sobota, 20 lipcaPieniądze leżą na ziemi, trzeba się tylko chcieć po nie schylić.
Shadow

2 lata z kontem firmowym za darmo i premią 250 zł w promocji Zgarnij premię.

Właśnie wystartowała siódma odsłona akcji promocyjnej Zgarnij premię. Za otwarcie rachunku firmowego i spełnienie prostych warunków aktywności na koncie zyskać można 250 zł w gotówce na konto i brak podstawowych opłat za obsługę konta aż przez 2 lata.

Akcja promocyjna Zgarnij premię 7 trwa do 30 czerwca 2017 roku.

W tym samym czasie jest aktywna promocja z tym samym rachunkiem w roli głównej, z tą różnicą, że bonus gotówkowy jest o 150 zł niższy.

Promocja w pigułce

Zgarnij premię, to promocja organizowana przez Bankier.pl.

Bonus – 150 zł od Bankier.pl + 100 zł od mBanku + zwolnienie z części opłat przez 24 m-ce.

Warunki promocji:
do 30 czerwca 2017r. rejestracja na stronie promocji mbiznes7.zgarnijpremie.pl i wysłanie wniosku online o rachunek firmowy do mBanku.
w ciągu 1 miesiąca podpisanie umowy o rachunek firmowy.
W ciągu 1 miesiąca dokonanie przynajmniej 1 transakcji bezgotówkowej lub wykonanie przelewu.
W wymaganym terminie podanie organizatorowi numeru rachunku założonego w tej promocji.

Zgarnij premię 7

To akcja promocyjna organizowana przez Bankier.pl we współpracy z mBankiem. Tak naprawdę klient biorąc udział w tej akcji promocyjnej bierze udział w 2 promocjach: Bankier.pl z bonusem 150 zł i promocją mBanku, w której do zyskania jest 100 zł w gotówce i zwolnienie z najważniejszych opłat przez pierwsze 2 lata od podpisania umowy z bankiem. [opis promocji KLIK …].

Aby wziąć udział w akcji Zgarnij premię nie można było posiadać wcześniej rachunku firmowego w mBanku dla danego numeru NIP.

Ponieważ jest to promocja organizowana przez firmę zewnętrzną (Bankier.pl), kto otworzy rachunek w tej promocji i zechce zyskać bonus 150 zł musi wykonać dodatkowe czynności. Nie są one skomplikowane, ale konieczne, jeśli ma zostać wypłacona nagroda. Poniżej krok pro kroku, co należy wykonać.

 

Krok pierwszy …

Do 30 czerwca 2017 r. należy zarejestrować się na stronie akcji promocyjnej mbiznes7.zgarnijpremie.pl i złożyć wniosek o konto firmowe w mBanku. Na początku należy wpisać swój adres e-mail, a następnie postępować zgodnie z otrzymanymi wskazówkami. Przy składaniu wniosku należy wyrazić zgodę na przekazanie przez bank organizatorowi informacji stanowiących tajemnicę bankową. Bank przekazuje tylko niezbędne informacje, aby organizator wiedział, czy osoba zarejestrowana w promocji spełniła jej warunki. Na tej podstawie zostanie wypłacona premią 150 zł.

konto firmowe w mBanku mBiznes Konto Standard
źródło strona promocji Zgarnij premię

 

Krok 2 …

W ciągu 1 (jednego) miesiąca od wysłania wniosku do mBanku, ale nie później niż do 31 lipca 2017 roku należy podpisać umowę z bankiem o rachunek firmowy.

Krok 3 …

W ciągu jednego miesiąca od otwarcia konta, jednak nie później niż do 31 sierpnia 2017 roku należy wykonać przynajmniej jedną transakcję bezgotówkową lub przelew (nie może to być przelew wewnętrzny). Nie ma więc wymogu posiadania karty debetowej. Jeśli ktoś jej nie potrzebuje, nie musi o nią wnioskować. Dla spełnienia warunku promocji wystarczy, że wykona przelew.

Krok 4 …

O przyznaniu premii organizator poinformuje mailem do 30 września 2017 roku. Niezbędne będzie w ciągu 5 dni od otrzymania tej informacji podanie numeru rachunku firmowego otwartego w tej akcji promocyjnej w celu wypłaty bonusu. Wszelkie informacje zostaną nam przesłane mailem. Warto więc zapisać adres e-mail organizatora zapisać do adresów zaufanych. Nie podanie w wyznaczonym terminie numeru rachunku oznacza brak wypłaty premii od organizatora.

Premia 150 złotych zostanie wypłacona w ciągu 14 dni od poinformowania uczestnika promocji o przyznaniu premii.

 

100 zł + darmowe konto przez 2 lata

Obydwa bonusy dotyczą wspomnianej na początku promocji mBanku 100 zł mBiznes Konto Standard edycja VI. Promocja była opisywana 2 dni temu [KLIK]. Tu w telegraficznym skrócie.

Aby zyskać wspomniane bonus (100 zł + konto bez opłat przez 2 lata) należy po otwarciu konta w ciągu 30 dni kalendarzowych wykonać przelew składki ZUS na co najmniej 250 złotych.

W zamian za to otrzymamy od banku 100 zł w gotówce na nowootwarte konto. Ponadto przez 24 miesiące od otwarcia konta bank nie pobierze od nas opłat za: konto, kartę debetową, krajowe przelewy internetowe ELIXIR, wypłaty z bankomatów krajowych własnych, sieci Euronet i Planet Cash oraz BZ WBK, wpłaty w PLN we wpłatomatach mBanku i sieci Euronet.

źródło zdjęcia tytułowego strona promocji i smartmockups

 

Dokumenty związane z promocją:

Regulamin promocji Zgarnij premię ⇒

Regulamin promocji 100 zł mBiznes Konto Standard edycja IV

Tabela opłat i prowizji ⇒

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * *


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *