poniedziałek, 24 czerwcaPieniądze leżą na ziemi, trzeba się tylko chcieć po nie schylić.
Shadow

Zgarnij premię z eKontem mBanku. Do przygarnięcia 800 zł (Infografika).

Właśnie ruszyła akcja promocyjna, w której można przygarnąć nawet 800 zł. Produktem, z którego będziemy korzystać w tej promocji i jednocześnie głównym bohaterem jest rachunek bankowy mBanku – eKonto. Dodatkowo zyskać można gwarancję na 2 lata niezmienności opłat, w tym: 0 zł za prowadzenie konta, obsługę karty debetowej, wypłaty z bankomatów i przelewy internetowe.

Promocja trwa do 31 lipca 2017 roku.

Promocja w pigułce

Uczestnik promocji – osoba, która nie posiadała od 1 stycznia 2016r. ROR-u lub konta oszczędnościowego w mBanku i nie ma złożonego wniosku o dowolny produkt w mBanku.

Bonus – do 800 zł, w tym 100 zł w gotówce na konto + 100 zł w bonie + do 600 zł z moneyback.

Warunki do spełnienia – 5 płatności bezgotówkowych kartą debetową i/lub przelewów.

* * * * * * * *

Bonus dodatkowy – do 600 zł (moneyback – 4% od płatności kartą i/lub Blikiem) + 2 lata opłaty bez zmian, m.in 0 zł za: konto, kartę, przelewy internetowe, wypłaty za bankomatów.

Warunki do spełnienia – płatności kartą i/lub Blikiem minimum 250 zł + wpływ na konto minimum 1 000 zł + 1 logowanie do aplikacji mobilnej banku.

Zgarnij premię z eKontem mBanku

To nie pierwsza akcja Zgarnij premię. Obecnie promuje ona również rachunek osobisty w Banku Millenium i rachunek firmowy w mBanku.

Ta edycja Zgarnij premię z eKontem promuje wspomniane konto osobiste mBanku (eKonto – do wyboru w wersji Standard lub Plus).

Zyskać w niej można 3 bonusy. Dwa od Organizatora: 100 zł w gotówce na konto + bon o wartości 100 zł i jeden od banku – do 600 zł z moneyback.

200 zł za 5 transakcji

Każdy, kto spełni warunki promocji (patrz infografika) otrzyma bonus 200 zł, w tym 100 zł na konto i 100 zł w postaci banku do zrealizowania na fly.pl.

Informacje o tym, co, jak i kiedy należy wykonać przedstawiam na poniższej infografice. Dla uzupełnienia tylko dodam 3 informacje.

Jeśli chodzi o zgody przy wypełnianiu wniosku o konto bankowe, to dotyczą one dwóch kwestii. Po pierwsze, mamy wyrazić zgodę na przetwarzanie naszych danych osobowych w celach marketingowych banku. Będziemy otrzymywać od banku propozycje skorzystania z innych jego produktów. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, by po otrzymaniu bonusu taką zgodę wycofać. Po drugie, wyrażamy zgodę na zwolnienie banku z tajemnicy bankowej. Tu chodzi o to, że bonus wypłaca organizator, a on nie ma wglądu do naszego rachunku i nie wie, czy spełniamy warunki promocji. Aby wypłacić bonus musi takie informacje uzyskać od banku.

Kwestia spełniania warunków. Należy wykonać przynajmniej 5 transakcji (mogą to być płatności kartą debetową albo przelewy, ale tylko na rachunki poza mBank) w jednym z dwóch miesięcy. Jednym miesiącem jest miesiąc podpisania umowy, a drugim – miesiąc po nim następujący. Oznacza to, że jeśli umowę podpiszemy np. 26 czerwca, to te 5 transakcji możemy wykonać do końca czerwca albo przez cały miesiąc lipiec.

Ostatnia rzecz, na którą chcę zwrócić uwagę, to uzupełnienie danych. O przyznaniu premii organizator wyśle informację mailową i od tego czasu jest 14 dni roboczych na uzupełnienie danych. Dobrze jest więc zapisać sobie adres e-mail organizatora w adresach zaufanych, bo niewykonanie tej czynności oznacza, że nie otrzymamy bonusu pomimo spełnienia wszystkich innych warunków. W mailu o przyznaniu premii będzie link, który przeniesie nas na stronę, na której należy podać te dane, w tym numer rachunku bankowego otwartego w tej promocji. Na ten rachunek zostanie wypłacona premia 100 zł. Bon (w formie online) zostanie przekazany e-mailem do 30.11.2017r.

zgarnij premię z ekontem infografika

Promocja [nie] tylko dla nowych klientów

Takie są uroki każdej promocji, że nie każdy może z nich korzystać. Z tej promocji Zgarnij premię z eKontem może skorzystać osoba, która po 1 stycznia 2016 roku nie posiadała wcześniej w mBanku o numerach rozliczeniowych 1140 2004 bądź 1140 2017 (dawny Multibank). Nie mogła też być współposiadaczem, pełnomocnikiem, przedstawicielem ustawowym, opiekunem czy kuratorem tego rachunku. Nie mogła również przed dniem przystąpienia do promocji mieć złożonego wniosku o jakikolwiek produkt mBanku.


Co z pozostałymi 600 zł bonusu?

200 zł albo zyskamy w całości, albo wcale. 600 zł natomiast zyskać można albo w całości, albo wcale, albo też częściowo. Bonus 600 zł bowiem dotyczy premii moneyback, czyli częściowego zwrotu od dokonanych płatności. W tym przypadku bank zwraca 4% od płatności dokonanych kartą lub Blikiem. Nie więcej jednak niż 100 zł miesięcznie i 600 zł przez 6 kolejnych miesięcy.

Aby zwrot otrzymać, to oprócz płatności należy dodatkowo w danym miesiącu:

.1. zapłacić kartą lub Blikiem na łączną kwotę minimum 250 zł (warunek niezbędny oczywiście, od czegoś zwrot musi zostać naliczony ;)). Płatności te nie mogą być anulowane do 15 dnia następnego miesiąca. Przykładowo, jeśli dokonaliśmy zakupu (opłacony kartą lub Blikiem) 27 czerwca, to do 15 lipca nie powinniśmy zwracać tego towaru, bo kwota ta zostanie odliczona od wymaganych 250 zł.

.2. zasilić konto kwotą minimum 1 000 zł. Nie może to być przelew wykonany z innego naszego rachunku w mBanku.

.3. przynajmniej 1 raz zalogować się do aplikacji mobilnej.

Analiza promocji Lepiej z eKontem [KLIK]

 

eKonto Standard czy eKonto Plus?

Do wyboru są dwie wersje eKonta i zazwyczaj w takiej sytuacji sugeruję analizę tabeli opłat i prowizji pod względem naszych potrzeb. W tym przypadku jest nieco inaczej, ponieważ przez 2 lata niezależnie od wyboru konta można mieć za darmo: obsługę konta (w wersji Plus warunkiem jest wpływ minimum 1000 zł) i karty debetowej (jeśli dokonamy minimum 5 transakcji bezgotówkowych), wypłaty z bankomatów (eKonto Standard – 0 zł dotyczy wypłat od 100 zł w bankomatach mBanku, BZ WBK, Planet Cash i Euronet, w pozostałych bankomatach w kraju 7 zł, eKonto Plus – 0 zł dotyczy wypłat ze wszystkich bankomatów w kraju). Takie warunki otrzymamy z promocji Lepiej z eKontem. Pamiętać tylko należy, że aby otrzymać ofelrowaną w niej premię 600 zł należy przez 6 miesięcy spełniać dodatkowe warunki.

Jeśli chodzi o pozostałe opłaty, to w wersji Plus za darmo dodatkowo są m.in.: wpłaty i wypłaty gotówki w kasie banku i wypłaty gotówki za granicą. W przypadku wersji Standard kosztują one odpowiednio 9 zł, 9 zł i 10 zł.

[Więcej o rachunku eKonto Standard …]

[Więcej o rachunku eKonto Plus …]

 

źródło zdjęcia tytułowego strona promocji i smartmockups

* * * * * * * * * * * * * * * *

Dokumenty związane z promocją:

Regulamin promocji Zgarnij premię z eKontem ⇒

Tabela opłat i prowizji ⇒

 


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *