sobota, 20 lipcaPieniądze leżą na ziemi, trzeba się tylko chcieć po nie schylić.
Shadow

100 zł na konto + 50 zł na bilety do Polski Bus za konto Millenium Banku.

Jest kolejna promocja z dobrym kontem osobistym, w której można odebrać bonus w wysokości 150 zł. Kontem jest Konto 360 z oferty Banku Millenium.Warunki proste do spełnienia. W zasadzie to te same, które zwalniają z opłaty za konto, więc można mieć 2 w 1.

Promocja trwa do 30 września 2017 roku.

Promocja dla nowych i nie tylko nowych klientów

Skorzystać z niej nie może bowiem osoba, która po dniu 1 kwietnia 2015 roku posiadała dowolne konto Millenium Banku. Również nie była współposiadaczem żadnego rachunku, pełnomocnikiem, przedstawicielem ustawowym, opiekunem czy kuratorem posiadacza rachunku w tym banku. Nie ma też taka osoba złożonego wniosku o dowolny produkt banku.

Przejdź na stronę promocji 

100 zł premii na otwarte konto

Zanim będzie mowa o premii, kilka słów o otwieraniu konta w tej akcji promocyjnej.

[kto woli same konkrety, poniżej jest tabela streszczająca promocję]

Do 30 września 2017 roku:

  1. Zacząć musimy od zarejestrowania się na stronie promocji Zgarnij premię (tak się ta promocja w skrócie nazywa). Podajemy swój adres e-mail.
  2. Na ten adres otrzymamy wiadomość z linkiem aktywacyjnym.
  3. Po kliknięciu na ten link zostaniemy przeniesieni na stronę promocji, na której będziemy mogli wypełnić wniosek o konto i kartę debetową (do dyspozycji jest rachunek Konto 360 i Konto 360 Student – o rachunkach więcej na dole wpisu).
  4. Przy wypełnianiu wniosku musimy wyrazić dwie zgody: marketingową i na zwolnienie banku z tajemnicy bankowej. Pierwsza zgoda nie wymaga raczej wyjaśnienia, po otrzymaniu premii można ją wycofać. Druga zgoda jest wymagana dlatego, że organizatorem promocji i fundatorem premii 100 zł nie jest bank, ale firma zewnętrzna (Bankier.pl*) i organizator musi w jakiś sposób sprawdzić czy należy nam się premia (czytaj: czy spełniliśmy warunki promocji).

Do 6 października 2017 roku:

Mamy czas na zawarcie umowy z bankiem o konto i kartę debetową. Najwygodniej wybrać opcję podpisania umowy dostarczonej przez kuriera. Nie trzeba wtedy nawet ruszać się z domu aby otworzyć rachunek.

No i przechodzimy teraz do warunków, jakie spełnić musimy, aby 100 zł wpłynęło nam na konto (zgodnie z obowiązującym prawem od takiej premii nie trzeba płacić podatku).Tak więc w każdym z dwóch kolejnych miesięcy: w październiku i w listopadzie powinniśmy:

  • Jeśli mamy Konto 360 – zasilić konto kwotą minimum 1.000 zł oraz przynajmniej jeden raz zapłacić kartą debetową lub Blikiem. Płacić można w sklepie stacjonarnym i w internecie.
  • Jeśli mamy Konto 360 Student – Przynajmniej jeden raz zapłacić kartą debetową lub Blikiem. Płacić można w sklepie stacjonarnym i w internecie.

Jeżeli zaś chodzi o płatności kartą lub Blikiem, nie może to być wypłata gotówki z bankomatu, przelew, transakcja zwrócona przed nabyciem prawa do premii (np. gdy zwrócimy do sklepu zakupiony towar, za który zapłaciliśmy kartą i przy zwrocie sprzedawca pieniądze zwróci na kartę) i innych transakcji, które nie są zapłatą za towar lub usługę.

Również w obydwu przypadkach umowa z bankiem nie powinna zostać rozwiązana do dnia wypłaty premii.


50 zł na bilety w PolskiBus.pl

Oprócz premii dodatkową nagrodą będą 2 vouchery, każdy po 25 zł do wykorzystania na bilety w PolskiBus. Nie wnikając w szczegóły (regulamin do pobrania pod wpisem) aby wykorzystać vouchery, bilety musimy zarezerwować na stronie przewoźnika polskibus.com, przy czym niezależnie od voucherów, za każdą rezerwację przewoźnik pobiera opłatę rezerwacyjną w wysokości 1 zł. Vouchery w postaci kodów otrzymamy mailem, podobnie jak informację o przyznaniu premii, do końca grudnia br. Można zrealizować od 15 grudnia 2017r. do 31 marca 2018r.

Przejdź na stronę promocji 

… i jeszcze jedna ważna czynność

Do końca grudnia otrzymamy mailem informację o przyznaniu premii. Pod warunkiem oczywiście, że spełnimy powyższe warunki tej promocji. W tej wiadomości znajdzie się też link, który przekieruje nas na stronę promocji. Tam musimy podać wpisać nasze dane: imię i nazwisko oraz numer rachunku bankowego otwartego w tej promocji. Mamy na to 14 dni. Podanie tych danych jest wymagane, bez nich nie otrzymamy premii. Również w ciągu tych 14 dni organizator wypłaci nam premię.

Tabela streszczająca 😉

do 30 wrzesień rejestracja do promocji [KLIK]i złożenie wniosku o konto
do 6 październik podpisanie umowy o konto i kartę
październik i
listopad

Konto 360:
> zasilenie konta kwotą min. 1.000 zł i
> dokonanie min. 1 płatności bezgotówkowej.

Konto 360 Student:
> dokonanie min. 1 płatności bezgotówkowej

31 grudzień informacja o przyznaniu premii
14 dni roboczych od dnia przekazania informacji i przyznaniu premii uzupełnienie danych: imię i nazwisko oraz numer otwartego w tej promocji konta
wypłata premii 100 zł na konto + przesłanie mailem kodów na 50 zł do wykorzystania w PolskiBus.com

*Bankier.pl należy do Bonnier Business Polska Sp. z o.o.

Jakie są koszty obsługi rachunku Konto 360?

Dla mnie najważniejszą rzeczą przy każdej promocji nie jest wysokość nagrody, ale koszt obsługi rachunku. Tu nie wygląda to najgorzej. Wprawdzie nie ma prawie nic za darmo, ale możliwość uniknięcia niektórych opłat jest.

Tak więc osoba, która otworzy Konto 360 Student (konto dla osób w wieku 18-26 lat) nie zapłaci za konto. Jeśli natomiast nie chce płacić za kartę i za wypłaty z bankomatów musi przynajmniej jeden raz w miesiącu zapłacić karta wydana do konta lub Blikiem. Więcej o koncie dla studenta …

Kto nie załapie się na konto studenckie i otworzy Konto 360 musi dopilnować, aby na koncie pojawiło się w miesiącu co najmniej 1.000 zł wpływu, żeby nie płacić za rachunek. Zwolnienie z opłaty za kartę i wypłaty z bankomatów, to takie same warunki jak dla studenta, czyli przynajmniej 1 w m-cu płatność kartą albo Blikiem. Więcej o rachunkach …

 

Dokumenty do pobrania: 

Regulamin promocji Zgarnij premię za Bankiem Millenium – IV edycja ⇒

Regulamin wykorzystania voucherów na PolskiBus.com ⇒

 Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *