Pieniądze leżą na ziemi, trzeba się tylko chcieć po nie schylić.

500 zł za konto mBanku znów dostępne.

To już III edycja promocji Zyskaj z eKontem mBank -u, w której za założenie konta i spełnienie nieskomplikowanych warunków można zainkasować nawet 500zł. Dla zachęty dodam tylko, że 250zł jest dostępne praktycznie bez naszej ingerencji.

Ta edycja, w przeciwieństwie do poprzednim trwa bardzo krótko, tylko dwa tygodnie. Do promocji można przystąpić do 17 sierpnia 2016r.

Promocja w pigułce

Od 2 sierpnia do 17 sierpnia 2016r. zawieramy umowę na rachunek bankowy z kartą debetową.

24 godziny od otwarcia rachunku aktywujemy aplikację mobilną i się do niej logujemy. Premia za otwarcie konta i aktywację aplikacji mobilnej wynosi 10 zł.

Przez 5 kolejnych miesięcy kalendarzowych (w każdym miesiącu) wykonujemy kartą debetową i/lub Blikiem transakcje bezgotówkowe na kwotę co najmniej 250zł miesięcznie, zapewniamy wpływ na konto na kwotę 1 000zł (jednorazowo) i przynajmniej 1 raz logujemy się do aplikacji mobilnej. Za płatności kartą i/lub Blikiem otrzymamy procentowy zwrot (za kartę 2% od wartości zakupów a za Blika 4%). Maksymalnie miesięcznie 50zł, przez 5 miesięcy 250zł.

Po spełnieniu wszystkich warunków mBank przewidział extra bonus 240zł za otwarcie rachunku bankowego z kartą debetową, aktywację i logowanie do aplikacji mobilnej w ciągu 24 godzin od otwarcia konta i spełnianie przez kolejne 5 miesięcy powyższych warunków.

Premia ta jest zwolniona z opodatkowania.

Tylko dla nowych (nowych) klientów

Podobnie jak w poprzednich edycjach tak i w tej nie może wziąć udziału osoba, która już kiedyś posiadała rachunek bankowy w mBanku lub była jego współposiadaczem.

Przez nowego Klienta Banku dla potrzeb niniejszej Promocji rozumie się klienta będącego osobą fizyczną, który przed dniem złożenia wniosku o prowadzenie rachunku nie był stroną umowy z Bankiem na mocy której Bank prowadził na jego rzecz indywidualny lub wspólny rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy lub w dniu złożenia wniosku o prowadzenie rachunku nie jest stroną umowy z Bankiem, na mocy której Bank prowadzi na jego rzecz indywidualny lub wspólny rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy.

Zyskaj z eKontem mBank-u

Zyskaj z eKontem 3 edycja z premią 500zł

10 zł za aplikację mobilną

500zł podzielone jest na 3 części: 10zł + do 250zł + 240zł.

Pierwsza część 10zł to premia za pobranie i aktywację aplikacji mobilnej w ciągu 24 godzin od otwarcia w systemie bankowym eKonta. Premia zostanie wypłacona na konto otwarte w tej promocji w ciągu 20 dni roboczych od aktywacji mobilnej.

250zł za płatności kartą debetową i Blikiem

Kolejna część premii 250zł to kwota maksymalna, jaką można zyskać. Przez 5 kolejnych miesięcy (licząc od od drugiego miesiąca następującego miesiącu zawarcia umowy) otrzymamy zwrot za płatności kartą debetową (2% od kwoty transakcji) i Blikiem (4% od kwoty transakcji). {czy internetowe też?}

Aby zwroty utrzymywać musimy spełnić dodatkowe warunki w danym miesiącu:

  • Transakcje kartą debetową i/lub Blikiem muszą wynosić co najmniej 250zł. Transakcje te nie mogą zostać anulowane (zwrócony towar) do 15 dnia miesiąca, następującego po miesiącu, w którym płatność została dokonana.
  • Zapewnić jednorazowy wpływ na kwotę minimum 1000zł, przy czym wpływ nie może być z rachunku należącego do osoby biorącej udział w tej promocji.
  • Przynajmniej 1 raz zalogować się do aplikacji mobilnej.

Przez te 5 kolejnych miesięcy możemy zyskać maksymalny zwrot 250zł, miesięcznie do 50zł. Premia ta będzie wypłacana w cyklach miesięcznych do końca miesiąca następnego po spełnieniu wyżej wymienionych warunków.

Warto w każdym z tych miesięcy płacić kartą i/lub Blikiem, bo od tego zależy ostatnia część premii. To taka

Wisienka na torcie o wartości 240zł

To premia dodatkowa, którą otrzymamy pod warunkiem spełniania wcześniejszych warunków: aktywacji aplikacji mobilnej i przez 5 kolejnych miesięcy płacenia kartą debetową i/lub Blikiem przy jednoczesnym spełnianiu warunków: wpływu na konto i logowania do aplikacji mobilnej.

 

eKonto Standard lub Plus i akceptacja regulaminu mOkazji

Do wyboru są 2 konta: eKonto Standard i eKonto Plus. Przy składaniu wniosku o konto wnioskujemy tez o kartę debetową i akceptujemy regulamin promocji moneybacku mOkazje.

eKonto w wersji Standard to bezwarunkowo darmowe konto bankowe. Karta debetowa będzie też za darmo obsługiwana o ile zostanie wykonanych nią co najmniej 5 transakcji miesięcznie. Opłata bez spełnionego warunku to 4zł. Darmowe są przelewy internetowe i zlecenia stałe. Wpłata i wypłata gotówkowa w kasie kosztuje po 9zł. Wypłata z bankomatów krajowych mBanku, sieciach Euronet i Planet Cash i BZ WBK jest darmowa, z pozostałych bankomatów 3% min. 5zł max 9zł. Można skorzystać z abonamentu 5zł miesięcznie, aby wypłacać bez prowizji we wszystkich bankomatach krajowych. Wypłata w bankomacie za granicą to prowizja 3% od kwoty transakcji ale nie mniej niż 9zł.

Zwolnienie z opłaty za prowadzenie eKonta w wersji Plus wymaga wpływu minimum 1000zł. Bez spełnionego warunku prowadzenie konta to koszt 5zł. Karta debetowa również będzie darmowa w przypadku dokonania 5 transakcji miesięcznie, w przeciwnym razie klient zapłaci 4zł. Podobnie jak w wersji standard darmowe są przelewy internetowe i zlecenia stałe. Wersja Plus to też darmowe wpłaty i wypłaty gotówki w kasie, a także wypłaty ze wszystkich bankomatów w kraju i za granicą.

Przy obydwu wersjach kont niemała jest prowizja za sprawdzenie salda w bankomacie – 5zł i za zmianę PIN – 2zł.

źródło skanu strona promocji 

Dokumenty związane z promocją:

Regulamin promocji Zyskaj z eKontem III edycja

Tabela opłat i prowizji

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *