Pieniądze leżą na ziemi, trzeba się tylko chcieć po nie schylić.

100 zł gotówce za otwarcie konta w ING Banku Śląskim + do 1 000 zł z poleceń.

Wystartowała właśnie nowa/stara promocja ING Banku Śląskiego, w której za otwarcie konta bankowego można odebrać 100 zł w gotówce. Wystarczy zapłacić kartą bądź Blikiem na kwotę minimum 1.000 zł. Mamy na to czas do końca stycznia 2018r. Dodatkowo, osoby przedsiębiorcze mogą polecać bank innym osobom i za każde skutecznie polecone konto zarobić 100 zł.

Do promocji można przystąpić do 18 października 2017 roku. 

Promocja w pigułce

Bonus – 100 zł w gotówce na konto.

Warunki do spełnienia – wykonanie transakcji bezgotówkowych (płatności kartą lub Blikiem) do 31 stycznia 2018r. na łączną kwotę minimum 1.000 zł/m-c.

strona promocji ⇒

Kto może wziąć udział w promocji?

Czy może to być osoba, która była już kiedyś klientem bank? TAK

Warunek – od dnia 1 stycznia 2016 roku do dnia 1 sierpnia 2017 roku, osoba ta nie mogła posiadać (lub być współposiadaczem) żadnego z wymienionych rachunków bankowych: Konto z Lwem Direct, Konto z Lwem Komfort, Konto z Lwem Premium, Konto z Lwem Klasyczne lub Konto z Lwem Student.

Można natomiast mieć już otwarte w ING Banku Śląskim konto oszczędnościowe.

Jaki jest bonus w promocji?

100 zł w gotówce na konto.

Aby otrzymać premię, co najmniej do dnia jej wypłaty, czyli do 28 lutego 2018r. należy mieć aktywne konto osobiste, kartę debetową i konto oszczędnościowe.

Premia zostanie wypłacona na konto oszczędnościowe.


Co trzeba zrobić, aby odebrać bonus?

.1. Otworzyć rachunek osobisty do dnia 18 października 2017r. (Konto z Lwem Direct lub Konto z Lwem Komfort – różnice w kosztach przedstawiam niżej) w ING Banku Śląskim wraz z kartą debetową i kontem oszczędnościowym (jeśli takowego nie mamy). W tym celu należy:

.1.a. Jeśli nie posiadamy konta oszczędnościowego w ING Banku Śląskim – Złożyć wniosek o konto [przejdź do wniosku konta Direct ⇒]. Umowę do podpisania i kartę debetową dostarczy kurier (przed przyjazdem dzwoni).

.1.b. Jeśli posiadamy konto oszczędnościowe w tym banku – wniosek składamy po zalogowaniu się do bankowości internetowej i dodatkowo wypełniamy formularz przystąpienia do promocji na stronie ingbank.pl/formularz100

.2. Zapłacić kartą debetową lub Blikiem (przez aplikację mobilną) do 31 stycznia 2018 roku na łączną kwotę nie niższą niż 1.000 zł. Transakcje te muszą zostać rozliczone i zaksięgowane na koncie do 15 lutego 2018r..

Do wymaganej minimalnej kwoty nie będą brane pod uwagę transakcje wycofane, anulowane i wypłaty gotówki.

Kto jest organizatorem promocji?

ING Bank Śląski S.A.

Nazwa promocji 100 zł za otwarcie konta. Pobierz regulamin promocji  ⇒

Jaki jest koszt utrzymania Konta z Lwem?

W promocji można otworzyć jeden z dwóch rachunków: Konto z Lwem Direct i Konto z Lwem Komfort. Które konto dla kogo się sprawdzi?

Konto z Lwem Direct jest idealne dla klientów internetowych. To konto, to:

0 zł za prowadzenie rachunku.

0 zł za obsługę karty debetowej pod warunkiem rozliczenia w danym okresie transakcyjnym (od 29 dnia danego m-ca do 28 dnia m-ca następnego) transakcji bezgotówkowych dokonanych kartą (płatności za zakupy) na kwotę ni niższą niż 300 złotych (200 zł osoby 18-26 lat). Bez spełnionego warunku opłata wynosi 7 zł.

0 zł za wypłatę gotówki (kartą i Blikiem) w bankomatach krajowych ING Banku Śląskiego i w bankomatach Planet Cash, z pozostałych bankomatów pierwsza wypłata w m-cu 0 zł, kolejne po 2,50 zł.

3% za wypłaty w bankomatach za granicą.

9 zł za wypłatę gotówki w kasie banku.

9 zł za wpłatę gotówki w kasie banku.

0 zł za internetowy i telefoniczny przelew krajowy Elixir, 10 zł w placówce banku.

5 zł za internetowy przelew europejski SEPA. i 40 zł za internetowy przelew zagraniczny.

0 zł za zlecenie stałe – utworzenie, modyfikacja, odwołanie i realizacja.

0 zł za sprawdzenie salda w bankomacie ING i Planet Cash, 1,50 zł w pozostałych.

Konto z Lwem Komfort kosztuje miesięcznie 12 zł. Tylko nowi klienci, którzy nie mieli nigdy wcześniej konta w ING Banku Śląskim przez 3 miesiące z kawałkiem (miesiąc zawarcia umowy + 3 kolejne m-ce) zapłacą połowę tej kwoty. Karta debetowa, podobnie jak przyz koncie Direct wymaga transakcji karta na minimum 300 zł (lub 200 dla młodszych klientów) Na plus tego konta działa fakt, że wpłaty i wypłaty gotówki w kasie oraz wypłaty ze wszystkich bankomatów w kraju nic nie kosztują.

 

100 zł za polecenie konta banku ING …

Obok promocji z premią za otwarcie konta, trwa też promocja polegająca na polecaniu rachunków bankowych ING Banku Śląskiego innym osobom. Za każde skutecznie polecone konto osoba polecająca otrzyma 100 zł, a osoba, która z polecenia skorzysta 50 zł.

Najważniejsze informacje poniżej. Zainteresowanych szczegółowymi informacjami odsyłam do regulaminu bądź zadania pytania w komentarzu.

Skuteczne polecenie. Bank, ani ten, ani żaden inny nie zapłaci tylko za to, że komuś polecimy konto. Muszą zostać spełnione dodatkowe warunki. W tym wypadku przez polecającego i poleconego.

Polecający – osoba, która poleca konto. Przekazuje osobie poleconej kod polecenia (wygenerowany w bankowości elektronicznej). Najwcześniej polecać konta może po 30 dniach od otwarcia swojego konta. Warunek do spełnienia – płatności kartą debetową lub Blikiem na łączną kwotę min. 300 zł do 18.10.2017r. Nie powinno to stanowić problemu dla osób, które chcą zarobić premię za otwarcie konta. Warunkiem wypłaty premii za skuteczne polecenie jest spełnienie warunków przez osobę polecającą i osobę poleconą.

Polecony – osoba, która otworzy konto z polecenia – skorzysta z kodu polecenia przekazanego jej przez polecającego. Nie mógł mieć rachunku (Konto z Lwem: Direct, Komfort, Premium lub Student) w ciągu 12 miesięcy przed otwarciem konta z polecenia. Warunek do spełnienia – płatności kartą debetową lub Blikiem na min. 300 zł miesięcznie przez 2 dowolne miesiące. Ostatnim miesiącem, w którym mogą one zostać wykonane jest styczeń 2018r., przy czym te płatności muszą być przez bank rozliczone do 18 stycznia. Transakcje w pozostałych miesiącach mają być rozliczone do końca danego m-ca, w którym będą wykonane.

Przykład. Klient zapłacił kartą 7 sierpnia 100 zł, 9 sierpnia 90 zł, 19 sierpnia 120 zł, 28 sierpnia 60 zł. Do 31 sierpnia bank rozliczył transakcje z 7, 9 i 19 sierpnia, zaś też z 28 sierpnia – 1 września. Pod uwagę nie weźmie więc tej ostatniej transakcji.

 

Dokumenty do promocji:

Regulamin promocji 100 zł za otwarcie konta

Regulamin promocji Poleć konto znajomemu ⇒

Tabela opłat i prowizji ⇒

 

* * * * * * * * * * * * * * * * * *

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *