Pieniądze leżą na ziemi, trzeba się tylko chcieć po nie schylić.

150 zł do wydania w H&M + darmowe Konto Maksymalne dla młodych

[promocja limitowana dla osób 18-26 lat]

W najnowszej, limitowanej akcji banku BGŻ BNP Paribas bank rozdaje bony o wartości 150 zł na zakupy w H&M (stacjonarnym i internetowym). Wystarczy otworzyć konto w tym banku (Konto Maksymalne), kilka razy zapłacić kartą debetową i zalogować się na swoje konto.

Promocja trwa do 30.09.2017 roku.

Kto skorzysta na promocji?

Promocja skierowana jest do młodszych klientów, którzy mają już 18 lat, ale na dzień 31 października br. nie będą miały jeszcze ukończonych 26 lat. Dodatkowo, na 2 lata przed rozpoczęciem promocji (21.08.2017r.) nie mogły mieć rachunku w banku BGŻ BNP Paribas.

Bank przygotował nagrody dla 2500 osób, które jako pierwsze zarejestrują się w tej promocji. Jeżeli ta pula wyczerpie się wcześniej niż 30.09.2017r., to promocja zakończy się wcześniej – w momencie wyczerpania tej puli.

Przejdź na stronę promocji 


150 zł do wydania w H&M

Kwota premii rozdzielona jest na 3 części, każda po 50 zł. Każde kolejne 50 zł otrzymamy co miesiąc (przez kolejne 3 miesiące). Bony w postaci kodu elektronicznego będą wysyłane SMS-em, wszystkie ważne będą do 31.10.2019r.

Aby otrzymać poszczególne bony, powinniśmy korzystać z karty debetowej i zaglądać na swoje konto.

Pierwsze 50 zł otrzymamy pod warunkiem, że po otwarciu konta, do końca października zalogujemy się przynajmniej jeden raz na swoje konto przez bankowość internetową i przynajmniej jeden raz zapłacimy kartą debetową za zakupy. SMS z bonem otrzymamy do 17 listopada br.

Drugie 50 zł otrzymamy, jeśli oprócz powyższych warunków w listopadzie przynajmniej 5 razy zapłacimy kartą debetową. SMS z bonem otrzymamy do 19 grudnia br.

Trzecie 50 zł otrzymamy pod warunkiem spełnienia warunków uprawniających do odbioru pierwszych 50 zł i dodatkowo zapłacenia przynajmniej 5 razy kartą debetową w grudniu. SMS z bonem otrzymamy do 18 stycznia 2018r.

Bon Data Warunki do spełnienia
1 do 31.10.2017 1 logowanie do bankowości internetowej + 1 płatność kartą debetową.
SMS z bonem – do 17.11.2017r.
2 1-30.11.2017 5 płatności kartą debetową + warunki dla Bonu 1 (1 logowanie + 1 płatność)
SMS z bonem – do 19.12.2017r.
3 1-31.12.2017 5 płatności kartą debetową + warunki dla Bonu 1 (1 logowanie + 1 płatność).
SMS z bonem – do 18.01.2018r.


Co powinniśmy wiedzieć o Koncie Maksymalnym?

Konto to jest od niedawna w ofercie banku BGŻ BNP Paribas. Pojawiło się ono wraz z Kontem Optymalnym, za które również można zyskać bonusy. Wracając jednak do bohatera tej promocji, Konta Maksymalnego, to konto to jest opłacalne dla osób, które nie mają jeszcze 26 lat (to też warunek promocji). Dla tych osób jest bezwarunkowe zwolnienie z opłaty za konto i za kartę debetową. Pozostałe, najważniejsze opłaty wyglądają tak:

0 zł za prowadzenie konta (bez spełniania warunków).

0 zł za obsługę karty debetowej. Opłata obowiązuje do ukończenia przez posiadacza konta 26 lat. Później brak opłaty jest po wykonaniu transakcji kartą na co najmniej 300 zł.

0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w kraju i za granicą.

0 zł za przelewy internetowe. W oddziale i telefoniczne kosztują 6 zł.

0 zł za sprawdzenie salda w bankomacie. Wbrew pozorom, to istotna sprawa, bo w wielu bankach opłata za to jest pobierana, a mamy czasem ochotę przed wypłatą gotówki zerknąć ile mamy pieniędzy na koncie.

0,50 zł za usługę Płać kartą i wypłacaj. To druga istotna kwestia. Płać kartą i wypłacaj, to inaczej cashback, czyli wypłata gotówki w kasie sklepu przy okazji płacenia za zakupy.

0 zł za pierwszą wpłatę gotówki w miesiącu kasie banku. Kolejna w miesiącu 10 zł.

0 zł za pierwszą wypłatę gotówki w miesiącu kasie banku. Kolejna w miesiącu 10 zł.

 

Dodatkowe informacje o promocji:
Organizator promocji – Ad Astra Sp. zo.o. (częsty organizator promocji bankowych).
Partnerzy – BGŻ BNP Paribas S.A. i H&M Hennes Sp. z o.o.
Nagrody zwolnione są z podatku dochodowego od osób fizycznych.
zdjęcia strona promocji zakupyzkontem.pl

Dokumenty dotyczące promocji:

Regulamin promocji Zakupy z kontem na stronie dedykowanej promocji

Tabela opłat i prowizji ⇒

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

I jeszcze mała kwestia do wyjaśnienia … Nie jest to wpis sponsorowany. Nie otrzymałam za niego wynagrodzenia. Mogę otrzymać wynagrodzenie, ale pod warunkiem, że przy wykorzystaniu linków prowadzących na stronę promocji zostanie otwarte konto. Jeśli więc Masz ochotę na tę promocję będę niezmiernie wdzięczna za skorzystanie z linka na tej stronie.

 

2 Comments

  • Maciara

    dzielenie na raty jest słabe. a co jeśli zakupy przekraczają kwotę z bonu? no bo za 50 zł to raczej nic się nie kupi… Mogę dopłacić wtedy gotówką różnicę? A co jak np. w którejś turze nie wykorzysta się 50 zl? Reszta przepada? Chyba nie jest to dla mnie jasne i wolę stałe zniżki od banków do sklepów jak np w orange finanse, mbanku itp.

  • Każdy bon, zgodnie z regulaminem może być wykorzystany jeden raz, a to oznacza, że jeśli kwota za zakupy będzie niższa niż wartość bonu 50 zł, to reszta przepada. Jeśli wyższa niż 50 zł, to dopłacamy resztę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *