Pieniądze leżą na ziemi, trzeba się tylko chcieć po nie schylić.

Jedna darmowa karta kredytowa i 4 promocje do wyboru.

Karta kredytowa Simplicity, bo o niej mowa, to jedyna darmowa karta kredytowa z oferty Citibanku. Niezależnie od wysokości miesięcznych wydatków kartą, klient nie zapłaci za jej obsługę. To chyba najczęściej promowana karta kredytowa. W tym momencie trwają co najmniej 4 promocje, w których oprócz bezpłatnej karty można zyskać dodatkowe bonusy. Wśród nich jest telefon. voucher na 400zł i na 200zł, a dla słuchających muzyki roczny abonament Spotify.

 

Do zdobycia z kartą kredytową Simplicity

do 31 marca 2017r. ⇒  Telefon LG  LG K8 LTE o wartości 549 złotych.

do 31 stycznia 2017r.400zł na zakupy do perfumerii Douglas.

do 31 stycznia 2017r.  ⇒ Bon na 200zł do Empika + zwrot rocznego abonamentu Premium do Spotify.

do 31 marca 2017r.Zwrot rocznej prenumeraty Twojego Stylu i Pani + 10% wydatków kartą.

Karta kredytowa Simplicity

Zacznijmy od przedstawienia karty Simplicity. Citibank kojarzy się nam raczej z wysokimi opłatami. Tak rzeczywiście jest. Konta i pozostałe karty kredytowe Citibanku do najtańszych nie należą. Jednak karta kredytowa Simplicity wprowadzona do oferty banku ponad półtora roku wyróżnia się na ich tle. Tylko dla tej karty usługa Citi Alerts (powiadomienia SMS-owe lub mailowe o dokonanych transakcjach na karcie) jest darmowa. Okres bezodsetkowy wynosi do 56 dni.

Jak wspomniałam we wstępie za kartę nie jest pobierana opłata miesięczna obsługę. Jeżeli kartą kredytową tylko płacimy za zakupy i spłacamy w terminie całe zadłużenie, nie będzieciemy ponosić żadnych kosztów. Uczulam tylko, by zadłużenia nie spłacać w oddziale. Naliczana jest tam opłata 10zł za spłatę zadłużenia. Jeszcze jest jedna rzecz warta odnotowania. Domyślnie do karty jest dodawana usługa CitiPhone (korzystanie z bankowości telefonicznej za pośrednictwem doradcy), która miesięcznie kosztuje 6zł. Zwykłemu użytkownikowi jest zbędna, dlatego warto od razu z niej zrezygnować.

Zapłacimy zaś, jeśli będziemy wypłacać gotówkę z bankomatu, 6% od kwoty wypłaty, ale nie mniej niż 10zł. Wypłata w obcej walucie to dodatkowe 5,8% za przewalutowanie transakcji. Zapłacimy też jeśli zadłużenie rozłożymy na raty: prowizję za rozłożenie na raty ustalaną indywidualnie i miesięczną opłatę za obsługą spłata ratalnych w wysokości 20zł.

O kartę kredytową Simplicity może wnioskować osoba, która ma ukończone 21 lat, minimalny dochód netto 1.200zł i w obecnej firmie pracuje od co najmniej 3 miesięcy. W przypadku firmy wymagany wiek to minimum 25 lat i prowadzenie działalności gospodarczej przynajmniej 2 lata.
1.Promocja z gadżetem

Gadżetem tym jest telefon LG K8 LTE o wartości 549 złotych (wartość podana w regulaminie) objęty 24-miesięczną gwarancją producenta.

Aby odebrać nagrodę wykonujemy 2 rzeczy. W ciągu 30 dni od podpisania umowy przynajmniej jeden raz logujemy się do bankowości elektronicznej lub aplikacji mobilnej. W ciągu 3 miesięcy kalendarzowych (jako pierwszy jest liczony następny miesiąc po podpisaniu umowy) wykonujemy transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę co najmniej 3.000zł. Nie liczą się do tej kwoty transakcje zwrócone, np. zwrot pieniędzy na rachunek karty przy zwrocie towaru ani niezaksięgowane w systemie banku i przelewy z rachunku karty kredytowej Simplicity.

Transakcja bezgotówkowa – płatność za nabywane towary i usługi dokonana w punktach handlowych lub usługowych, jak również płatność dokonana bez fizycznego użycia Karty, w szczególności zamówienia składane pisemnie, telefonicznie lub przez Internet./źródło regulamin kart kredytowych

Informację o spełnieniu warunku bank wyśle jako wiadomość, która będzie dostępna po zalogowaniu się do bankowości elektronicznej. Nagroda zaś zostanie przesłana pocztą na adres podany we wniosku o kartę kredytową. Promocja trwa do 31 marca 2017 roku. Mogą z niej skorzystać osoby, które od 1 stycznia 2015 roku nie posiadały karty kredytowej w Citibanku.

Przejdź na stronę promocji 

2. 400 zł na zakupy do perfumerii Douglas

W zamian za to, że w ciągu miesiąca kalendarzowego po miesiącu, w którym podpiszemy umowę chociaż jeden raz zalogujemy się do bankowości elektronicznej (internetowej lub mobilnej) otrzymamy w prezencie od banku talon na kwotę 400zł na zakupy do sklepu Douglas. Będzie on ważny do końca czerwca 2017 roku. Voucher otrzymamy w wiadomości przesłanej przez bank do naszej bankowości internetowej. W tej promocji nie wymagane są płatności kartą. Udział w niej mogą wziąć osoby, które od stycznia 2014 roku nie posiadały karty kredytowej w Citibanku.

Przejdź na stronę promocji 

3. Bon do Empika i zwrot abonamentu Spotify

Ta promocja również trwa do końca stycznia br. Mogą wziąć w niej udział osoby nieposiadające karty kredytowej Citibanku od 1 stycznia 2015 roku. Aby otrzymać nagrody, o których mowa poniżej, podobnie jak w dwóch poprzednich promocjach w ciągu miesiąca kalendarzowego logujemy się do bankowości internetowej albo mobilnej. Drugim warunkiem jest w tym samym czasie podłączyć kartę Simplicity do konta Spotify Premium i dokonać pierwszej opłaty za subskrypcję za pomocą karty.

Spotify przynosi odpowiednią muzykę dla każdej chwili – na komputery, telefony komórkowe, tablety, systemy kina domowego, samochody, konsole do gier i wiele więcej./źródło Spotify

Nagrody są dwie. W zamian za jedno logowanie i opłacenie abonamentu przy użyciu karty otrzymamy 240zł. Kwota ta jest równa rocznemu abonamentowi (miesięczny abonament Spotify Premium to 19,99zł). Zasili ona rachunek karty. Jeśli w kolejnych 2 miesiącach ponowimy opłaty za subskrypcję Spotify Premium kartą kredytową otrzymamy dodatkowo ekartę prezentową o wartości 200zł na zakupy do empik.pl Podobnie jak voucher do Douglasa, zostanie on przesłany w wiadomości przez bankowość internetową. Na zakupy mamy czas do końca 2017 roku, przy czym kwotę musimy wydać na jednych zakupach.

Przejdź na stronę promocji 

4. Prenumerata Twojego Stylu i Pani + zwrot za wydatki

Na skorzystanie z tej promocji mamy czas do końca marca tego roku jeśli nie posiadaliśmy karty kredytowej w banku od 1 stycznia 2015 roku. Nagrody są dwie: zwrot za prenumeratę roczną miesięczników dla pań oraz 10%-owy zwrot za dokonane kartą transakcje.

W tej promocji również wykonujemy jedno logowanie do bankowości internetowej lub mobilnej w ciągu miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym podpisaliśmy umowę o kartę. Dodatkowym warunkiem jest zakup rocznej prenumeraty dwu czasopism: Pani i Twój Styl nowo wydaną kartą kredytową. Aby otrzymać zwrot za prenumeratę czasopism musimy jeszcze dokonać przynajmniej jednej transakcji bezgotówkowej, podobnie jak logowanie, w miesiącu następnym po miesiącu podpisania umowy o kartę. Bank zwróci nam koszt opłaconej prenumeraty w wysokości 182zł.

Drugim bonusem w tej promocji jest zwrot 10% za transakcje dokonane nowo wydaną kartą kredytową. Transakcje naleęy wykonać w ciągu 3 miesięcy kalendarzowych licząc od miesiąca następnego po podpisaniu umowy. W obydwu przypadkach (zwrot prenumeraty i zwrot wydatków do transakcji bezgotówkowych nie liczy się przelew z rachunku karty, transakcja zwrócona i niezaksięgowana przez bank. Maksymalny zwrot jaki można otrzymać to 250zł. A żeby taka kwota wpłynęła nam na konto karty musimy wydać 2.500zł.

Przejdź na stronę promocji 

 

Czy Wiesz o innej promocji karty kredytowej Simplicity?

* * * * * *  * * * *  * *

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *