poniedziałek, 15 lipcaPieniądze leżą na ziemi, trzeba się tylko chcieć po nie schylić.
Shadow

Od 100 zł do nawet 1.000 zł za konto w mBanku.

Nawet 1.000 zł jest do odebrania za otwarcie i korzystanie z rachunku osobistego w mBanku. Oprócz wspomnianego tysiąca przez 2 lata możemy mieć też gwarancję niezmienności niektórych opłat, między innymi nie zapłacimy za konto i kartę wydaną do tego konta.

Do promocji można przystąpić do 18 grudnia 2017 roku.  

 

 

Kto może wziąć udział w promocji?

Czy może to być osoba, która była już kiedyś klientem bank? TAK

Warunek – od dnia 1 stycznia 2016 roku osoba ta nie mogła i obecnie nie może posiadać (lub być współposiadaczem) w mBanku rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego (ROR-u) i rachunku oszczędnościowego o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017 (dawny Multibank). Nie może też mieć złozonego wniosku o otwarcie rachunku, który to wniosek jest obecnie w trakcie rozpatrywania.

Przed otwarciem konta rejestrujemy się / zakładamy konto . Będziemy tam później uzupełniać dane, aby móc otrzymać premię 100 zł. Po rejestracji krok po kroku będziemy otrzymywać informację, co mamy wykonać. W skrócie:

  1. Kliknąć w link aktywacyjny otrzymany mailem;
  2. Wypełnić wniosek o konto osobiste (link aktywacyjny przeniesie nas na stronę promocji, na której znajdziemy przycisk KONTO BONUS, w który klikamy);
  3. Podpisać umowę z mBankiem o konto osobiste (eKonto Standard) wraz z kartą debetową. Do wyboru jest: kurier, placówka mBanku i mKiosk. Wyboru dokonujemy w trakcie składania wniosku.

 

100 zł łatwe do odebrania

Wspomniane we wstępie 1.000 zł otrzymamy w trzech częściach w wysokościach: 100 zł, 650 zł i 250 zł. Wszystko w gotówce na konto. Nie każdą jednak z tych części będzie można łatwo zyskać.

Najprostsze i „w jednym kawałku” jest pierwsze sto złotych. Wystarczy w następnym miesiącu po dacie zawarcia umowy o konto w mBanku wykonać 5 transakcji na dowolną kwotę. Może to być nie tylko zapłata za zakupy kartą, ale też przelew na konto (ważne by było to na konto w innym banku, przelew na konto w mBanku się nie liczy) oraz płatności internetowe.

Musimy pamiętać jeszcze o jednej rzeczy (warto wpisać sobie datę do kalendarza) bez której nie otrzymamy nagrody. Otóż do końca lutego, a dokładnie do 28 lutego otrzymamy mailem informację o przyznaniu premii. W tym mailu będzie link, po kliknięciu w który będziemy mogli uzupełnić dane, o których wspominałam wcześniej. Podajemy numer rachunku bankowego otwartego w tej promocji i numer Pesel. Na uzupełnienie danych mamy 7 dni.

650 zł, to premia przez nas wypracowana

Tu bonusem jest moneyback, czyli częściowy zwrot od zakupów opłacanych kartą wydaną do konta lub Blikiem. mBank zwróci nam 4% od tych transakcji. Zwrot naliczany będzie przez 5 m-cy, miesięcznie maksymalnie otrzymamy 130 zł, co łącznie daje 650 zł. Patrząc na to z drugiej strony pełną kwotę trudno będzie odzyskać, bo aby ją otrzymać wydać należy 3.250 zł miesięcznie (3.250 zł x 4% = 130 zł), a to nie jest kwota dla każdego osiągalna. Pierwsze 4% zostanie naliczone od transakcji dokonanych od następnego miesiąca od przystąpienia do promocji.

Aby zwrot od zakupów otrzymywać należy w danym miesiącu:

  1. Zapłacić kartą debetową lub Blikiem (przez aplikację mobilną) lub kartą kredytową (jej rachunkiem do spłaty musi być rachunek otwarty w tej promocji) za zakupy na kwotę minimum 250 zł w danym miesiącu. Transakcje te nie mogą być anulowane do 15 dnia miesiąca następnego. Jeśli np. kupimy książkę 20 stycznia, to nie powinniśmy jej oddawać do 15 lutego, bo kwota ta będzie odliczona.
  2. Zapewnić wpływ na konto nie mniej niż 1.000 zł miesięcznie, przy czym musi to być jednorazowy wpływ i nie może pochodzić z innego naszego rachunku w mBanku.
  3. Jeden raz w miesiącu zalogować się do aplikacji mobilnej mBanku. Można oczywiście częściej 😉

 

Brak opłat za kartę debetową przez 2 lata

Oprócz gotówki na konto przez 24 miesiące od zawarcia umowy bank nie będzie pobierał opłaty za kartę debetową wydaną do konta. Na obecną chwilę opłata za kartę nie jest pobierana pod warunkiem dokonania nią minimum 5 transakcji miesięcznie. Przy czym jeśli ktoś posiada kartę kredytową w mBanku, to płatności nią dokonane też zaliczane są do tego minimum. Bez spełnionego warunku 5 transakcji miesięcznie opłata za kartę wynosi 4 zł.

Gwarancja niezmienności opłat przez 2 lata

Również przez 24 miesiące mBank nie zmieni niektórych opłat. I tak przez 2 lata od zawarcia umowy płacić będziemy:

0 zł za prowadzenie konta,

0 zł za krajowe przelewy internetowe,

0 zł za wypłaty z bankomatów mBanku, Euronet, Planet Cash i BZ WBK jeśli będzie to co najmniej 100 zł lub 1,30 zł jeśli będzie to niższa kwota i 7 zł z pozostałych bankomatów. Przy czym opłacać usługę Wypłaty ze wszystkich bankomatów za 5 zł miesięcznie i wtedy obowiązują dla wszystkich bankomatów w kraju kwoty 0 zł przy wypłacie minimum 100 zł i 1,30 zł jeżeli kwota wypłaty jest niższa.

 

Można też zarabiać na polecaniu kont

Trzecia część premii w wysokości 250 zł, to też premia przez nas wypracowana. Za każde skuteczne polecenie konta, otrzymamy 50 zł w gotówce na konto. Konto polecić możemy dowolnej liczbie osób, jednak wynagrodzenie otrzymamy za maksymalnie 5 skutecznie poleconych konto. Co to znaczy skutecznie? Ano, nie wystarczy tylko przekazać tej osobie unikalnego naszego linku (konto musi być z takiego linku otwarte, abyśmy mogli otrzymać premię). Osoba ta ma do wykonania te same czynności, co osoba, która poleca jej konto, czyli: zarejestrowanie się w promocji (), złożenie wniosku o konto z kartą debetową, podpisanie umowy i spełnienie warunków dotyczących premii 100zł. Dokładny opis i odpowiedzi na pytania dotyczące programu polecającego znajdują się na stronie promocji w zakładce Program Polecający. Osoba ta podlega więc takim samym warunkom jak osoba, która jej konto poleciła i też ma szanse na 1.000zł premii.

 

 Jaki jest koszt utrzymania eKonta?

W promocji można otworzyć jeden konkretny rachunek – eKonto w wersji Standard. To konto idealne dla klientów internetowych. Jak wyglądają opłaty?

0 zł za prowadzenie rachunku.

0 zł za obsługę karty debetowej gwarantowane przez 2 lata.

0 zł za wypłatę gotówki z bankomatów krajowych mBanku, Euronet, Planet Cash i BZ WBK przy kwocie wypłaty min. 100 zł lub 1,30 zł przy niższej kwocie i 7 zł z pozostałych bankomatów w kraju. Jeśli ktoś korzysta z różnych bankomatów może za 5 zł wykupić usługę Wypłaty ze wszystkich bankomatów w kraju i płacić 0 zł za wypłatę od 100 zł i 1,30 zł za wypłatę niższej kwoty.

10 zł za wypłaty w bankomatach za granicą.

9 zł za wypłatę gotówki w kasie banku.

9 zł za wpłatę gotówki w kasie banku.

0 zł za internetowy przelew krajowy (to się nie zmieni przez 2 lata), 4 zł telefoniczny i 8 zł w placówce banku.

5 zł za internetowy przelew europejski SEPA. i 0,35% min. 20 zł max 200 zł zł za przelew zagraniczny.

0 zł za zlecenie stałe.

5 zł za sprawdzenie salda w bankomacie.

 

 

Dokumenty do promocji:

Regulamin promocji Lepiej z eKontem – II edycja ⇒

Tabela opłat i prowizji ⇒

I jeszcze mała kwestia do wyjaśnienia … We wpisie znajduje się link afiliacyjny. Oznacza to, że jeśli przy jego użyciu i spełnieniu warunków otworzysz opisane konto, ja otrzymam wynagrodzenie. Dopiero wtedy, nie wcześniej. Z góry bardzo Ci za to dziękuję. Dodam tylko, że są to pieniądze zarobione legalnie, od których odprowadzam podatki. 

 

* * * * * * * * * * * * * * * * * *

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *