sobota, 20 lipcaPieniądze leżą na ziemi, trzeba się tylko chcieć po nie schylić.
Shadow

Zgarnij premię edycja 5 ruszyła. Dla klientów firmowych.

[prześwietlam promocje] Dla klientów firmowych mam dziś promocję rachunku bankowego. Za otwarcie rachunku firmowego mBiznes Standard można zyskać 250 złotych i przez 2 lata być zwolnionym z części opłat bez konieczności spełniania dodatkowych warunków. Z promocji można skorzystać do końca lutego br.

Zgarnij premię edycja 5

Podobnie jak w opisywanej wczoraj promocji BZ WBK, klient bierze udział w 2 promocjach. W promocji zorganizowanej przez firmę zewnętrzną (w tym przypadku Bonnier Polska, znanej jako Bankier), w której do odebrania jest bonus 150zł i w promocji zorganizowanej przez mBank, z której zyskać możemy 100zł.

Promocja mBanku z kontem firmowym mBiznes Standard jest dostępna też niezależnie. Opisywałam ją kilkanaście dni temu [KLIK]

Miesiąc na podpisanie umowy

Ponieważ jest to promocja organizowana przez firmę zewnętrzną, wniosek należy złożyć ze strony dedykowanej tej promocji zgarnijpremie.pl. Najpierw podajemy swój adres e-mail i odhaczamy wymagane zgody (na poniższym formularzu pierwszy i trzeci kwadrat, a kto chce otrzymywać reklamy od organizatora może odhaczyć wszystkie kwadraty). Na podany e-mail otrzymamy wiadomość z linkiem. Postępujemy według instrukcji. Przy składaniu wniosku musimy jeszcze wyrazić zgodę na ujawnienie organizatorowi informacji objętych tajemnicą bankową. Dla niewtajemniczonych – chodzi o to, żeby organizator mógł sprawdzić czy spełniliśmy warunki promocji.

 

 

Zgarnij premię z mBankiem.
źródło strona promocji Zgarnij premię

 

Po wysłaniu wniosku mamy jeden miesiąc na podpisanie umowy o rachunek firmowy. Nie później jednak niż do 31 marca 2017 roku.

Następnie od otwarcia konta mamy kolejny miesiąc (nie później niż do 30 kwietnia br.) na wykonanie przynajmniej jednej transakcji bezgotówkowej albo dokonania przelewu na rachunek poza mBank.

Do końca maja na podany przy rejestracji adres e-mail organizator prześle nam informację o przyznaniu premii. Oczywiście jeśli spełnimy powyższe warunki 😉

Bonus 150zł, zgodnie z regulaminem zostanie wypłacony na konto firmowe otwarte w tej promocji, którego numer również musimy podać.

Jeszcze jedna ważna kwestia – promocja jest dla nowych klientów.

Przejdź na stronę promocji i odbierz 250 złotych ⇒

Dodatkowa premia od mBanku

150zł otrzymamy od organizatora promocji 150zł na start za otwarcie rachunku i wykonanie jednej transakcji, a 100zł od mBanku w promocji 100zł na ZUS z mBiznes konto Standard za wykonanie przynajmniej jednego przelewu do ZUS na kwotę w wysokości co najmniej 250zł. Przelew musimy wykonać w ciągu 30 dni kalendarzowych od zawarcia umowy o rachunek firmowy.

Oprócz premii stuzłotowej przez 2 lata bank zwalnia posiadacza konta z:

Opłaty za prowadzenie konta. W standardzie to 9zł albo 0zł jeśli zostanie zrealizowany przelew do ZUS na 250zł.

Opłaty za przelewy internetowe. Normalnie darmowe są tylko wewnętrzne przelewy, za zewnętrzne bank pobiera 1,50zł prowizji.

Opłaty za kartę debetową. Poza promocją obsługa to koszt 5zł albo 0zł jeśli wykonane zostaną nią transakcje na co najmniej 500zł.

Opłaty za wypłaty z bankomatów sieci Euronet, Planet Cash i BZ WBK. W standardowej ofercie za darmo będą jeszcze przez kilka dni, do końca stycznia. Od lutego za wypłatę poniżej 100zł zapłacimy 1,30zł.

* * * * * * * * * *  * * * *

2 Comments

  • Co do mBiznes konto w mBanku to mogę powiedzieć kilka szczegółów. Pierwsze co mnie zaskoczyło, to fakt, że większość tych kont bankowych dla firm, ma większość rzeczy płatne, tych rzeczy, które na normalnych kontach są darmowe, albo kosztują jakieś grosze. To jest konto przeznaczone dla młodych przedsiebiorców, którzy mają firmę mniej niż 12 miesięcy. Typowo dla młodych biznesmenów.
    mBiznes w mBanku jest to konto darmowe przez pierwszy rok, za 12 miesięcy nie zapłacimy nic. Jestem z konta bardzo zadowolony, także polecam 🙂

  • W tej promocji klient otwiera mBiznes konto Standard. To konto można otworzyć niezależnie czy jest się młodym przedsiębiorcą czy firmę prowadzi się dłużej 🙂
    Ma Pan zapewne na myśli mBiznes konto Start. To konto rzeczywiście było tylko dla osób, które prowadzą firmę krócej niż 12 miesięcy. Było, bowiem od października nie ma ograniczenia, jeśli chodzi o staż prowadzenia firmy. Bez zmian pozostało to, że po roku konto Start przekształca się w konto Komfort.
    Co do cen. Pełna zgoda. Mogłoby być taniej 🙂 Pozdrawiam serdecznie 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *