poniedziałek, 24 czerwcaPieniądze leżą na ziemi, trzeba się tylko chcieć po nie schylić.
Shadow

200 zł za przeniesienie konta do Credit Agricole

Nowa odsłona promocji z premią 200 złotych za przeniesienie swojego konta osobistego z innego banku do Credit Agricole. Bonus gwarantowany jest pod pewnymi warunkami. Polacy wybierają Credit Agricole, to akcja promocyjna, która trwa do końca czerwca 2017 roku. Do tego samego dnia obowiązuje też podobna promocja z bonusem za przeniesienie konta. Tam jednak jednak z wymagań banku jest wyrażenie zgody na otrzymywanie informacji handlowych od banku. W tej takiego wymogu nie ma. 

Promocja w pigułce.

Bonus 200 zł przelewem na konto.

Warunki:

– przeniesienie konta z innego banku (konto przenosi Credit Agricole na podstawie udzielonego przez nas pełnomocnictwa);
– podpisanie z bankiem (Credit Agricole) umowy o konto bankowe (do wyboru są 4 konta) z kartą debetową, dostępem do bankowości internetowej i z opcją wyciągu elektronicznego;
– zasilanie konta przez kolejne 3 miesiące kwotą co najmniej 3000 zł (łączna kwota wpływów).

Polacy wybierają Credit Agricole

3 kroki od nagrody 200 zł w gotówce dzielą każdego, kto zechce z niej skorzystać.

Pierwszy krok, to podpisanie umowy z bankiem. Umowę zawieramy o konto osobiste wraz z kartą debetową, z dostępem do bankowości elektronicznej CA24. Jako opcję wyciągu wybieramy wyciąg elektroniczny.

Drugim krokiem jest złożenie Wniosku z Pełnomocnictwem na mocy którego bank (Credit Agricole) przeniesie nasze konto z innego banku. We wniosku wskazujemy obecny bank i numer ROR-u, który chcemy przenieść oraz dane instytucji przekazującej wynagrodzenie (np. zakładu pracy), która zostanie poinformowana o zmianie rachunku do przekazywania wynagrodzenia. Wniosek z Pełnomocnictwem najprościej złożyć przy podpisywaniu umowy, ale można to zrobić też w ciągu 7 dni od podpisania umowy. Podpis klienta w tym wniosku musi być taki sam jak podpis złożony w obecnym banku.

Ostatnim krokiem jest zapewnienie wpływu wynagrodzenia przez kolejne 3 miesiące w kwocie nie niższej niż 3 000 zł. Pierwszy wpływ musi wpłynąć na konto najpóźniej do końca miesiąca po miesiącu, w którym została podpisana umowa. Jeśli więc umowę podpiszemy w maju, pierwszy wpływ musi zasilić konto do końca czerwca i później w lipcu i w sierpniu.

Aby wpływu wynagrodzenia jako warunek promocji został spełniony należy złożyć w banku wniosek Zlecenie przekazywania środków.

Z Promocji nie może skorzystać Klient, który w okresie do 1 roku przed datą zawarcia umowy Konta był Posiadaczem Konta indywidualnego lub jednym z Posiadaczy Konta wspólnego prowadzonego przez Bank.

Wypłata premii

Bonus zostanie wypłacony na konto po spełnieniu wszystkich warunków, najpóźniej na koniec kolejnego m-ca po spełnieniu tych warunków. Przywołując więc powyższy przykład, jeżeli ostatni wymagany wpływ na konto będzie w sierpniu, premia zostanie wypłacona do końca września. Przy czym do czasu otrzymania otrzymania premii trzeba mieć aktywne otwarte w promocji konto (na nie zostanie przelana premia) i kartę debetową.


Cztery rachunki do wyboru

Osoba przenosząca konto do Credit Agricole może wybrać jeden z czterech dostępnych w banku rachunków osobistych. 1 Konto może wybrać tylko młodszy klient. Konto bowiem dostępne jest dla osób w wieku od 18 do 27 lat. Z pozostałych trzech najbardziej optymalne wydaje się konto PROSTOoszczędzającego PLUS. Jest tu możliwość zwolnienia z opłaty zarówno za prowadzenie konta jak i obsługę karty debetowej. Aby spełnić warunki promocji wystarczy przez 3 miesiące zasilać konto kwotą 3 000 zł. Później wystarczy połowa tej kwoty, by być zwolnionym z opłaty za konto. Jeśli już mowa o wpływach na poziomie 1 500 zł miesięcznie, to w tym banku wciąż obowiązuje promocja (do odwołania) z premią 100 zł za przeniesienie konta Przenieś konto II, w której wystarczy wpływ 1 500 zł, a nie jak w opisywanej Polacy wybierają Credit Agricole – 3 000 zł.

1 Konto – darmowe m.in.: prowadzenie konta, przelewy internetowe, karta debetowa jeśli wykonana się nią zakupu na 1zł (jeden złoty), wypłaty z bankomatów Credit Agricole, BZ WBK i Euronet oraz korzystając z cash back (wypłata gotówki przy kasie).

Konto PROSTOoszczędzające – opłata za prowadzenie konta 4,90zł, za obsługę karty debetowej 3,90zł. Obydwie opłaty są stałe, bez możliwości ich zniesienie. Konto w zamian oferuje darmowe wpłaty i wypłaty gotówki w kasie, przelewy internetowe, wypłaty z bankomatów Credit Agricole i w ramach usługi cash back. Za wypłaty z pozostałych bankomatów w kraju pobierana jest prowizja 5 zł za każdą wypłatę (za 6zł miesięcznie klient ma darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce). [więcej o koncie ...]

Konto PROSTOoszczędzające PLUS – zgodnie z tabelą opłat i prowizji przy wpływie 1.500zł i płatnościach kartą debetową na minimum 500zł można mieć jedno i drugie za darmo. W przeciwnym razie miesięcznie konto i karta będzie kosztować odpowiednio 9,90zł i 7,90zł miesięcznie. Co bank daje w zamian za darmo? Podobnie jak przy poprzednich dwóch kontach wpłaty i wypłaty gotówki w kasie, przelewy internetowe. Dodatkowo wypłaty ze wszystkich bankomatów w kraju są za darmo.

Konto PROSTOoszczędzające PREMIUM – przy tym koncie klient ma do dyspozycji dedykowanego Doradcę. Musi jednak wykazać się większymi wpływami jeśli konto chce mieć darmowe. Na konto musi wpłynąć minimum 10.000zł. Karta debetowa bez żadnych warunków jest obsługiwana bezpłatnie. Darmowe są też przelewy Elixir bez względu na kanał zlecenia przelewu. Klient nie zapłaci też za wypłaty ze wszystkich bankomatów na świecie.

źródło zdjęcia tytułowego strona promocji i smartmockups

Dokumenty i linki związane z promocją:

Regulamin promocji Polacy wybierają Credit Agricole ⇒

Tabela opłat i prowizji ⇒

* * * * * * * * * * * * * * * * * * *


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *