Pieniądze leżą na ziemi, trzeba się tylko chcieć po nie schylić.

Zgarnij premię 6 – 250 zł za konto firmowe w mBanku.

[prześwietlam promocję] Najnowsza odsłona akcji promocyjnej Zgarnij premię 6 edycja. Podobnie jak w poprzedniej edycji promowane jest konto firmowe mBanku, mBiznes konto Standard. Podobnie też można zyskać premię 250 zł. Warunki są proste do spełnienia. Po otwarciu konta wystarczy wykonać przelew, w tym do ZUS lub transakcję bezgotówkową. Promocja przewidziana jest do 31 marca 2017 roku.

 

Zgarnij premię 6 edycja

Zgarnij premię 6, to połączenie dwóch promocji. Promocji 150 zł na start (Bankier.pl) oraz promocji 100 zł na ZUS z mBiznes konto Standard (mBanku). Łącznie  klient firmowy może zyskać 250 zł m- 100 zł od Bankier.pl i 150 zł od mBanku. Jako że akcja promocyjna Zgarnij premię nie jest organizowana przez bank, klient zanim założy konto, powinien wyrazić chęć uczestnictwa w tej akcji (inaczej pisząc zarejestrować się do promocji).

Dla ułatwienia, szczególnie dla tych, którzy nieczęsto uczestniczą w promocjach wiązanych opisuję krok po kroku jak taka promocja przebiega, co i kiedy należy wykonać, aby otrzymać premię. W promocjach bankowych bowiem nie jest tak jak przy promocji w sklepie – idę, kupuję, otrzymuję rabat albo talon na następne zakupy. Klient musi spełnić warunki opisane w promocji, czasem jest to jedna czynność, a czasem kilka do spełnienia w określonym terminie. Są to warunki możliwe do spełnienia, niemniej jednak konieczne do otrzymania premii lub innego bonusu.
Dla tych, którzy nie lubią czytać, pod tekstem znajduje się infografika z najważniejszymi informacjami. [pobierz infografikę]

 

Zgarnij premię 6 edycja krok po kroku …

Dla kogo jest promocja?

Mogą z niej skorzystać osoby fizyczne prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą, wspólnicy spółek cywilnych, spółki jawne, partnerskie, sp. z o. o., fundacje, stowarzyszenia rejestrowe oraz spółdzielnie.

Nie mogą zaś skorzystać z niej osoby, które do dnia 28 lutego 2017r. posiadały w mBanku jakikolwiek rachunek firmowy dla danego numeru NIP.

 

Krok 1. Zarejestruj na stronie promocji

Jak wspomniałam wcześniej przed złożeniem wniosku o konto firmowe należy się zarejestrować do promocji. Służy do tego strona dedykowana tej akcji promocyjnej www.mbiznes6.zgarnijpremie.pl. Po otwarciu strona wygląda tak:

 

Zgarnij premie 6. 250 zł za mBiznes konto Standard.
źródło strona promocji Zgarnij premię 6

Aby się zarejestrować wpisać adres e-mail, wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz potwierdzić, że zapoznaliśmy się z regulaminem promocji. Na grafice zaznaczyłam czerwonym kolorem wymagane dane.

 

Krok 2. Złóż wniosek o mBiznes konto Standard

Na podany adres e-mail otrzymamy informację o przyjęciu zgłoszenia do promocji wraz z linkiem i danymi do logowania. Korzystając z linka logujemy się na stronie akcji Zgarnij premię i składamy wniosek o mBiznes konto Standard. Przy składaniu wniosku potwierdzamy, że zapoznaliśmy się z regulaminem promocji mBanku (100 zł na ZUS z mBiznes konto Standard) i wyrażamy zgodę na zwolnienie banku z tajemnicy bankowej. Zgoda jest niezbędna do wypłaty premii, to standard w każdej promocji wiązanej. Na poniższym skanie zaznaczyłam w ramce, co należy oznaczyć.

Zgarnij premię 6. mBiznes konto Standard.
źródło strona składania wniosku mBiznes Standard

Na złożenie wniosku mamy czas do 31 marca 2017r. W ciągu jednego miesiąca od złożenia wniosku, ale nie później niż do 30 kwietnia musimy podpisać z bankiem umowę.

 

Krok 3. Spełnij warunek promocji

Od otwarcia konta mamy jeden miesiąc (najpóźniej do 31 maja 2017r.) na wykonanie co najmniej jednej transakcji bezgotówkowej  bądź przelewu z nowo otwartego rachunku na rachunek w innym banku.

 

Krok 4. Podaj dane do wypłaty premii

Do 30 czerwca otrzymamy od Organizatora informację o przyznaniu premii w wysokości 150 złotych. Mamy 5 dni na uzupełnienie danych niezbędnych do wypłaty premii, w tym numer rachunku otwartego w tej akcji promocyjnej.

 

Krok 5. Wypłata 150 złotych

W ciągu 14 dni od poinformowania przez Organizatora o należnej nam premii i jeżeli wykonamy czynność z kroku 4 (podamy dane), zostanie wypłacona wspomniana premia.

 

100 zł i darmowe konto przez 2 lata od mBanku

mBank wypłaci premię 100 zł jeżeli w ciągu 30 dni kalendarzowych od zawarcia umowy o prowadzenie rachunku dokonamy z tego rachunku przelewu składki do ZUS na kwotę minimum 250 złotych.

 

Poza tym mBank oferuje promocyjne warunki do konta przez 2 pierwsze lata prowadzenia konta. Bank nie pobierze opłaty za:

Prowadzenie rachunku – w standardowej ofercie 9 zł lub 0 zł pod warunkiem dokonania przelewu do ZUS na kwotę minimum 250 zł.

Obsługę karty debetowej – w standardowej ofercie 5 zł lub 0 zł pod warunkiem dokonania transakcji na kwotę minimum 500 zł.

Przelewy krajowe – w standardowej ofercie 1,50 zł.

Wypłaty z bankomatów mBanku, sieci Euronet, Planet Cash i BZ WBK – w standardowej ofercie 1,30 zł za wypłatę kwoty niższej niż 100 zł i 0 zł za wypłatę kwoty wyższej niż 100 zł.

Wpłaty we wpłatomatach mBanku i sieci Euronet.

 

Infografika akcji promocyjnej Zgarnij premię edycja 6 

 

Zgarnij premię 6 infografika.Dokumenty dotyczące akcji promocyjnej Zgarnij premię 6:

Regulamin promocji 150 zł na Start ⇒

Regulamin promocji 100 zł na ZUS z mBiznes konto Standard ⇒

Tabela opłat i prowizji ⇒

 

 

* * * * * *  * * * * * * * * * * * * *

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *