sobota, 20 lipcaPieniądze leżą na ziemi, trzeba się tylko chcieć po nie schylić.
Shadow

Kończące się promocje bankowe – przegląd 9 promocji.

9 wartych uwagi promocji z kontem osobistym, kontem firmowym i kartą kredytową kończą się 31 marca br. Można na nich zyskać premię w gotówce na konto za spełnienie warunków określonych przez bank albo samodzielnie ją sobie wypracować. Można oprócz premii mieć przez określony czas zwolnienie z niektórych opłat. Można też, jak w przypadku karty kredytowej otrzymać gadżet o wartości około 550 zł bądź też wybrać darmową prenumeratę dwóch czołowych miesięczników dla Pań i 10% zwrotu od transakcji kartą.

Kończące się promocje bankowe wraz z końcem marca 2017 roku.

 

Konta osobiste

iKonto z oferty BGŻ BNP Paribas. Ten rachunek bankowy występuje w 2 promocjach, które kończą się w tym samym dniu. Jedna organizowana jest przez bank, druga to akcja łączona w specjalnej edycji Money Mania z dodatkową premią.

Zacznę od promocji samego banku. Można tu zyskać premię w gotówce na konto w wysokości do 200 zł. Będzie ona wypłacana przez 5 kolejnych miesięcy, w każdym z nich maksymalnie do 40 zł.

Ostateczna wysokość premii, jaką można otrzymać, zależy od nas samych. Jest to bowiem moneyback – częściowy zwrot od transakcji dokonanych kartą debetową. W tej promocji jest to 3%.  Przy czym nie będą brane pod uwagę: transakcje zwrócone i wypłata gotówki z bankomatu.

[Więcej o promocji …]

Money Mania z iKontem. To promocja wiązana: promocja BGŻ BNP Paribas z iKontem (wyżej opisana) + specjalna edycja Money Mania organizowana przez firmę zewnętrzną. Dlatego też przed otwarciem konta należy wypełnić formularz rejestracyjny.

W tej wiązanej promocji oprócz 200 zł, które można zyskać od banku, można też otrzymać jednorazowo 100 zł od Organizatora Money Mania. W tym celu musimy w każdym z 2 miesięcy (w kwietniu i w maju) zapewnić wpływ na konto w kwocie łącznej co najmniej 1 000 zł i zapłacić kartą debetową minimum 300 zł.

Tak naprawdę dodatkowo musimy zapewnić tylko wpływ na konto. Płatności kartą i tak powinniśmy wykonywać jeśli chcemy otrzymywać zwrot 3% od płatności kartą.

[Więcej o promocji …]

Dowolne konto osobiste w Credit Agricole. Bank wypłaci 200 zł za przeniesienie konta do Credit Agricole z innego banku. Przeniesieniem konta zajmie się bank na podstawie udzielonego przez klienta pełnomocnictwa. Klient ze swojej strony po przeniesienu konta przez 3 kolejne miesiące musi zapewnić wpływ wynagrodzenia nie niższy niż 3 000 zł.

Nie ma tu narzuconego konta, które można otworzyć. Klient ma do wyboru 4 konta osobiste: 1Konto, Konto PROSTOoszczędzające, Konto PROSTOoszczędzające PLUS lub Konto PROSTOoszczędzające PREMIUM.

Ta promocja kończy się 31 marca, ale bank do odwołania ma też drugą promocję z przeniesieniem konta, w której premia jest niższa (100 zł), niższy jest też wymagany wpływ (1 500 zł).

[Więcej o promocji …]

Konto Active w Euro Banku. Klient może otworzyć konkretnie wskazane przez bank konto, konto Active. Jeśli konto założy w trakcie promocji, będzie mieć gwarantowane, że przez 2 lata nie zmienią mu się opłaty za: prowadzenie konta, obsługę karty debetowej i wypłaty ze wszystkich bankomatów w kraju.

Poza tym posiadacz tego konta może przystąpić do programu Rodzina i przyjaciele, z którego można wycisnąć nieco grosza. Po pierwsze wydając na sport, rekreację i rozrywkę (warunek płatność kartą debetową) zyskuje zwrot 5% od tych wydatków. Po drugie może bezwarunkowo znieść opłatę za prowadzenie konta (standardowo aby nie płacić za konto, należy je zasilić kwotą minimum 1 500 zł lub utrzymać saldo środków w banku na poziomie minimum 15 000 zł). Wystarczy polecić konto innej osobie. Jeśli ta osoba założy konta, ona i osoba, która jej to konto poleciła nie będą płacić za konto.

[Więcej o promocji …]

Konto w Euro Banku + doładowania w Virgin Mobile. Promocja wiązana. Aby z skorzystać z jej bonusów trzeba mieć konto w Euro Banku (do wyboru konto Active lub Prestige) i doładowywać kartę Virgin Mobile.

A bonusy, to:

W banku – brak opłaty za konto przez rok, zwrot opłaty za kartę przez rok (bank automatycznie pobiera opłatę na koniec miesiąca i do 15 dnia następnego miesiąca ją zwraca).

W Virgin Mobile – przez 12 miesięcy zwrot po 20 zł za doładowanie karty w Virgin Mobile. Łącznie 240 zł. Aby otrzymać zwrot za doładowanie należy doładować konto w Virgin na co najmniej 19 zł i wydać kartą debetową wydaną do konta łącznie 50 zł w miesiącu.

Przy tej promocji też można korzystać z programu Rodzina i przyjaciele. Wprawdzie przez rok i tak konto będzie darmowe w ramach promocji, ale zyskać można zwrot 5% wydatków kartą debetową na sport, rekreację i rozrywkę.

[Więcej o promocji …]

 

Konto firmowe

mBiznes Standard w mBanku. Podobnie jak iKonto spośród konto osobistych, tak i to konto firmowe występuje w dwóch promocjach: samego banku i w promocji wiązanej zorganizowanej przez Bankier.pl. Warunki do spełnienia są proste w obydwu przypadkach, ale wysokość premii różni się pomiędzy nimi o 150 zł.

Promocja konta firmowego mBanku 100 zł na ZUS z mBiznes konto Standard daje zarobić 100 zł za wykonanie jednego przelewu do ZUS na kwotę minimum 250 zł w ciągu 30 dni od otwarcia konta.

Dodatkowo przez 2 lata posiadacz konta nie zapłaci za: prowadzenie konta, obsługę karty debetowej, przelewy internetowe Elixir, za wypłaty z bankomatów mBanku, BZ WBK, sieci Planet Cash i Euronet, za wpłaty we wpłatomatach mBanku i sieci Euronet.

[Więcej o promocji …]

 

Akcja promocyjna Zgarnij premię. W przypadku tej akcji promocyjnej, podobnie jak przy Money Mania, przed otwarciem konta, należy się do promocji zarejestrować. Klient, który konto firmowe założy w tej promocji oprócz 100 zł w promocji banku zyska dodatkowe 150 zł.

[Więcej o promocji …]

 

Karty kredytowe

Kończą się 2 promocje powiązane z kartą kredytową Citibanku (kilka innych nadal trwa). W przypadku obydwu promocji polecam darmową kartę kredytową Simplicity. Nawet jeśli nie jest użytkowana, bank nie pobierze za nią prowizji.

 

Promocja 1. Telefon LG K8 LTE w nagrodę otrzyma osoba wykona 2 czynności.

1. W ciągu 30 dni kalendarzowych od daty zawarcia umowy przynajmniej jeden raz zaloguje się do bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej banku oraz

2. W ciągu 3 miesięcy zapłaci kartą za zakupy na łączną kwotę minimum 3 000 zł.

 

[Więcej o promocji …]

Promocja 2. Zwrot za roczną prenumeratę magazynów Twój Styl i Pani + 10% zwrotu za zakupy.

Prenumerata roczna obydwu magazynów, to koszt 182 zł. Aby uzyskać zwrot, należy wcześniej wykupić prenumeratę i zapłacić za nią nowo wydaną w tej promocji kartą kredytową.

Drugi bonu klient sam sobie wypracowuje. W tej promocji może liczyć na zwrot 10% od transakcji bezgotówkowych dokonanych przez 3 kolejne miesiące. Łącznie nie więcej niż 250 zł. Pierwszym miesiącem, za który naliczany będzie zwrot, będzie miesiąc następujący po miesiącu zawarcia umowy o kartę.

I jeszcze jedną czynność należy wykonać – zalogować się do bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej Citibanku. Trzeba to uczynić w ciągu miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę kredytową (umowa zawarta w marcu, to logowanie w kwietniu).

[Więcej o promocji …]

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *