poniedziałek, 15 lipcaPieniądze leżą na ziemi, trzeba się tylko chcieć po nie schylić.
Shadow

Darmowe Nest Konto z bonusem 75 zł w gotówce (Infografika)

Dziś wystartowała akcja promocyjna z darmowym kontem osobistym w roli głównej. Tym kontem jest Nest Konto z oferty Nest Banku, konto znajdujące się w czołówce najlepszych kont bankowych. Dodatkowym wabikiem, oprócz darmowego konta (karty debetowej również) jest bonus w wysokości 75 zł za spełnienie 2 prostych warunków oraz do 250 zł za polecanie Nest Konta.

Promocja trwa do 30 czerwca 2017 roku,  przy czym bonus otrzyma pierwsze 800 osób, które spełnią warunki promocji.

Promocja w pigułce

Bonus – 75 zł w gotówce na konto.

Warunki do spełnienia – logowanie do bankowości internetowej + płatności kartą debetową na kwotę minimum 150 zł.

Bonus za polecenie – 50 zł za 1 skuteczne polecenie, maksymalnie 250 zł.

Warunki do spełnienia – przekazanie linku polecającego osobie, która otworzy Nest Konto i weźmie udział w promocji.

Nest Konto z bonusem

Łatwa, prosta i przyjemna promocja. Wystarczy wykonać 3 proste czynności, aby stać się posiadaczem jednego z lepszych moim zdaniem ROR-u i przygarnąć bonus 75 zł. Ale po kolei …

Krok 1. Aby otworzyć konto w tej promocji należy najpierw założyć swój profil na stronie dedykowanej promocji bonus.ebrokerpartner.pl (ten profil przyda się nam w kroku …). W tym celu podajemy nasze dane: imię i nazwisko oraz adres e-mail. Akceptujemy też regulamin tej promocji (zaznaczamy opcję „zapoznałem się i akceptuję warunki regulaminu promocji”).

Krok 2. Na podany w formularzu adres e-mail otrzymamy wiadomość wraz z linkiem aktywacyjnym. Kliknięcie w ten link zaprowadzi nas na stronę promocji, na której możemy złożyć wniosek o rachunek osobisty Nest Konto. Aby złożyć wniosek należy skorzystać z zakładki Konto Bonus. Na złożenie wniosku jest czas do 30 czerwca 2017 roku.

Krok 3. Zawieramy z bankiem umowę o konto i kartę debetową. Wprawdzie nie ma podanego terminu do kiedy to należy zrobić, ale wiadomo, że mamy 60 dni od złożenia wniosku na spełnienie 2 warunków. Im szybciej podpiszemy  więc umowę z bankiem, tym więcej będziemy mieć czasu na spełnienie warunków.

Przejdź na stronę promocji 

Krok 4. Spełniamy warunki promocji. Mamy na to 60 dni od licząc od dnia podpisania umowy o konto. Do wykonania mamy 2 czynności. Po pierwsze zalogować się na swoje konto do bankowości internetowej, a po drugie dokonać transakcji bezgotówkowych kartą debetową na kwotę łączną minimum 150 złotych. Przy czym do kwoty tej nie zostaną wliczone wypłaty z bankomatów, przelewy i zwroty z zaksięgowanych już na koncie dokonanych transakcji (np. zwrot towaru opłaconego kartą gdy pieniądze zwracane są za pośrednictwem karty debetowej).

Krok 5. Do dnia 15 września br. otrzymamy na skrzynkę e-mail wiadomość o przyznaniu premii. W wiadomości tej będzie link przekierowujący do strony, na której należy uzupełnić nasze dane: numer nowo otwartego rachunku bankowego (na niego zostanie wypłacony bonus) i Pesel. Na uzupełnienie tych danych mamy 7 dni (to czynność konieczna). Premia zostanie wypłacona do końca września 2017 roku.

nest bank z bonusem infografika czerwiec 2017
bankowo.info

Promocja dla nowych klientów 

Skorzystać z promocji mogą osoby, które zgodnie z regulaminem promocji „… na dzień złożenia Wniosku, … nie posiadają (samodzielnie lub wspólnie z inną osobą) i nie posiadały (samodzielnie lub wspólnie z inna osobą) rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego oferowanego przez Nest Bank, jak również nie złożyły wniosku o taki rachunek, który jest w trakcie rozpatrywania przez Bank.

 

250 zł za polecanie konta

Dodatkowo, poza bonusem, jest możliwość zyskania do 250 zł za polecanie Nest Konta innym osobom. Bank zapłaci 50 zł za skuteczne polecenie konta. Polecać konto można dowolnej liczbie osób, ale bank zapłaci za pierwsze 5 skutecznie poleconych Nest Kont. Przy czym najważniejszą kwestią jest tu „skuteczne polecenie”. Nie wystarczy bowiem polecić konto, aby otrzymać 50 zł.

Osoba, której Nest Konto polecimy musi spełnić takie same warunki, jakie my przystępując do tej promocji. Inaczej pisząc – osoba ta również będzie brać udział w promocji Nest Konto z Bonusem. Nie więc zbyt wiele czasu na szukanie potencjalnie zainteresowanych osób.

Link polecający znajdziemy po zalogowaniu się na swoje konto w zakładce Program Polecający.

 

Nest Konto – koszt obsługi

Posiadacz tego konta nie zapłaci ani za prowadzenie konta, ani za obsługę karty debetowej. Nie musi też ku temu spełniać dodatkowych warunków.

Za darmo wypłaci też ze wszystkich bankomatów w kraju, a za granicą stałą prowizję 5 zł za jedną wypłatę.

Bezpłatne ma też wszystkie przelewy internetowe, również do ZUS i US oraz przelew europejski (Sepa).

Więcej o Nest Konto … 

 

źródło zdjęcia tytułowego strona promocji i smartmockups

 

Dokumenty związane z promocją:

Tabela opłat i prowizji ⇒

 

* * * * * * * * * * * * * * *


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *