poniedziałek, 15 lipcaPieniądze leżą na ziemi, trzeba się tylko chcieć po nie schylić.
Shadow

Jak zarobić na koncie 300 zł i przygarnąć 100 zł na zakupy do Rossmann?

Bank BGŻ BNP Paribas nie odpuszcza reklamowania swojego nowego rachunku Konto Optymalne. I dobrze. Dzięki temu można nie tylko zyskać dobre konto, ale i co nieco zarobić. Obecnie mamy promocję samego banku z bonusem 300 zł, kilka dni temu zakończyły się promocje z bonami do Bonprix i Allegro. Teraz wystartowała promocja z nagrodą w postaci bonu do Rossmana (+ 300 zł od banku nadal aktualne).

Promocja trwa do 10 lipca 2017 roku.

Promocja w pigułce

Bonus – 100 zł w bonie do Rossmanna + do 300 zł od banku.

Warunki do spełnienia:

. 100 zł – w sierpniu zasilić konto kwotą minimum 1 000 zł i na co najmniej 300 zł dokonać zakupów opłacając je kartą debetową.
. 300 zł – zwrot 2% od płatności kartą debetową (premia moneyback), miesięcznie do 25 zł. [więcej o promocji …]

Uczestnik promocji – osoba, która od 12 grudnia 2016 roku posiadała (była współposiadaczem) ROR-u w tym banku.

Jak otrzymać 100 zł do Rossmann?

Jak przy kilku ostatnich opisach promocji wszystkie etapy promocji zobrazowane są na poniższej Infografice. Wypada jednak wyjaśnić kilka rzeczy.

Po pierwsze, ponieważ promocja jest organizowana przez firmę zewnętrzną, a nie bank, pierwszym krokiem jest rejestracja do promocji. Na stronie dedykowanej promocji należy wypełnić formularz rejestracyjny i zaznaczyć na nim wszystkie kwadraciki. Ostatni dotyczy zgody udzielonej bankowi na przekazanie informacji objętych tajemnicą bankową. Krótko wyjaśnię, że chodzi tu o to, że bon otrzymamy od organizatora tej promocji, a nie ma on wglądu na nasze nowo otwarte Konto Optymalne. Nie wie więc, czy na konto wpłynie 1 000 zł i czy zapłacimy kartą na 300 zł. Takie informacje otrzyma od banku, ale potrzebuje na to naszej zgody.

Po drugie, wniosek o konto można złożyć tylko przez link, który otrzymamy po zarejestrowaniu się w promocji.

Po trzecie bon podarunkowy nie trzeba wykorzystać w trakcie pojedynczego zakupu. Bonem można płacić wielokrotnie aż do wykorzystania limitu 100 zł, ale nie dłużej niż do 30 września 2018 roku.

Po czwarte, promocja trwa wprawdzie do 10 lipca br., ale ilość osób, które mogą się do niej zarejestrować jest ograniczona do 1000 osób.

Przejdź na stronę promocji 

Atrakcyjne Konto Optymalne BGŻ BNP Paribas z bonusem.

 

300 zł od banku

Osoba, która otworzy rachunek w tej promocji bierze jednocześnie udział w promocji banku, w której zyskać można dodatkowo do 300 zł premii. Premią jest moneyback, czyli częściowy zwrot za zakupy opłacone kartą debetową. W tym przypadku jest to 2%. Miesięcznie można zyskać w ten sposób do 25 zł, przez rok do 300 zł. Nie trzeba przy tym spełniać żadnych dodatkowych warunków. Po prostu, od kwoty, jaką zapłacimy kartą debetową bank zwróci nam 2%. Przy czym bank wyszczególnił kilka miejsc płatności, od których nie będzie naliczał premii. Szczegóły w analizie promocji banku [KLIK].

atrakcyjne Konto Optymalne – koszt obsługi

Posiadacz Konta Optymalnego nie zapłaci za obsługę konta i karty debetowej. Darmowe ma też wypłaty z bankomatów BGŻ BNP Paribas w kraju i z bankomatów sieci BNP Paribas za granicą. Przelewy internetowe też ma bezpłatne.

Konto Optymalne nie spełni zapewne oczekiwań osób, które wpłacają i wypłacają gotówkę w kasie banku. Każda taka wpłata lub wpłata to dodatkowy koszt 10 zł.

Więcej o rachunku Konto Optymalne ⇒

źródło zdjęcia tytułowego strona promocji i smartmockups

 

* * * * * * * * * * * * * * * * * * *

Dokumenty związane z promocją:

Regulamin promocji Atrakcyjne konto ⇒

Regulamin promocji Konto z Money Back ⇒

* * * * * * * * * * * * * * * * * * *

 


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *