sobota, 20 lipcaPieniądze leżą na ziemi, trzeba się tylko chcieć po nie schylić.
Shadow

100 zł od Credit Agricole za przeniesienie konta.

Z końcem czerwca 2016r. skończyła się promocja Credit Agricole, w której bank płacił i za przeniesienie rachunku z innego banku, i za to, że po kilku miesiącach zrezygnujemy z tego rachunku. Nadal jednak trwa promocja, w której można dostać 100zł za przeniesienie konta w jedną stronę, do Credit Agricole. W tej promocji bank nie jest już zainteresowany tym, by klient od niego uciekł 😉

100 zł za przeniesienie konta i wpływ 1 500 złotych

Jak to w promocjach bywa są pewne warunki do spełnienia. Tym razem wszystkie muszą być spełnione łącznie:

  • Wybrany rachunek bankowy otwieramy wraz z kartą debetową i dostępem do bankowości internetowej lub telefonicznej.
  • Przy zawieraniu umowy, najpóźniej w ciągu 7 dni od jej podpisania składamy do banku Pełnomocnictwo w celu przeniesienia konta z innego banku do Credit Agricole. Bank zajmie się wszystkim. Wystarczy w pełnomocnictwie podać wszystkie potrzebne dane i popisać się tak, jak podpisujemy się w tym drugim banku. Na liście banków, z których można przenieść konto figuruje obecnie 28 banków (lista dostępna w Regulaminie promocji na stronie 4 →).
  • Przez 3 kolejne miesiące zapewnić jednorazowy wpływ wynagrodzenia na minimalną kwotę 1 500zł. Credit Agricole chce, by na jego konto wpływały pieniądze z wynagrodzenia. Poprosi o złożenie deklaracji o przelewaniu wynagrodzenia w minimalnej kwocie 1500zł. Jeśli więc ktoś zarabia więcej, a nie chce całego wynagrodzenia przelewać do jednego banku wystarczy, że zadeklaruje wpływ 1500zł, a resztę będzie przelewał do innego banku. Jako pierwszy przelew jest liczony ten, który wpłynie na konto najpóźniej do końca kolejnego miesiąca kalendarzowego przypadającego po dniu otwarcia konta. (Przykład. Konto otwarte 2 lipca, pierwszy wpływ musi nastąpić do końca sierpnia).
  • Nie wyrazić sprzeciwu wobec działań marketingowych banku, zgodzić się przekazywanie informacji handlowych droga elektroniczną.

Najpóźniej do końca miesiąca po miesiącu, w którym zostaną spełnione warunki, na konto otwarte w tej promocji wpłynie premia 100zł. Do tego więc dnia konto musi być aktywne.

Tylko dla klientów stacjonarnych

To jedna z nielicznych promocji, z których skorzystać można tylko w punkcie stacjonarnym. Jeśli więc ktoś jest chętny na przeniesienie rachunku bankowego do Credit Agricole musi udać się do placówki tego banku lub jego  placówki partnerskiej.

Z promocji skorzystać może osoba, która nie posiadała (lub nie była współposiadaczem) rachunku bankowego w Credit na rok przed przystąpieniem do promocji. Jeżeli więc ktoś kiedyś był klientem banku i z niego zrezygnował, a zastanawia się nad powrotem może zarobić kieszonkowe 😉

Promocja trwa do odwołania.

4 rachunki bankowe do wyboru

Bank w promocji udostępnia wszystkie swoje rachunki złotowe. Można więc otworzyć: 1 Konto, Konto PROSTOoszczędzające, Konto PROSTOoszczędzające PLUS lub Konto PROSTOoszczędzające PREMIUM.

1Konto przeznaczone jest dla młodszych klientów, pomiędzy 18 a 27 rokiem życia. Po ukończeniu 27 lat automatycznie przekształca się w Konto PROSTOoszczędzające Plus. 1Konto prowadzone jest bezpłatnie bezwarunkowo. Kartę debetową można też mieć za darmo, wystarczy transakcja na 1 zł (jeden złoty) w poprzednim miesiącu. Bez spełnionego warunku – 2,90zł. Bezpłatne są przelewy internetowe Elixir, wypłaty z bankomatów Credit Agricole, BZ WBK i Euronet. Z pozostałych krajowych wypłata gotówki kosztuje 5zł, a za granicą 5,50zł. Za 6 zł miesięcznego abonamentu można mieć darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów w kraju.

Konto PROSTOoszczędzające. Tu nie ma możliwości zwolnienia ani z opłaty za prowadzenie konta, ani z opłaty za obsługę karty debetowej. Kosztuje to odpowiednio 4,90zł i 3,90zł. Bezpłatne są zaś przelewy internetowe i wypłaty z bankomatów Credit Agricole. Z pozostałych krajowych i za granicą 5zł. Podobnie jak przy 1Koncie za 6zł można mieć darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów w kraju.

KOnto PROSTOoszczędzające Plus kosztuje 9,90zł lub 0zł jeśli zostanie zapewniony minimalny wpływ na konto 1500zł miesięcznie (do ukończenia 30 lat wystarczy 1000zł). Za kartę debetową nie zapłacimy o ile wykonamy nią transakcje na kwotę co najmniej 500zł w poprzednim miesiącu, w przeciwnym razie zapłacimy 7,90zł. Bezpłatne są natomiast przelewy internetowe i wypłaty ze wszystkich bankomatów w kraju, a do końca 2016r. również za granicą. Przy okazji warto zaznaczyć, że kwota wpływu 1500zł, to też wymagana kwota wpływu w analizowanej promocji.

Konto PROSTOoszczędzające Premium. W tym przypadku aby być zwolnionym z opłaty za prowadzenie konta (14,90zł) trzeba zapewnić wpływ minimum 10000zł. W zamian za to otrzymamy m.in. bezpłatne przelewy Elixir nie tylko internetowe ale też przez telefon i w placówce, darmową kartę debetową i wypłaty ze wszystkich bankomatów w kraju i za granicą.

źródło zdjęcia strona promocji

Tabela opłat i prowizji


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *