sobota, 20 lipcaPieniądze leżą na ziemi, trzeba się tylko chcieć po nie schylić.
Shadow

Aplikacja mobilna IKO teraz za 15zł. Płaci bank, nie my ;)

Każdy, kto posiada rachunek w PKO BP, a nie aktywował jeszcze aplikacji mobilnej może skorzystać ze świeżutkiej promocji (start dziś 4 sierpnia). To okazja, by wypróbować aplikację mobilną IKO i jeszcze mieć za to zapłacone. Niewiele, bo niewiele, ale jednak. Kto stwierdzi, że aplikacja nie spełnia jego oczekiwań po wypłacie premii nie musi już z niej korzystać. Ważne, by do dnia wypłaty 15zł aplikacja mobilna IKO była aktywna.

  • Konto za ZERO w PKO BP, dowiedz się więcej

Aplikacja mobilna IKO plus transakcje

Promocja bankowa nie była by promocją gdyby nie wymagała czegoś więcej 😉

Otóż oprócz pobrania i aktywacji aplikacji mobilnej IKO należy zlecić 3 płatności albo przelewy z aplikacji IKO na łączną minimalna kwotę 100zł. Owe płatności to płatności Blik (więcej o Blik →) dokonane w punkcie stacjonarnym i w Internecie. Przelewy zaś to przelewy na numer telefonu albo numer rachunku zlecony przez aplikację.

Dodatkowym niezbędnym warunkiem jest udzielenie bankowi zgody na otrzymywanie od banku informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej. Warto więc zajrzeć do swojej bankowości elektronicznej i sprawdzić czy wyraziliśmy taką zgodę.

Bank na nagrody przewidział 60 000zł, otrzyma je pierwsze 4000 osób, które aktywują aplikację i dokonają za jej pośrednictwem płatności.

Czas promocji przewidziany jest od dziś 4 sierpnia do 31 sierpnia br. Promocja może się przedłużyć do końca września jeżeli nie zostanie wyczerpana pula nagród.

źródło informacji strona banku

Regulamin promocji


 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *