Pieniądze leżą na ziemi, trzeba się tylko chcieć po nie schylić.

Nawet 750 zł i gwarancja 2-letniej niezmienności opłat. Same korzyści.

I znów Biedronka 😉 Wczoraj prześwietlałam promocję karty kredytowej, w której nagrodą jest voucher na 400 zł do realizacji w sieci sklepów Biedronka. Dziś też pojawi się Biedronka, ale tym razem w promocji konta osobistego. Bon do Biedronki za konto będzie na kwotę znacznie niższą, bo “tylko” 100 zł, ale za to oprócz niego można będzie z banku wyciągnąć jeszcze do 650 zł i przez 2 lata mieć gwarancje, że nie zapłaci się ani za konto, ani za kartę debetową.

Do promocji można przystąpić do 12 grudnia 2017 roku.  

Promocje w pigułce

Same korzyści na Bank:

Bonus – voucher na 100 zł do sklepu Biedronka.

Warunki do spełnienia – wykonanie 5 transakcji na dowolną kwotę.

Promocja Lepiej z eKontem:

Bonus – do 650 zł w gotówce na konto (4% zwrotu od płatności kartą lub Blikiem, miesięcznie do 130 zł przez 5 m-cy) + przez 2 lata karta debetowa bez opłaty i gwarancja niezmienności niektórych opłat.

Warunki do spełnienia:

0 zł za kartę debetową i gwarancja niezmienności opłat przez 2 lata – otwarcie konta.

moneyback – miesięcznie transakcje minimum 250 zł + jednorazowy wpływ minimum 1.000 zł + jedno logowanie do aplikacji mobilnej.

strona promocji ⇒

Kto może wziąć udział w promocji?

Czy może to być osoba, która była już kiedyś klientem bank? TAK

Warunek – od dnia 1 stycznia 2016 roku osoba ta nie mogła/nie może posiadać (lub być współposiadaczem) w mBanku rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego (ROR-u) i rachunku oszczędnościowego o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017 (dawny Multibank).

100 zł do Biedronki za 5 dowolnych transakcji

Premia stu złotych jest bardzo łatwa do zgarnięcia. Wystarczy wykonać 5 transakcji na dowolną kwotę najpóźniej w kolejnym miesiącu następującym po zawarciu umowy z bankiem (umowa zawarta w październiku = transakcje najpóźniej w listopadzie).

Voucher będziemy mogli wykorzystać w dowolnym sklepie Biedronka do końca 2018 roku. Bon jest wielokrotnego użytku, a to oznacza, że możemy nim płacić dowolną ilość razy, aż do wykorzystania kwoty 100 zł. Informacyjnie dodam tylko, że jeśli byśmy chcieli, jako osoby przedsiębiorcze 😉 żeby sprzedawca wydał nam resztę (gdy zakupy będą niższe niż kwota, którą w danym momencie posiadamy w bonie), to nie ma takiej możliwości. Reszta pieniędzy może być wykorzystana przy następnych zakupach. O tym, ile zostanie nam do wykorzystania możemy spytać sprzedawcę, dodatkowo informacja taka będzie widnieć na paragonie. Dodatkowo, jeśli zwrócimy towar, za który zapłaciliśmy bonem, pieniądze nie będą zwrócone w gotówce, ale na kartę podarunkową.

 

Bon do Biedronki. promocja konta osobistego mBanku.
źródło strona promocji Same korzyści

Ponieważ organizatorem tej akcji promocyjnej nie jest bank, ale firma zewnętrzna (Agora SA), to pierwszym krokiem przed podpisaniem umowy jest założenie swojego profilu (rejestracja) na stronie dedykowanej tej promocji www.samekorzysci2.zpremia.pl. Aby to zrobić należy wypełnić formularz na tej stronie podając imię i nazwisko oraz adres e-mail oraz zaakceptować Regulamin. Jeśli chcemy otrzymywać też materiały reklamowe możemy zaznaczyć wszystkie opcje pod formularzem, ale nie jest to konieczne.

 

Trzymamy się terminów

W skrócie ważne daty przedstawiam obok na infografice, a poniżej po kilka dodatkowych zdań dla osób zainteresowanych promocją.

12 listopada 20147 roku, to ostatni dzień, w którym można zrobić 3 rzeczy.

Bon do Biedronki. promocja rachunku bankowego mBanku. Same korzyści.
oprac. bankowo.info

Po pierwsze, zarejestrować się w promocji, co opisałam w poprzednim podpunkcie.

Po drugie, złożyć wniosek o konto i kartę debetową do konta. Przy wypełnianiu wniosku trzeba wyrazić zgodę na zwolnienie banku z tajemnicy bankowej. Zgoda ta jest konieczna jeśli chcemy otrzymać voucher, ponieważ organizator akcji (nie jest nim bank) musi wiedzieć, kto spełnił warunki promocji i komu w związku z tym należy się nagroda.

Po trzecie, podpisać z bankiem umowę o konto i kartę do tego konta. Dokumenty do podpisania może dostarczyć nam kurier, a możemy też osobiście udać się do placówki mBanku albo mKiosku (placówka mKiosku lub mFinanse).

Kiedy już będziemy korzystać z nowo otwartego konta, to musimy pamiętać, że najpóźniej w kolejnym miesiącu po m-cu podpisania umowy mamy do wykonania co najmniej 5 transakcji. Do transakcji zaliczona będzie zapłata kartą debetową, przelew wykonany na konto w innym banku i płatność internetowa. Nie będzie natomiast zaliczona wypłata z bankomatu, przelew na rachunek w mBanku i płatność anulowana (gdy np. zwrócimy towar do sklepu). Dla przykłady, jeżeli umowę podpiszemy w październiku, to transakcje powinniśmy wykonać w listopadzie.

Najmilsza dla nas data, to 31 styczeń 2018 roku. Do tego dnia, jeśli wykonamy tych 5 płatności, otrzymamy 📧 mailem informację o przyznaniu nagrody. Do tego samego dnia voucher w postaci 13-cyfrowego kodu będzie udostępniony w założonym na początku profilu na stronie promocji Same korzyści.

Do 650 zł w gotówce na konto

100 zł, to nie wszystko. Dodatkowo korzystając z konta możemy liczyć nawet na 650 zł premii z moneyback (częściowy zwrot od zakupów opłacanych kartą wydaną do konta lub Blikiem). Otrzymamy 4% zwrotu od dokonanych płatności. Zwrot będzie naliczany przez 5 m-cy, przy czym miesięcznie maksymalnie 130 zł, łącznie 650 zł. Aby otrzymać maksymalną kwotę premii, powinniśmy wydać 3.250 zł miesięcznie (3.250 zł x 4% = 130 zł), a to nie jest kwota dla każdego osiągalna.

Pierwsze 4% zostanie naliczone od transakcji dokonanych od następnego miesiąca od przystąpienia do promocji.

źródło bankowo.info, prześwietlenie promocji Lepiej z eKontem

Brak opłat za kartę debetową przez 2 lata
I jeszcze dodatkowo przez 24 miesiące od zawarcia umowy bank nie będzie pobierał opłaty za kartę debetową wydaną do konta. Na obecną chwilę opłata za kartę nie jest pobierana pod warunkiem dokonania nią minimum 5 transakcji miesięcznie. Przy czym jeśli ktoś posiada kartę kredytową w mBanku, to płatności nią dokonane też zaliczane są do tego minimum. Bez spełnionego warunku 5 transakcji miesięcznie opłata za kartę wynosi 4 zł.

Gwarancja niezmienności opłat przez 2 lata

Również przez 24 miesiące mBank nie zmieni niektórych opłat. I tak przez 2 lata od zawarcia umowy płacić będziemy:

0 zł za prowadzenie konta, 0 zł za krajowe przelewy internetowe, 0 zł za wypłaty z bankomatów mBanku, Euronet, Planet Cash i BZ WBK jeśli będzie to co najmniej 100 zł lub 1,30 zł jeśli będzie to niższa kwota i 7 zł z pozostałych bankomatów. Przy czym opłacać usługę Wypłaty ze wszystkich bankomatów za 5 zł miesięcznie i wtedy obowiązują dla wszystkich bankomatów w kraju kwoty 0 zł przy wypłacie minimum 100 zł i 1,30 zł jeżeli kwota wypłaty jest niższa.

 

Kto jest organizatorem promocji?

Dziś prześwietlana promocja, to promocja wiązana. Organizatorem akcji i fundatorem vouchera do Biedronki jest Agora SA, zaś partnerem mBank, który jednocześnie jest organizatorem drugiej promocji, w której zyskać można 650 zł z moneyback i gwarancję braku zmiany niektórych opłat, w tym 0 zł za konto i kartę wydana do konta.Jaki jest koszt utrzymania eKonta Standard?

Wprawdzie w promocji banku, w której do odbioru jest premia do 650 zł i brak zmiany niektórych opłat przez 2 lata można wybrać jedno z dwóch rachunków, to jeśli chcemy dodatkowo voucher do Biedronki wyboru nie mamy. Jedynym rachunkiem bankowym, które można otworzyć jest eKonto w wersji Standard.

eKonto Standard jest idealne dla klientów internetowych. To konto, to:

0 zł za prowadzenie rachunku.

0 zł za obsługę karty debetowej gwarantowane przez 2 lata.

0 zł za wypłatę gotówki z bankomatów krajowych mBanku, Euronet, Planet Cash i BZ WBK przy kwocie wypłaty min. 100 zł lub 1,30 zł przy niższej kwocie i 7 zł z pozostałych bankomatów w kraju. Jeśli ktoś korzysta z różnych bankomatów może za 5 zł wykupić usługę Wypłaty ze wszystkich bankomatów w kraju i płacić 0 zł za wypłatę od 100 zł i 1,30 zł za wypłatę niższej kwoty.

10 zł za wypłaty w bankomatach za granicą.

9 zł za wypłatę gotówki w kasie banku.

9 zł za wpłatę gotówki w kasie banku.

0 zł za internetowy przelew krajowy (to się nie zmieni przez 2 lata), 4 zł telefoniczny i 8 zł w placówce banku.

5 zł za internetowy przelew europejski SEPA. i 0,35% min. 20 zł max 200 zł zł za przelew zagraniczny.

0 zł za zlecenie stałe.

5 zł za sprawdzenie salda w bankomacie.

Przejdź na stronę promocji 

źródło zdjęcia tytułowego strona promocji Same korzyści – 2 edycja

 

 

Dokumenty do promocji:

Regulamin promocji Same korzyści na Bank – edycja 2 ⇒

Regulamin promocji Lepiej z eKontem – II edycja ⇒

Tabela opłat i prowizji ⇒

 

* * * * * * * * * * * * * * * * * *

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *