poniedziałek, 15 lipcaPieniądze leżą na ziemi, trzeba się tylko chcieć po nie schylić.
Shadow

Od 150 zł do 400 zł za rachunek bankowy w Banku Millenium.

W poprzednim miesiącu zakończyła się promocja, w której główne skrzypce grało Konto 360 z premią 150 zł i aplikacją Goodie. Nie pozostawiała jednak po sobie zbyt długo pustki, bo wystartowała kolejna akcja promocyjna z tym samym kontem i z premia 150 zł. Tym razem nie trzeba instalować żadnej aplikacji. Można za to zarobić dodatkowo 250 zł za polecanie rachunków Banku Millenium.

Do 25 lutego 2018 roku należy złożyć wniosek o konto.   

Promocja w pigułce

Bonus – 150 zł za spełnienie warunków po otwarciu konta  + do 250 zł za polecanie rachunku – wszystko w gotówce na konto bankowe.

Warunki do spełnienia – wpływ 1.000 zł + jedna transakcja kartą wydana do konta lub Blikiem – w marciu i w kwietniu 2018 roku.

 ⇒

Kto może wziąć udział w promocji?

Czy może to być osoba, która była już kiedyś klientem bank? TAK

Warunek – osoba ta nie otwierała wcześniej konta w Banku Millenium przy okazji jakiejkolwiek promocji za wyjątkiem dowolnej promocji Zyskaj 360 zł. Przy czym należy się tu kilka słów wyjaśnienia. Warunki do spełnienia, dzięki którym można odebrać premię 150 zł nieznacznie różnią się w zależności, czy osoba zakładająca konto w tej promocji posiadała już wcześniej konto w Banku Millenium czy też konto w tym banku zakłada po raz pierwszy. Różnica w zasadzie jest tylko przy jednym warunku, o którym wspominam w punkcie poniżej Co zrobić aby otrzymać 150 zł premii?

 


Co zrobić, aby otrzymać 150 zł premii?

Ponieważ jest to promocja wiązana, w której Bank Millenium jest Partnerem, Organizatorem zaś i fundatorem premii jest firma zewnętrzna, przed otwarciem konta należy zgłosić chęć udziału w tej promocji. Dedykowana jest ku temu specjalna strona [], na której należy kliknąć w przycisk Weź udział i wypełnić formularz podając swoje imię i nazwisko, adres e-mail, numer telefonu komórkowego oraz hasło. Na podany adres mailowy otrzymamy wiadomość z linkiem aktywacyjnym. Na podane dane zostanie założony nasz profil, na który będziemy mogli się później logować.

Do 25 lutego 2018 roku mamy czas na złożenie wniosku o konto wraz z kartą debetową w Banku Millenium (przed podpisaniem umowy z bankiem wcześniej należy złożyć wniosek). Przy okazji musimy wyrazić zgody: zwalniające z tajemnicy bankowej (premię wypłaca ktoś inny niż bank, więc musi wiedzieć, czy spełniliśmy warunki promocji, a te zna tylko bank) oraz zgody marketingowe. Zgody te możemy później odwołać, ale muszą być one aktywne przynajmniej do końca maja br.

28 lutego 2018 roku, to ostatni dzień na podpisanie umowy z bankiem. Umowa, podobnie jak wyżej wspomniane zgody musza być aktywne do 31 maja 2018r.

W każdym z 2 następujących po sobie miesięcy: w marcu i w kwietniu 2018 roku mamy do spełnienia po 2 finansowe warunki. Różnią się one w jednym punkcie. I tak:

Jeśli nigdy wcześniej nie mieliśmy jakiegokolwiek produktu w Banku Millenium, to:

  • zasilamy konto łączną kwotą minimum 1.000 zł;
  • przynajmniej jeden raz dokonujemy transakcji bezgotówkowej (płacimy za zakupy) kartą wydana do konta lub Blikiem.

Jeśli już kiedyś byliśmy klientem banku (w momencie przystąpienia do promocji nie możemy posiadać żadnego produktu ani mieć złożonego wniosku o jakikolwiek produkt), to:

  • na konto musi wpłynąć kwota minimum 1.000 zł tytułem wynagrodzenia;
  • przynajmniej jeden raz dokonujemy transakcji bezgotówkowej (płacimy za zakupy) kartą wydana do konta lub Blikiem.

 

Przy czym w obydwu przypadkach transakcja kartą lub Blikiem oznacza płatność w sklepie stacjonarnym i w internecie, Nie będą za to brane pod uwagę wypłaty z bankomatów, przelewy z innych naszych rachunków prowadzonym w Banku Millenium lub Millenium Domu Maklerskim oraz zwroty (np. zwrot towaru do sklepu), które spowodują anulowanie danej transakcji. Dla pewności więc warto zapłacić kartą lub Blikiem więcej niż wymagany jeden raz.

Jeśli w marcu i w kwietniu spełnimy obydwa warunki, to do 16 maja 2018 roku na naszą skrzynkę mailową powinniśmy otrzymać wiadomość o przyznaniu premii. W wiadomości tej znajdzie się też link przekierowujący nas do formularza, który musimy uzupełnić o numer konta bankowego otwartego w tej promocji. Na uzupełnienie mamy 7 dni. Brak tej informacji spowoduje, że nie otrzymamy premii 150 zł. [obserwuj profilu , tam przypominam o warunkach promocji]

Premia zostanie przelana na nasze nowe konto do 31 maja 2018 roku.

 Premia za polecanie konta

Poza jednorazową premią 150 zł każdy, kto otworzy rachunek w tej promocji może zyskać dodatkowo do 250 zł. Przy czym podstawowym warunkiem uprawniającym do otrzymania dodatkowej premii, jest spełnienie powyżej opisywanych warunków uprawniających do odbioru premii 150 zł, czyli zasilenia konta i jednej transakcji karta albo Blikiem.

Dodatkowa premia jest za polecanie rachunków Banku Millenium. Za każdy skutecznie polecony rachunek otrzymamy 50 zł, ale nie więcej niż 250 zł. Skutecznie polecony rachunek oznacza, że osoba, której polecimy konto w tym banku musi je otworzyć z linka przez nas mu przekazanego (link znajdziemy w naszym profilu na stronie promocji w zakładce Program Polecania) oraz spełnić wszystkie warunki, które my musimy tez spełnić dla premii 150 zł.

Bonus za polecanie kont wypłacony zostanie łącznie z premią 150 zł do 31.05.2018r.

Konto 360 i Konto 360 Student – koszty utrzymania?

W promocji tej można otworzyć jedno z dwóch rachunków: Konto 360 albo Konto 360 Student. Przy czym konto studenckie może otworzyć osoba, która nie ukończyła jeszcze 26 lat.

Konto 360 i karta debetowa wydana do tego konta są darmowe jeśli tylko zapewnimy wpływy na konto w kwocie co najmniej 1.000 zł w miesiącu i jeden raz zapłacimy kartą debetową lub Blikiem. Przy Koncie 360 Student wystarczy jedna płatność karta debetową lub Blikiem. Przy tych samych warunkach darmowe są też wypłaty ze wszystkich bankomatów w kraju i za granicą. Bez dodatkowych warunków są natomiast przelewy internetowe.

 

Dokumenty do promocji:

Tabela opłat i prowizji ⇒

Tabela opłat za kartę debetową ⇒

* * * * * * * * * * * * * * * * * *

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *