poniedziałek, 15 lipcaPieniądze leżą na ziemi, trzeba się tylko chcieć po nie schylić.
Shadow

2 akcje promocyjne, a w nich 50zł pewne i nadzieja na 10 000zł.

Trwają obecnie 2 akcje promocyjne związane z kartami kredytowymi. W zasadzie jedna to promocja, a druga konkurs. W promocji promowane są karty kredytowe PKO BP, a w konkursie karty kredytowe Credit Agricole. Bank PKO BP zapłaci 50zł za wykonanie transakcji kartą na co najmniej 50zł (de facto możemy wyjść na zero). Credit Agricole jest hojniejszy, bo zapłaci od 100zł do nawet 10 000zł. Tu jednak kto pierwszy (przepraszam – kto kartą płaci więcej ;)), ten lepszy.

Transakcja kartą na 50zł = Bonus 50zł

Promocja PKO BP trwać ma do 31 grudnia 2016r. W tym czasie wymagane jest zawarcie umowy o kartę kredytową. Umowę można podpisać w placówce PKO BP lub jego Agencji. Będziemy musieli wyrazić też zgody marketingowe.

Karty kredytowe biorące udział w promocji

Przejrzysta Karta Kredytowa PKO MasterCard, PKO MasterCard Standard (srebrna), PKO MasterCard Gold (złota) i PKO MatserCard Platinum.

Bonus zostanie przyznany pod warunkiem, jak wspomniałam we wstępie, wykonania transakcji kartą kredytową na kwotę co najmniej 50zł. Tą transakcją może być: przelew, płatności za towary lub usługi w punktach usługowo-handlowych przy użyciu karty, w tym również realizowanie płatności bez fizycznego użycia karty, w szczególności: operacje internetowe, zamówienia telefoniczne lub pocztowe.
Nie wystarczy jednak wykonać płatności kartą kiedy chcemy. Aby naszą transakcję na kwotę nie niższą niż 50zł bank uznał jako spełniony warunek promocji, musimy ją wykonać w odpowiednim okresie czasowym. I tak …
Do 30 listopada 2016r. jeśli karta ma Datę wydania od 4 do 31 października 2016
Do 31 grudnia 2016r. jeśli karta ma Datę wydania od 1 do 30 listopada 2016
Do 31 stycznia 2017r. jeśli karta ma Datę wydania od 1 do 31 grudnia 2016r.
 
Dodatkowo ta karta kredytowa musi być aktywna w dniu wydania nagrody, a ten przypada …
Do 31 grudnia 2016r. dla kart z datą wydania od 4 do 31 października 2016
Do 31 stycznia 2017r. dla kart z datą wydania od 1 do 30 listopada 2016
Do 28 lutego 2017r. dla kart z datą wydania od 1 do 31 grudnia 2016r.
Na koniec miła niespodzianka 😉

Nie otrzymamy 50zł w gotówce, ale w postaci vouchera (dawniej nazywało się to kuponem ;)). Zrealizować go będzie można do 31 marca 2017 roku w sieci sportowych sklepów Intersport, stacjonarnych i internetowym. No i … bank przewidział 16000 voucherów, dla jednej karty voucher można otrzymać jeden raz.

 

Kto wyda więcej, ten może liczyć na nagrodę

Credit Agricole oferuje większą kasę, ale i duuużo więcej trzeba najpierw wydać, żeby tych pieniędzy sięgnąć.
Do konkursu zgłaszamy się na formularzu zgłoszeniowym na stronie www.credit-agricole.pl/konkurs lub w placówce banku (w przypadku Visa Careffour można też w punkcie usług finansowych na terenie hipermarketów) lub telefonicznie. Pod uwagę będą brane transakcje kartą wykonane od 10 października do 4 grudnia 2016 roku. Do dnia przyznania nagrody nie można wypowiedzieć ani odstąpić od umowy karty kredytowej. Nagroda, w formie przelewu, zostanie zrealizowana na wskazany przez nas rachunek w ciągu 14 dni od dnia poinformowania przez bank o wygranej.

 

Karty kredytowe biorące udział w konkursie

Credit Agricole Visa Gold, Credit Agricole MasterCard Gold, Credit Agricole Visa Silver, Credit Agricole MasterCard Silver, Credit Agricole Visa Standard, Credit Agricole MasterCard Standard, Credit Agricole Visa Maxima, Visa Castorama, Alsolia MasterCard, Carrefour Visa

 

Jak wygrać nagrodę? 

To proste – używać karty kredytowej: płacić nią za zakupy i usługi w punktach handlowo-usługowych, w Internecie, wypłacać gotówkę w bankomacie, Placówce Bankowej i Placówce Partnerskiej.

Ile można wygrać?

Przede wszystkim nasze wydatki kartą nie mogą należeć do najniższych, bo tylko po 10 „najlepszych” osób na każdym poziomie zdobywa nagrody. Nagrody przyznawane będą na 3 poziomach: każdego dnia, raz w tygodniu (przez 8 tygodni) i raz w finale. Każdy z Uczestników może wygrać 8 nagród dziennych (raz w tygodniu przez 8 tygodni), jedną nagrodę tygodniową i jedną finałową.

Każdego dnia 10 osób, które dokonają transakcje kartą o najwyższych wartościach (brane będą pod uwagę łączne transakcje wykonanego przez danego uczestnika w danym dniu, nie mogą być one niższe niż 100zł) otrzymają po 100zł.

Raz w tygodniu, również 10 osób, które wykonają najwięcej transakcji kartą w danym tygodniu (pojedyncza transakcja nie może być niższa niż 10zł) otrzymają po 1000zł.

W finale również zostanie przyznanych 10 nagród, każda po 10000zł. Otrzymają je Ci, których transakcje wykonane przez cały okres trwania konkursu będą o najwyższych wartościach (zliczone zostaną wszystkie transakcje wykonane w tym okresie, łącznie nie mogą być niższe niż 1000zł).

A żeby konkursowicze nie poszaleli ;), bank wprowadził pewne ograniczenie. Każdego dnia w jednym punkcie zapłacić można maksymalnie 5 razy, tzn. można więcej, ale maksymalnie 5 transakcji bank weźmie pod uwagę.

Pełny regulamin liczy 8 stron [KLIK]

źródło PKO BP i Credit Agricole

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *