sobota, 20 lipcaPieniądze leżą na ziemi, trzeba się tylko chcieć po nie schylić.
Shadow

400 zł na zakupy do marketu internetowego + darmowa karta kredytowa Citibanku

Dwa bony, każdy po 200 zł na zakupy do supermarketu internetowego za wyrobienie karty kredytowej. Moja propozycja, to darmowa karta kredytowa Citibanku – Simplicity. Posiadacz tej karty nie płaci ani opłaty miesięcznej, ani opłaty rocznej. Nawet, jeśli nie korzysta z tej karty. Łatwe do spełnienia warunki promocji.

Promocja trwa do 30 listopada 2017 roku. 

Promocja w pigułce 

Bonus – 400 zł na zakupy do internetowego supermarketu Frisco.pl.

Warunki do spełnienia – jedno logowanie do bankowości elektronicznej + transakcje na łączną kwotą min. 1.000 zł.

strona promocji ⇒

Kto może wziąć udział w promocji? 

Czy może to być osoba, która była już kiedyś klientem banku? TAK

Warunek – z promocji może skorzystać osoba, która od 1 stycznia 2015 roku nie była lub nie jest obecnie posiadaczem głównej karty kredytowej Citibanku.

Karta kredytowa Citibank – minimalne wymagania do jej otrzymania:
osoba fizyczna – wiek 21 lat, dochód 1.200 zł netto, zatrudnienie w obecnej firmie 3 m-ce.

działalność gospodarcza – wiek 21 lat, działalność gospodarcza 2 lata.

Jaki jest bonus w promocji? 

karta kredytowa citibanku z voucherem do frisco
źródło Citibank

Vouchery na łączną kwotę 400 zł do zrealizowania w supermarkecie internetowym Frisco.pl

Otrzymamy 2 vouchery, każdy zasilony kwotą 200 zł. Obydwa ważne będą do 31 czerwca 2018 roku. Otrzymamy je w postaci kodów rabatowych poprzez bankowość elektroniczną w wiadomości wewnętrznej na nasze konto karty kredytowej (widoczny po zalogowaniu w zakładce Wiadomości).

Vouchery są do jednokrotnego wykorzystania i nie możemy ich użyć do zakupu towarów z kategorii alkohol. Ponadto przy jednym zamówieniu można wykorzystać jeden kod.

Aby skorzystać z vouchera kod rabatowy wpisujemy przy finalizacji zamówienia w miejscu oznaczonym Kod rabatowy (voucher).

A jeśli wolisz bon na 400 zł do Allegro, zerknij na drugą, podobną promocję 

Inne promocje karty kredytowej Citibanku:
Karta kredytowa Citibank z voucherem na 400 zł do Biedronki ⇒
Karta kredytowa Citibank z voucherem na 400 zł do Douglas ⇒
Karta kredytowa Citibank ze smartfonem ⇒
Karta kredytowa Citibank z rocznym abonamentem na Storytel ⇒
Karta kredytowa Citibank z bonem na 400 zł do Allegro ⇒
Karta kredytowa Citibank z voucherem na 400 zł do Morele.net
Karta kredytowa Citibank z bonem na 400 zł do OleOle.pl ⇒

Co należy zrobić, aby odebrać bonus? 

Krok po kroku, co i kiedy powinniśmy zrobić, żeby odebrać nagrodę. Dla osób, które nie lubią czytać – poniżej streszczająca tabela 🙂

Krok 1.

Wypełniamy formularz kontaktowy na stronie promocji. W formularzu podajemy imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail i Pesel. Na podany numer telefonu zadzwoni konsultant z banku i zada kilka pytań, zbada naszą zdolność kredytową (karta kredytowa, to tak naprawdę kredyt). W trakcie tej rozmowy, jeśli się zdecydujemy, zostanie za pośrednictwem konsultanta wypełniony wniosek o kartę kredytową, a na jego podstawie zostanie zawarta umowa z bankiem (umowę do podpisania może dostarczyć kurier). Będziemy musieli potwierdzić jeszcze nasze dochody. Dokument dochodowy przesłać będzie można online. O tym, w jaki sposób poinformuje nas konsultant. Listę dokumentów, jakie bank wymaga w zależności od rodzaju dochodu, znajdziemy w załączniku do regulaminu promocji (do pobrania na końcu wpisu).

Krok 2.

Po zawarciu umowy, najpóźniej do końca drugiego miesiąca kalendarzowego po jej zawarciu (np. umowa zawarta w sierpniu = warunki spełnione do końca października) należy wykonać 2 czynności:

.a. Przynajmniej raz zalogować się do bankowości internetowej bądź przez aplikację mobilną na konto swojej karty kredytowej. Logować się oczywiście można częściej, ale bank wymaga tylko jednego logowania.

.b. Dokonać transakcji bezgotówkowych (zapłacić kartą) na łączną kwotę co najmniej 1.000 złotych. Jeśli ktoś posiada kartę dodatkową, to płatności nią dokonane też zostaną wliczone, również dokonane nośnikiem zbliżeniowym. Do kwoty tych transakcji bank nie zaliczy natomiast przelewów z rachunku karty kredytowej i wypłat z bankomatów (to transakcje gotówkowe ;)). Nie zostaną też uwzględnione transakcje zwrócone (np. gdy towar opłacony kartą kredytową zwrócimy do sklepu, a pieniądze sprzedawca  zwróci na kartę kredytową) oraz transakcje, które nie zostaną do tego czasu zaksięgowane w systemie banku (w zależności od transakcji od momentu zapłaty kartą do momentu zaksięgowania/rozliczenia tej kwoty przez bank może minąć nawet kilka dni).

Tabela streszczająca 😉

1. Wypełnienie formularza na stronie dedykowanej tej promocji [KLIK] i telefoniczna rozmowa z konsultantem (na jej podstawie przygotowywana jest umowa).
2. Jedno logowanie do bankowości internetowej lub przez aplikację mobilną + transakcje kartą na łączną kwotę minimum 1.000 zł. Mamy na to czas do końca drugiego miesiąca po miesiącu zawarcia umowy – np. umowa zawarta w sierpniu = warunki spełnione do końca października.
 3. Voucher na kwotę 400 zł w postaci kodu elektronicznego przesłany w wiadomości wewnętrznej (widoczna po zalogowaniu z zakładce Wiadomości) najpóźniej do końca następnego miesiąca po spełnieniu warunków – np. warunki spełnione we wrześniu = voucher otrzymamy do końca października.

Kto jest organizatorem promocji? 

Bank Handlowy w Warszawie S.A.
Nazwa promocji Zostań posiadaczem karty kredytowej Citibank i zdobądź vouchery do Frisco.pl.

Czy od nagrody zapłacimy podatek dochodowy? 

Zgodnie z Ustawą z dnia 26 lipca 1991 r. o podatku dochodowym od osób fizycznych (art. 21 ust. 1 pkt 68 ustawy) podatku nie zapłacimy – jednorazowa wartość tej nagrody nie przekracza kwoty 760 zł.

  

Jaki jest koszt obsługi karty kredytowej?

W promocji możemy zamówić dowolną kartę kredytową z oferty Citibanku. Polecam jednak kartę kredytową Simplicity. Jest to karta, za której obsługę bank nie pobiera opłaty bez względu na to czy jej używamy czy nie. Dodatkowo jeżeli zadłużenie na karcie spłacać będziemy terminowo nie zapłacimy ani za obsługę karty, ani odsetek od pożyczonych pieniędzy. Dla przypomnienia – nie polecam wypłacać gotówki z bankomatu kartą kredytową, bo po pierwsze jest za to wysoka prowizja (min. 10 zł), a po drugie nie obowiązuje tu okres bezodsetkowy (bank będzie naliczał odsetki od tej wypłaty bez względu na to, czy spłacimy ją we wskazanym na wyciągu terminie). Do wypłat z bankomatów najkorzystniej używać karty debetowej. 😉

Podstawowe opłaty dla karty kredytowej Simplicity, to:

0 zł za obsługę karty.

8% min. 10 zł za wypłatę gotówki z bankomatów.

8% min. 10 zł za przelew z rachunku karty.

10 zł za spłatę zadłużenia w bankomacie, 20 zł w Oddziale.

6 zł za dostęp do obsługi telefonicznej CitiPhone. Ta usługa nie jest obowiązkowa ale jest ona automatycznie podłączana do karty i najlepiej z niej od razu zrezygnować. Dla zwykłego użytkownika karty nie jest ona potrzebna.

źródło zdjęcia tytułowego smartmpckup i strona promocji Citibank

Przejdź na stronę promocji

Dokumenty związane z wpisem:

Regulamin promocji Zostań posiadaczem karty kredytowej … ⇒

Tabela opłat i prowizji ⇒

* * * * * * * * * * * * * * * * * *

 

I jeszcze mała kwestia do wyjaśnienia … Nie jest to wpis sponsorowany. Nie otrzymałam za niego wynagrodzenia. Mogę otrzymać wynagrodzenie, ale pod warunkiem, że przy wykorzystaniu linków prowadzących na stronę promocji zostanie otwarte konto i spełniony warunek 5 płatności. Jeśli więc Masz ochotę na tę promocję będę niezmiernie wdzięczna za skorzystanie z linka na tej stronie.
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *