poniedziałek, 24 czerwcaPieniądze leżą na ziemi, trzeba się tylko chcieć po nie schylić.
Shadow

Konkurs NBP na projekt monety kolekcjonerskiej. Nagroda 20 tys. zł.

Narodowy Bank Polski właśnie ogłosił konkurs na zaprojektowanie monety kolekcjonerskiej 10-cio złotowej upamiętniającej 100-lecie odzyskania przez Polskę niepodległości.

Konkurs NBP na projekt monety

Konkurs trwa od dziś 11 kwietnia 14 czerwca 2017 roku (do tego dnia przyjmowane są prace konkursowe). Może w nim wziąć udział osoba, która ukończyła 16 lat.

Prace oceniać będzie Kapituła konkursu. Spośród nadesłanych prac zostanie wyłoniona jedna praca, której twórca otrzyma nagrodę główną w wysokości 20 000 zł. Może zostać przyznane też wyróżnienie w wysokości 10 000 zł i nagroda specjalna 5 000 zł. Przy czym jedna osoba może otrzymać jedną nagrodę. Podane kwoty, to kwoty brutto, przed wypłaceniem NBP potrąci z niej kwotę należnego podatku.

Ogłoszenie wyników nastąpi 30 czerwca br. Laureaci o wynikach, terminie i miejscu wręczenia nagród zostaną powiadomieni telefonicznie.

Formularz zgłoszenia do konkursu znajduje się w regulaminie konkursu (strona 5). W przypadku osoby niepełnoletniej wymagana jest zgoda opiekuna prawnego (strona 7 regulaminu). W regulaminie znajdują się też  wymagania dotyczące wykonania pracy konkursowe i inne wymagane formularze do wypełnienia przez osobę zgłaszającą swoją pracę do konkursu.

źródło NPB

 

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *