Pieniądze leżą na ziemi, trzeba się tylko chcieć po nie schylić.

Słuchawki SONY za zdjęcie na Facebooku lub Instagramie

Wczoraj, 18 października 2016r. ruszył konkurs zorganizowany przez Bank Pekao S.A. Biorąc w nim udział jest szansa na odebranie słuchawek SONY. Zadanie konkursowe polega na wstawienie swojego zdjęcia na swoim profilu społecznościowym i odpowiednim jego oznaczeniu. W tle konkursu promowane jest konto młodzieżowe z oferty tego banku, Eurokonto Intro.

Pekao reklamuje swoje profile społecznościowe

Akcja konkursowa przewidziana jest do 20 listopada 2016r. i do tego dnia należy wypełnić formularz zgłoszenia na stronie internetowej www.pekao.com.pl/mojeintro i udostępnić zdjęcie na swoim profilu na Facebooku lub Instagramie zgodnie z wytycznymi banku:

przedstawiającego swoją postać, w pozie gry na niewidzialnym instrumencie muzycznym i oznaczenie go hasztagiem „mojeintro” oraz hasztagiem „pekaoSA” tj. #mojeintro oraz #pekaoSA oraz oznaczenie profilu @bankpekaosa. Zdjęcie musi mieć ustawienia widoczności określone jako „publiczne”

W formularzu zgłoszenia oprócz swoich danych należy podać oddział banku Pekao, w którym zostaną odebrane słuchawki. Niestety, po pierwsze słuchawki trzeba odebrać osobiście (jest szansa, że klient da się namówić na założenie konta 😉 i po drugie nie w każdym oddziale nagrodę będzie można odebrać. W formularzu do wyboru jest 17 miast, tych większych. No i jeszcze po trzecie – słuchawek jest 800 sztuk, a o ich przyznawaniu decyduje kolejność zgłoszeń i oczywiście poprawne wykonanie zadania. Nie jest to konkurs oceniający osobę na zdjęciu, ale konkurs promujący bank i jego ofertę ;). Nie zapomnijmy więc poprawnie oznaczyć zdjęcie hasztagami. 

W akcji tej mogą wziąć udział osoby, które w dniu zakończenia akcji, czyli w dniu 20 listopada br. będą mieć nie mniej niż 18 i nie więcej niż 30 lat.
Pekao reklamuje konto młodzieżowe Eurokonto Intro

Porozmawiajmy teraz o promowanym w tej akcji koncie młodzieżowym. Regulamin nic oczywiście nie mówi, że trzeba konto to otworzyć, ale tak się jakoś składa, że osoba biorąca udział w tej akcji nie może posiadać konta w tym banku. Każdy uczestnik jest więc potencjalnym klientem.

Eurokonto Intro, to konto dla osób w wieku 18-30 lat. W konkursie też mogą brać udział osoby w tym samym wieku 😉

Eurokonto Intro, to 0zł m.in. za prowadzenie konta, krajowe przelewy internetowe, wypłaty z bankomatów Pekao i UniCredit za granicą. Obsługa karty debetowej też może być za darmo, pod warunkiem jednak, że w poprzednim miesiącu zostaną nią dokonane i rozliczone przynajmniej 4 transakcje bezgotówkowe.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *