Pieniądze leżą na ziemi, trzeba się tylko chcieć po nie schylić.

Nawet 1 100 zł premii za konto osobiste z kontem oszczędnościowym od ING Banku Śląskiego.

Za otwarcie konta osobistego w ING Banku Śląskim i spełnienie prostego warunku można zyskać premię 100 zł w gotówce na konto. Aktywni klienci, którzy będą polecać konto osobiste tego banku zyskać mogą DODATKOWO nawet 1 000 zł. A osoba, która otworzy konto z polecenia otrzyma premię – 50 zł. Ale po kolei …

Promocja 100 zł za otwarcie Konta

Zacznijmy od tego, kto z promocji skorzystać MOŻE. A może osoba, która …

… od 1 października 2015 r. do 18 kwietnia 2017 r. nie posiadała lub nie współposiadała w Banku któregokolwiek z następujących kont osobistych Konto z Lwem: Direct, Komfort, Premium, Klasyczne, Student. /źródło Regulamin promocji

Spełniasz ten warunek? Przejdź na stronę banku 

Biorąc udział w promocji ING klient musi skorzystać z 3 produktów:

1. Konta osobistego. Do wyboru są 2 konta: Konto z Lwem Direct (bez opłaty za obsługę konta, więcej o rachunku …) lub Konto z Lwem Komfort (12 zł za obsługę, przy czym dla osób, które nie miały jeszcze ROR-u w ING Banku Śląskim w miesiącu otwarcia i w kolejnych 3 miesiącach obowiązuje połowa tej stawki).

2. Konta oszczędnościowego. To konto można mieć w momencie przystępowania do promocji. Jego posiadanie nie wyklucza z udziału w promocji. Przez 4 miesiące od otwarcia tego konta jest ono promocyjnie oprocentowane – 2% do kwoty 100 000 złotych. Powyżej tej kwoty i po okresie promocyjnym 0,70%. Za prowadzenie konta nie jest pobierana opłata. Za darmo jest też pierwsza w miesiącu wpłata i wypłata, kolejne z prowizją po 9 zł.

3. Karty debetowej. Darmowa przy dokonanych transakcjach bezgotówkowych na łączną kwotę minimum 300 złotych w okresie rozliczeniowym* (200 zł dla posiadaczy konta w wieku 18-26 lat). Bez spełnionego warunku opłata wynosi 7 zł.

*Okres rozliczeniowy w ING Banku Śląskim nie jest tożsamy z miesiącem kalendarzowym. Tu obowiązuje on od 29 dnia danego miesiąca do 28 dnia miesiąca następnego.

 

3 ważne daty

Aby zyskać bonus 100 zł w gotówce na konto należy pamiętać o 3 datach:

Do 31 lipca 2017 roku należy otworzyć konto osobiste z kontem oszczędnościowym i kartą debetową. Jeśli konto oszczędnościowe klient już posiada powinien wypełnić formularz rejestracyjny do promocji ingbank.pl/100formularz.

Do 31 października 2017 roku należy wykonać transakcje bezgotówkowe kartą debetową wydaną do konta lub Blikiem na kwotę co najmniej 1 000 zł. Do 5 listopada transakcje muszą zostać rozliczone na rachunku. Do kwoty wymaganych transakcji nie będą brane pod uwagę wypłaty gotówki, transakcje wycofane lub anulowane.

Do 15 listopada 2017 roku, czyli do dnia wypłaty premii 100 zł konto osobiste, oszczędnościowe i karta debetowa muszą pozostać aktywne. Premia zostanie wypłacona na konto oszczędnościowe.


Jak zarobić 1 000 złotych?

Tyle można zarobić w promocji Poleć konto znajomemu. Ustalmy na początku kto i komu może polecać konto osobiste ING Banku Śląskiego w tej promocji.

Osoba, która poleca MUSI posiadać konto osobiste (Konto z Lwem: Direct, Komfort, Premium, Student lub Klasyczne) od co najmniej 30 dni przed przystąpieniem do promocji.

Osoba, która otworzy konto z polecenia NIE MOŻE być posiadaczem konta osobistego (Konto z Lwem: Direct, Komfort, Premium lub Student) w ciągu ostatnich 12 miesięcy przez otwarciem konta w tej promocji. Nie może też wystąpić później w roli osoby polecającej, jak to jest np. w programie poleceń Credit Agricole.

O wspomniane 1 000 złotych może powiększyć się budżet osoby polecającej. Za każde skuteczne polecenie otrzyma ona 100 zł, przy czym bank zapłaci za maksymalnie 10 otwartych rachunków bankowych z polecenia. Osoba, która konto z polecenia otworzy, otrzyma premię na otwarte konto w wysokości 50 złotych.

Jak w każdym programie poleceń ważne są 2 określenia: kod polecenia i skuteczne polecenie. Kod polecenia otrzymuje od banku osoba, która będzie polecać konta. Przekazuje go ona osobie, której konto poleca. Kod polecenia MUSI zostać podany przy wnioskowaniu o konto w tej promocji. W przeciwnym razie żadna ze stron nie otrzyma premii.

Nie wystarczy jednak samo otwarcie konta z podaniem kodu polecającego. I tu wkraczamy w kwestię skutecznego polecenia konta. ING Bank Śląski chce, by obydwie strony (polecający i polecony) spełniły dodatkowe warunki.

I tak …

Osoba polecająca (ta, która poleca konto) do 18 października 2017 roku ma zapłacić kartą lub Blikiem na łączną kwotę co najmniej 300 złotych. Transakcje muszą zostać rozliczone przez bank do 30 października.

Osoba polecona (ta, która otworzy konto z polecenia):

Do 18 października założy konto z polecenia i wyrazi zgodę na przekazanie przez bank dla osoby polecającej informacji o tym, że otworzyła ona konto z jej polecenia i że spełniła lub nie spełniła warunków promocji.

W ciągu 2 dowolnych miesięcy kalendarzowych dokona transakcji bezgotówkowych kartą lub Blikiem na kwotę nie niższą niż 300 zł w danym miesiącu. Bank musi rozliczyć te transakcje do końca miesiąca, w którym zostały one dokonane. Ostatnim miesiącem, w którym można spełnić ten warunek jest styczeń 2018 roku, przy czym w tym ostatnim miesiącu transakcje muszą zostać rozliczone przez bank do 18 stycznia 2018 roku.

Dla przykładu klient zapłacił kartą 5 maja 100 zł, 7 maja 90 zł, 19 maja 120 zł, 28 maja 60 zł. Do 31 maja bank rozliczył transakcje z 5, 7 i 19 maja, zaś też z 28 maja – 1 czerwca. Pod uwagę nie weźmie więc tej ostatniej transakcji.

Premia za skuteczne polecenie zarówno dla osoby polecającej jak i poleconej będzie wypłacana od listopada 2017r. do lutego 2018r., do 25 dnia każdego miesiąca. Pod warunkiem oczywiście, że zostaną spełnione warunki skutecznego polecenia.

 

Dokumenty związane z promocją:

Regulamin promocji 100 zł za otwarcie Konta. ⇒

Regulamin promocji Poleć konto znajomemu. ⇒

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *