Pieniądze leżą na ziemi, trzeba się tylko chcieć po nie schylić.

Limitowana Lokata Deklasująca dla nowych środków

W ofercie BGŻ Optima co jakiś czas pojawia się limitowana oferta lokaty Lokata Deklasująca. Do 10 kwietnia  dostępna była lokata z 8 edycja tej lokaty, a już pojawiła się kolejna. 9 edycja oferowana jest na takich samych zasadach jak poprzednia. Taki sam jest limit, można założyć 5000 lokat. Oferta obowiązuje do 25 kwietnia 2017 roku.

Z Lokaty Deklasującej mogą korzystać obecni klienci BGŻ Optima. Ci, którzy nie są klientami BGŻ Optima mogą otworzyć darmowe konto oszczędnościowe i do niego lokatę. Dla klientów nowych bank przygotował lokaty na lepszych warunkach (bank przez takich rozumie osoby, które w okresie 12 miesięcy poprzedzających dzień zawarcia umowy nie miały konta oszczędnościowego). Obydwie, podobnie jak Lokata Deklasująca na 3 miesiące. Przy czym Lokata Bezkarna oprocentowana jest na 3% w skali roku i można na niej ulokować od 1 000 zł do 20 000 zł. Na drugiej lokacie, Lokacie Bezkompromisowej z oprocentowaniem 2,50% w skali roku – od 1 000 zł do 100 000 zł. Klient może założyć tylko jedną z tych dwóch lokat. W przypadku Lokaty Deklasującej maksymalna kwota wynosi 100 000 zł, ale za to można założyć 3 takie lokaty, co daje łącznie możliwość ulokowania nawet 300 000 zł.

Lokata Deklasująca – parametry lokaty

3 miesiące – okres trwania lokaty

2,20% – oprocentowanie lokaty dla nowych środków.

1 000 zł do 100 000 zł – kwota pojedynczej lokaty.

3 – tyle lokat może założyć 1 klient.

Brak odsetek przy zerwaniu lokaty.

Nieodnawialna.

Lokata dla nowych środków

Oprocentowanie 2,20% obowiązuje dla nowych środków. Dniem bazowym jest 14 kwietnia 2017r. Saldo na ten dzień obliczane jest ze wszystkich rachunków posiadanych w BGŻ Optima. Dla środków, które nie będą stanowić nowych środków obowiązywać będzie oprocentowanie w wysokości 1,60% jak na standardowej lokacie 3 miesięcznej.

źródło BGŻ Optima

 

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *