sobota, 20 lipcaPieniądze leżą na ziemi, trzeba się tylko chcieć po nie schylić.
Shadow

100 zł premii w gotówce + 2 lata darmowe konto, karta i inne opłaty.

Dla klientów firmowych mBank posiada ofertę takiego konta z nagrodą w postaci zasilenia konta jednorazową kwotą 100 zł. Dodatkiem, moim zdaniem istotniejszym jest gwarancja niezmienności najważniejszych opłat przez 2 lata od otwarcia rachunku.

Promocja trwa do 31 października 2017 roku.

Promocja w pigułce:

Bonus: 100 zł w gotówce na konto firmowe + gwarantowane przez 2 lata darmowe: konto firmowe, karta debetowa, przelewy internetowe, wypłaty w bankomatach i wpłaty we wpłatomatach.

Warunki do spełnienia: jeden przelew do ZUS na minimum 250 złotych.

przejdź do wniosku 

Promocja nie dla każdego

Kto kiedykolwiek posiadał już rachunek firmowy w mBanku (dla danego numeru NIP) nie może niestety z tej promocji skorzystać nawet jeśli rachunek ten już dawno zamknął.

W promocji otwieramy rachunek firmowy mBiznes Standard.

Zgodnie z regulaminem rachunek otworzyć mogą „osoby fizyczne prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą, wspólników spółek cywilnych, spółki jawne, partnerskie, spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, fundacje, stowarzyszenia rejestrowe, spółdzielnie.

100 zł premii za jeden przelew do ZUS

Bardzo łatwe do zyskania jest 100 zł w gotówce na konto. Wystarczy w ciągu 30 dni od zawarcia umowy z bankiem wykonać przelew do ZUS z tego rachunku na kwotę co najmniej 250 zł. A wiadomo, że składki nawet początkujący przedsiębiorca płacić musi. Premia 100 zł zostanie przelana na nowo otwarty rachunek firmowy do 30 dnia miesiąca kalendarzowego po miesiącu wykonania tego przelewu. Dla przykładu jeśli umowa została podpisana 4 września, to składkę zapłacimy 10 (jeśli jesteśmy sami) lub 15 (jeśli mamy pracowników) września. Bank przeleje nam pieniądze na konto do 30 października.

Pamiętajmy tylko, że w przeciwieństwie do osób fizycznych, gdzie od takich premii nie trzeba płacić podatku dochodowego, dla przedsiębiorcy ta premia będzie przychodem, który trzeba będzie uwzględnić przy obliczaniu podatku.
Darmowe konto firmowe przez 2 lata

Jeśli otworzymy to konto firmowe w tej promocji, to przez 2 lata zagwarantowane mieć będziemy brak najważniejszych opłat. Bez konieczności spełniania dodatkowych warunków jakie obowiązują w standardowej ofercie tego konta.

0 zł za prowadzenie konta.

0 zł za obsługę karty debetowej.

0 zł za krajowe przelewy internetowe ELIXIR.

0 zł za wypłatę gotówki z bankomatów mBanku, BZ WBK oraz sieci Planet Cash i Euronet.

0 zł za wpłatę gotówki we wpłatomatach mBanku i sieci Euronet.

zdjęcie tytułowe źródło mBank

 

Dokumenty do pobrania:

Regulamin promocji Proste konto za 0 zł ⇒

Tabela opłat i prowizji ⇒

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *