Pieniądze leżą na ziemi, trzeba się tylko chcieć po nie schylić.

150 zł premii za otwarcie rachunku w Banku Millenium i korzystanie z darmowej aplikacji z promocjami.

Wystartowała promocja Banku Millenium, w której za otwarcie konta bankowego i spełnienie prostych warunków, na konto nasze wpłynie premia 150 zł. Zyskamy też dostęp do ofert promocyjnych oferowanych na platformie Goodie.

Do promocji można przystąpić do 20 grudnia 2017 roku.  

Promocja w pigułce

Bonus – 150 zł w gotówce na konto bankowe.

Warunki do spełnienia – wpływ 1.000 zł i jedna transakcja kartą wydana do konta lub Blikiem – w styczniu i w lutym 2018 roku.

strona promocji ⇒

Kto może wziąć udział w promocji?

Czy może to być osoba, która była już kiedyś klientem bank? TAK

Warunek – od dnia 1 kwietnia 2015 roku nie posiadała żadnego produktu Banku Millenium.

 

Wolisz 100 zł na zakupy do IKEA + 300 zł za korzystanie z konta? 


Co zrobić, aby otrzymać 150 zł premii?

aplikacja goodie bank millenium

Proste i nieskomplikowane warunki stawia nam Bank Millenium. Przede wszystkim, aby odebrać premię 150 złotych, konto musimy otworzyć korzystając ze strony internetowej dedykowanej tej promocji. Po kliknięciu na Załóż konto, zostaniemy przeniesieni do Wniosku, który powinniśmy wypełnić do 20 grudnia 2017 roku.

Na podpisanie umowy mamy czas do końca roku, 31 grudnia’17 . Najwygodniej dla nas, gdy umowę do podpisania dostarczy nam kurier, ale możemy tez udać się osobiście do banku i tam podpisać umowę. Przy czym miejmy na uwadze, że przed udaniem się do banku, musimy wypełnić wniosek na stronie promocji.

Również do 31 grudnia 2017r. należy zainstalować aplikację mobilną Goodie (internetowa platforma promocyjna udostępniająca różnego rodzaju okazje) i nie można jej odinstalować do końca promocji, czyli do 14 marca’17.

! Przy składaniu wniosku powinniśmy wyrazić zgodę na marketing banku (otrzymywanie od banku informacji handlowych).

Po otwarciu rachunku, w styczniu i w lutym 2018 roku musimy pamiętać, aby:

  1. zasilić konto kwota co najmniej 1.000 zł (kwota łączna wpływów);
  2. jeden raz zapłacić kartą debetową wydaną do konta lub Blikiem. Płatności mogą być dokonane w punkcie stacjonarnym lub w internecie. Nie mogą to być natomiast wypłaty gotówki z bankomatu, przelewy, transakcje nie będące zapłatą za towary i usługi, jak też transakcje zwrócone na konto przed nabyciem prawa do Premii w tek promocji (150 zł).

 

 

Konto 360 i Konto 360 Student – koszty utrzymania?

W promocji tej można otworzyć jedno z dwóch rachunków: Konto 360 albo Konto 360 Student. Przy czym konto studenckie może otworzyć osoba, która nie ukończyła jeszcze 26 lat.

Konto 360 i karta debetowa wydana do tego konta są darmowe jeśli tylko zapewnimy wpływy na konto w kwocie co najmniej 1.000 zł w miesiącu i jeden raz zapłacimy kartą debetową lub Blikiem. Przy Koncie 360 Student wystarczy jedna płatność karta debetową lub Blikiem. Przy tych samych warunkach darmowe są też wypłaty ze wszystkich bankomatów w kraju i za granicą. Bez dodatkowych warunków są natomiast przelewy internetowe.

źródło zdjęcia tytułowego strona promocji “Zyskaj 150 z Bankiem Millenium i Goodie”

 

Dokumenty do promocji:

Strona promocji Zyskaj 150 zł z Bankiem Millenium i Goodie ⇒

Tabela opłat i prowizji ⇒

Tabela opłat za kartę debetową ⇒

* * * * * * * * * * * * * * * * * *

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *