

Promocja skierowana jest do nowych klientów, a zgodnie z regulaminem nowy klient, to taki, który …

w okresie do 1 roku przed datą otwarcia Konta była Posiadaczem Konta indywidualnego lub jednym z Posiadaczy Konta wspólnego prowadzonego przez Bank w pakiecie innym niż Pakiet Depozytowy.

Konto + karta debetowa + bankowość elektroniczna + zgody marketingowe

Osoba, które chce skorzystać na promocji musi spełnić nieskomplikowane warunki. Zawrze umowę konta osobistego wraz z kartą debetową, dostępem do bankowości elektronicznej i wybierze opcję wyciągu elektronicznego. Upoważni też bank do przeniesienia konta (złoży pełnomocnictwo) i zgodzi się na marketing banku. Ostatni warunek to zapewnienie stałych wpływów na konto.

Przejdź na stronę promocji ⇒

4 konta do wyboru

1 Konto – dla osób w wieku 18-27 lat. Darmowe m.in.: prowadzenie konta, przelewy internetowe, karta debetowa jeśli wykonana się nią zakupu na 1zł (jeden złoty), wypłaty z bankomatów Credit Agricole, BZ WBK i Euronet oraz korzystając z cash back (wypłata gotówki przy kasie).

Konto PROSTOoszczędzające – opłata za prowadzenie konta 4,90zł, za obsługę karty debetowej 3,90zł. Obydwie opłaty są stałe, bez możliwości ich zniesienie. Konto w zamian oferuje darmowe wpłaty i wypłaty gotówki w kasie, przelewy internetowe, wypłaty z bankomatów Credit Agricole i w ramach usługi cash back. Za wypłaty z pozostałych bankomatów w kraju pobierana jest prowizja 5 zł za każdą wypłatę (za 6zł miesięcznie klient ma darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce). [więcej o koncie ...]
Konto PROSTOoszczędzające PLUS – zgodnie z tabelą opłat i prowizji przy wpływie 1.500zł i płatnościach kartą debetową na minimum 500zł można mieć jedno i drugie za darmo. W przeciwnym razie miesięcznie konto i karta będzie kosztować odpowiednio 9,90zł i 7,90zł miesięcznie. Co bank daje w zamian za darmo? Podobnie jak przy poprzednich dwóch kontach wpłaty i wypłaty gotówki w kasie, przelewy internetowe. Dodatkowo wypłaty ze wszystkich bankomatów w kraju są za darmo.

Konto PROSTOoszczędzające PREMIUM – przy tym koncie klient ma do dyspozycji dedykowanego Doradcę. Musi jednak wykazać się większymi wpływami jeśli konto chce mieć darmowe. Na konto musi wpłynąć minimum 10.000zł. Karta debetowa bez żadnych warunków jest obsługiwana bezpłatnie. Darmowe są też przelewy Elixir bez względu na kanał zlecenia przelewu. Klient nie zapłaci też za wypłaty ze wszystkich bankomatów na świecie.

3 razy po 3 000 zł za 200 zł premii

Po przeniesieniu konta czeka klienta jeszcze jedno zadanie. Przez 3 kolejne miesiące ma zapewnić wpływ wynagrodzenia* na kwotę co najmniej 3.000zł. Pierwszy wpływ na konto powinien mieć miejsce do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia rachunku. Przykład. Rachunek otwarty w styczniu – pierwsze zasilenie konta do końca lutego.

*Klient składa w banku zlecenie przekazywania środków z wynagrodzenia.

Klient może też skorzystać z drugiej promocji, która trwa do odwołania i w której jest wymagany niższy wpływ – 1.500zł

 

Niedogodnością, którą tu dostrzegam jest konieczność odwiedzenia banku osobiście. Wniosek wprawdzie można złożyć online, jednak bank wymaga osobistego pojawienia się w banku wraz z dowodem tożsamości. Osobiście też należy złożyć pełnomocnictwo w celu przeniesienia rachunku z innego banku do Credit Agricole.

 

 

Dokumenty związane z promocją:

Regulamin promocji Polacy wybierają Credir Agricole-przenieś konto. ⇒

Regulamin promocji Polacy wybierają Credir Agricole-przenieś konto. Edycja 2. ⇒

Tabela opłat i prowizji ⇒

* * * * * * * * * * * * *

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *