sobota, 20 lipcaPieniądze leżą na ziemi, trzeba się tylko chcieć po nie schylić.
Shadow

400 zł na zakupy do Biedronki, a w tle darmowa karta kredytowa.

Jest sobie taka jedna karta kredytowa, bez opłat za jej obsługę, przy której przygarną można sobie jakiś prezent albo gotówkę za zakupy do znanych miejsc. Jednym z takich miejsc jest Biedronka, sieć sklepów znana chyba nam wszystkim. Wraz z kartą kredytową otrzymamy voucher na 400zł do wykorzystania właśnie w tym sklepie. Promocja dla wyjadaczy wisienek 😉

Promocja trwa do 10 listopada 2017 roku.   

Jeśli nie bardzo się orientujesz w promocjach bankowych, kilka słów ode mnie o promocjach kart kredytowych. Obecnie nie znajdziesz lepszych promocji, w których oprócz dobrej (czytaj: darmowej) karty kredytowej otrzymasz coś jeszcze, niż promocje karty kredytowej Simplicity z oferty Citibanku. Tak wiem, ten bank kojarzy się z wysokimi prowizjami, więc widząc nazwę banku nie zerkasz pewnie na jego ofertę. To błąd, bo ten bank właśnie oferuje nie dość, że kartę kredytową, za którą nic nie zapłacisz (pod warunkiem oczywiście, że rozsądnie będziesz z niej korzystać), to jeszcze możesz odebrać bonus. Tych do wyboru jest kilka. Najciekawsze moim zdaniem są te, które oferują bony (vouchery) o wartości 400 zł, które wykorzystać można w popularnych miejscach, jak: Allegro, Douglas, Morele.net, OleOle, czy Biedronka (prześwietlana tu promocja).

Inne promocje karty kredytowej Citibanku:

Karta kredytowa Citibank z voucherem na 400 zł do Douglas
Karta kredytowa Citibank ze smartfonem LG K4 dual sim (wartość 499 zł) 

Karta kredytowa Citibank z rocznym abonamentem na Storytel
 ⇒

Karta kredytowa Citibank z bonem na 400 zł do Allegro ⇒
Karta kredytowa Citibank z voucherem na 400 zł do Morele.net
Karta kredytowa Citibank z bonem na 400 zł do OleOle.pl ⇒

Promocja w pigułce 

Bonus – Bon o wartości 400 zł do zrealizowania w sieci sklepów Biedronka.

Warunki do spełnienia – jedno logowanie do bankowości elektronicznej + po 5 transakcji kartą w każdym z kolejnych 2 miesięcy.

strona promocji ⇒

Kto może wziąć udział w promocji? 

Czy może to być osoba, która była już kiedyś klientem banku? TAK

Warunek – z promocji, jak i z innych promocji karty kredytowej Citibanku nie może skorzystać osoba, która od 1 stycznia 2015 roku była lub jest obecnie posiadaczem głównej karty kredytowej tego banku.

Jaki jest bonus w promocji? 

W nagrodę za spełnienie warunków, naprawdę prostych i do spełnienia właściwie dla każdego, otrzymamy voucher o wartości 400 zł, który wykorzystać będziemy mogli w dowolnym sklepie Biedronka do końca 2018 roku. Bon jest wielokrotnego użytku, co oznacza, że możemy nim płacić dowolną ilość razy, aż do wykorzystania kwoty 400 zł. Informacyjnie dodam tylko, że jeśli byśmy chcieli, jako osoby przedsiębiorcze 😉 żeby sprzedawca wydał nam resztę (gdy zakupy będą niższe niż kwota, którą w danym momencie posiadamy w bonie), to nie ma takiej możliwości 😉 Reszta pieniędzy może być wykorzystana przy następnych zakupach. O tym, ile zostanie nam do wykorzystania możemy spytać sprzedawcę, dodatkowo informacja taka będzie widnieć na paragonie.

Bon będzie w postaci elektronicznego kodu (13 cyfrowy) do końca następnego miesiąca po miesiącu spełnienia warunków (np. warunki spełnione w grudniu = bon otrzymamy do końca stycznia). Zostanie on przesłany w korespondencji wewnętrznej banku, wystarczy zalogować się na swoje konto w bankowości elektronicznej Citibanku, aby odczytać wiadomość o przyznaniu nagrody, w której to wiadomości znajdzie się też wspomniany kod.

Karta kredytowa Citibank – minimalne wymagania do jej otrzymania:
osoba fizyczna – wiek 21 lat, dochód 1.200 zł netto, zatrudnienie w obecnej firmie 3 m-ce.

działalność gospodarcza – wiek 21 lat, działalność gospodarcza 2 lata.

 


Co należy zrobić, żeby odebrać bonus? 

Warunki naprawdę proste do spełnienia.

Krok 1.

Wypełniamy formularz kontaktowy na stronie promocji [KLIK]. Na podany we wniosku numer telefonu zadzwoni konsultant z banku, żeby potwierdzić to, że chcemy skorzystać z oferty. W trakcie tej rozmowy, o ile się zdecydujemy, zostanie za pośrednictwem konsultanta wypełniony wniosek o kartę kredytową i na jego podstawie zostanie później zawarta umowa z bankiem o kartę kredytową. Doradca poinformuje nas też w jaki sposób (można online) będziemy mogli dostarczyć dokument potwierdzający nasz dochód. Często wystarczy wyciąg bankowy z wpływami dochodów (pełna lista dokumentów znajduje się w załączniku do regulaminu promocji).

Krok 2.

Po zawarciu umowy, kiedy będziemy mogli z karty korzystać powinniśmy:

.a. Najpóźniej do końca drugiego miesiąca następującego po m-cu po zawarciu umowy (umowa zawarta w październiku = warunki spełnione do końca grudnia) jeden raz zalogować się na w bankowości internetowej bądź poprzez aplikację mobilną na konto swojej karty kredytowej.

.b. Przez 2 kolejne m-ce, ale nie później niż do końca drugiego miesiąca następującego po m-cu po zawarciu umowy (umowa zawarta w październiku = warunki spełnione do końca grudnia) wykonać przynajmniej po 5 transakcji bezgotówkowych (zapłacić kartą). Kwota transakcji nie ma tu znaczenia. Citibank w ostatnich swoich promocjach jest mniej wymagający, bo aktualne są tez promocje z kartą kredytową w roli głównej, w której nie 5 transakcji jest wymagane, ale transakcje na 1.000zł. A jeśli mamy zapłacić kartą 5 razy i kwota nie ma znaczenia, to podając skrajny przykład, aby warunek promocji spełnić można kupić 5 bułek i za każdą z osobna zapłacić kartą ;).  Jeżeli ktoś posiada kartę dodatkową, to płatności nią dokonane też zostaną wliczone do tej kwoty, podobnie nośnikiem zbliżeniowym. Do kwoty tej nie zostaną natomiast wliczone przelewy z rachunku karty kredytowej, wypłaty z bankomatów (transakcja gotówkowa), transakcje zwrócone (np. gdy rzecz, za którą zapłaciliśmy kartą kredytową zwrócimy do sklepu, a pieniądze sprzedawca zwróci na kartę kredytową) oraz transakcje, które nie zostaną do tego czasu zaksięgowane w systemie banku. Poza tym, muszą zostać zaksięgowane w systemie banku w miesiącu, w którym zostały dokonane. Warto więc nie czekać do końca miesiąca na wykonanie tych transakcji. Tak dla informacji – w zależności od transakcji, od momentu zapłaty kartą do momentu zaksięgowania/rozliczenia tej kwoty przez bank może minąć nawet kilka dni.

.c. Jest jeszcze jeden warunek. Przy składaniu wniosku powinniśmy wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu marketingu i na otrzymywanie informacji handlowych, czyli reklam z banku. To konieczność, jeśli chcemy odebrać bon do Biedronki. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, aby po otrzymaniu bonu cofnąć te zgody.

 

Jaki jest koszt obsługi karty kredytowej?

Citibank w swojej ofercie posiada kilka kart kredytowych. Najtańszą w obsłudze (przy rozsądnym użytkowaniu darmową) jest karta kredytowa Simplicity. Bank za jej obsługę nie pobiera żadnej prowizji. A ponieważ przy karcie kredytowej spłata całego zadłużenia w wyznaczonym terminie nie powoduje naliczenia odsetek przez bank, to korzystając z niej mądrze można pożyczyć pieniądze bez żadnych kosztów. Mądrze, oznacza też nie wypłacanie tą kartą gotówki z bankomatu – z dwóch powodów: prowizja za wypłatę jest wysoka i przy wypłacie z bankomatu nie obowiązuje okres bezodsetkowy.

Poniżej najważniejsze opłaty dla karty kredytowej Simplicity, a jeszcze niżej tabela opłat do pobrania:

0 zł za obsługę karty.

8% min. 10 zł za wypłatę gotówki z bankomatów.

8% min. 10 zł za przelew z rachunku karty.

10 zł za spłatę zadłużenia w bankomacie, 20 zł w Oddziale.

6 zł za dostęp do obsługi telefonicznej CitiPhone. Ta usługa nie jest obowiązkowa ale jest ona automatycznie podłączana do karty i najlepiej z niej od razu zrezygnować. Dla zwykłego użytkownika karty nie jest ona potrzebna.

Przejdź na stronę promocji

źródło zdjęcie tytułowe strona promocji 

 

Dokumenty związane z wpisem:

Regulamin promocji Zostań posiadaczem karty kredytowej … ⇒

Tabela opłat i prowizji ⇒

* * * * * * * * * * * * * * * * * *

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *