sobota, 20 lipcaPieniądze leżą na ziemi, trzeba się tylko chcieć po nie schylić.
Shadow

650 zł i gwarancja niezmienności opłat przez 2 lata za otwarcie konta w mBanku.

I wystartowała kolejna edycja promocji Lepiej z eKontem, w której są 3 nagrody: premia moneyback, brak opłaty za kartę debetową i gwarancja niezmienności niektórych opłat przez 24 miesiące. Konto bankowe mBanku z premią wyższą. Bank podwyższył maksymalną kwotę zwrotu (moneyback) z 600 zł na 650 zł. Obawiam się jednak, że dla wielu kwota ta nie jest osiągalna.

Do promocji można przystąpić do 10 stycznia 2018 roku.  

Promocja w pigułce

Bonus – do 650 zł w gotówce na konto (4% zwrotu od płatności kartą lub Blikiem, miesięcznie do 130 zł przez 5 m-cy) + przez 2 lata karta debetowa bez opłaty i gwarancja niezmienności niektórych opłat. +

Warunki do spełnienia:

0 zł za kartę debetową i gwarancja niezmienności opłat przez 2 lata – otwarcie konta.

moneyback – miesięcznie transakcje minimum 250 zł + jednorazowy wpływ minimum 1.000 zł + jedno logowanie do aplikacji mobilnej.

strona promocji ⇒

Kto może wziąć udział w promocji?

Czy może to być osoba, która była już kiedyś klientem bank? TAK

Warunek – od dnia 1 stycznia 2016 roku osoba ta nie mogła/nie może posiadać (lub być współposiadaczem) w mBanku rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego (ROR-u) i rachunku oszczędnościowego o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017 (dawny Multibank).

W tej promocji można otworzyć tylko konto indywidualne (na jedną osobę).

Jaki jest bonus w promocji?

Do 650 zł w gotówce na konto.

Bonusem jest moneyback, czyli częściowy zwrot od zakupów opłacanych kartą wydaną do konta lub Blikiem. Kto otworzy konto w tej promocji mBanku otrzyma 4% zwrotu. Zwrot naliczony będzie przez 5 m-cy, miesięcznie maksymalnie 130 zł. Łącznie więc można zarobić 650 zł. Trzeba tylko pamiętać, że aby otrzymać maksymalną kwotę wydać należy 3.250 zł miesięcznie (3.250 zł x 4% = 130 zł), a to nie jest kwota dla każdego osiągalna.

Pierwsze 4% zostanie naliczone od transakcji dokonanych od następnego miesiąca od przystąpienia do promocji.

 

 

 

 

Brak opłat za kartę debetową przez 2 lata

Oprócz gotówki na konto przez 24 miesiące od zawarcia umowy bank nie będzie pobierał opłaty za kartę debetową wydaną do konta. Na obecną chwilę opłata za kartę nie jest pobierana pod warunkiem dokonania nią minimum 5 transakcji miesięcznie. Przy czym jeśli ktoś posiada kartę kredytową w mBanku, to płatności nią dokonane też zaliczane są do tego minimum. Bez spełnionego warunku 5 transakcji miesięcznie opłata za kartę wynosi 4 zł.

Gwarancja niezmienności opłat przez 2 lata

Również przez 24 miesiące mBank nie zmieni niektórych opłat. I tak przez 2 lata od zawarcia umowy płacić będziemy:

Jeśli wybierzemy eKonto Standard: 0 zł za prowadzenie konta, 0 zł za krajowe przelewy internetowe, 0 zł za wypłaty z bankomatów mBanku, Euronet, Planet Cash i BZ WBK jeśli będzie to co najmniej 100 zł lub 1,30 zł jeśli będzie to niższa kwota i 7 zł z pozostałych bankomatów. Przy czym opłacać usługę Wypłaty ze wszystkich bankomatów za 5 zł miesięcznie i wtedy obowiązują dla wszystkich bankomatów w kraju kwoty 0 zł przy wypłacie minimum 100 zł i 1,30 zł jeżeli kwota wypłaty jest niższa.

Jeśli wybierzemy eKonto Plus: 0 zł za prowadzenie konta pod warunkiem wpływu miesięcznego minimum 1.000 zł0 zł za krajowe przelewy internetowe, 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w kraju jeśli będzie to co najmniej 100 zł lub 1,30 zł jeśli będzie to niższa kwota i 0 zł za wypłaty za granicą (nie dotyczy prowizji za przewalutowanie).

Co trzeba zrobić, aby odebrać bonus?

.1. Otworzyć rachunek osobisty do dnia 10 stycznia 2018r. (eKonto Standard lub eKonto Plus – różnice w kosztach przedstawiam niżej) w mBanku wraz z kartą debetową). W tym celu należy:

Złożyć wniosek o konto [eKonto Standard ⇒ lub eKonto Plus ⇒]. Umowę do podpisania może dostarczyć kurier (przed przyjazdem dzwoni) lub można udać się osobiście do placówki mBanku.

Dla zwolnienia z opłaty za kartę debetową i gwarancji niezmienności opłat to wystarczy. Jeśli chcemy otrzymywać zwrot 4%, to dodatkowo należy:

.2. Zapłacić kartą debetową lub Blikiem (przez aplikację mobilną) lub kartą kredytową (jej rachunkiem do spłaty musi być rachunek otwarty w tej promocji) za zakupy na kwotę minimum 250 zł w danym miesiącu. Transakcje te nie mogą być anulowane do 15 dnia miesiąca następnego. Jeśli np. kupimy książkę 20 września, to nie powinniśmy jej oddawać do 15 października, bo kwota ta będzie odliczona.

.3. Zapewnić wpływ na konto nie mniej niż 1.000 zł miesięcznie, przy czym musi to być jednorazowy wpływ i nie może pochodzić z innego naszego rachunku w mBanku.

.4. Jeden raz w miesiącu zalogować się do aplikacji mobilnej mBanku. Można oczywiście częściej 😉

Kto jest organizatorem promocji? +

mBank S.A.

Nazwa promocji Lepiej z ekontem – II edycja. Pobierz regulamin promocji  ⇒Jaki jest koszt utrzymania eKonta?

W promocji można otworzyć jeden z dwóch rachunków: eKonto Standard lub eKonto Plus. Oprócz nazwy różnią się kosztami obsługi.

eKonto Standard jest idealne dla klientów internetowych. To konto, to:

0 zł za prowadzenie rachunku.

0 zł za obsługę karty debetowej gwarantowane przez 2 lata.

0 zł za wypłatę gotówki z bankomatów krajowych mBanku, Euronet, Planet Cash i BZ WBK przy kwocie wypłaty min. 100 zł lub 1,30 zł przy niższej kwocie i 7 zł z pozostałych bankomatów w kraju. Jeśli ktoś korzysta z różnych bankomatów może za 5 zł wykupić usługę Wypłaty ze wszystkich bankomatów w kraju i płacić 0 zł za wypłatę od 100 zł i 1,30 zł za wypłatę niższej kwoty.

10 zł za wypłaty w bankomatach za granicą.

9 zł za wypłatę gotówki w kasie banku.

9 zł za wpłatę gotówki w kasie banku.

0 zł za internetowy przelew krajowy (to się nie zmieni przez 2 lata), 4 zł telefoniczny i 8 zł w placówce banku.

5 zł za internetowy przelew europejski SEPA. i 0,35% min. 20 zł max 200 zł zł za przelew zagraniczny.

0 zł za zlecenie stałe.

5 zł za sprawdzenie salda w bankomacie.

Przejdź do wniosku o eKonto Standard 

eKonto Plus może być darmowe, ale pod warunkiem, że miesięcznie zostanie zasilone kwotą co najmniej 1.000 zł, w przeciwnym razie kosztować będzie 5 zł. Karta debetowa, podobnie jak przy koncie Standard jest darmowa zgodnie z warunkami promocji. Plusem eKonta Plus są darmowe wpłaty i wypłaty gotówki w kasie banku, wypłaty gotówki z bankomatów za granicą i przelewy zlecone w placówce mBanku.

Przejdź do wniosku o eKonto Plus 

 

 

Dokumenty do promocji:

Regulamin promocji Lepiej z eKontem – II edycja ⇒

Tabela opłat i prowizji ⇒

 

* * * * * * * * * * * * * * * * * *

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *