sobota, 20 lipcaPieniądze leżą na ziemi, trzeba się tylko chcieć po nie schylić.
Shadow

100 zł za otwarcie konta młodzieżowego mBank -u (do 25 roku życia).

[aktualizacja – promocja przedłużona do 31 sierpnia 2017 roku – II edycja promocji Zyskaj 100zł z eKontem m]

Na młodych klientów poszukujących dobrego rachunku bankowego w mBanku czeka propozycja takie go konta, teraz w promocji z bonusem 100 zł i dodatkowych 500 zł. Wprawdzie konto młodzieżowe eKonto m dostępne jest od 13 lat, to promocja skierowana jest do osób w wieku 18-24 lata.

Z promocji można skorzystać do 11 lipca 2017 roku 31 sierpnia 2017 roku.

Promocja w pigułce

Bonus – 100 zł

Warunki do spełnienia – 1 logowanie do aplikacji mobilnej + 5 transakcji kartą debetową.

Konkurs na projekt wizerunku karty debetowej – nagroda 500 zł (20 x 500 zł co tydzień).

Z promocji może skorzystać osoba, która od dnia 1 stycznia 2016 roku nie posiadała w mBanku ROR-u lub konta oszczędnościowego o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017 (dawny Multibank). Dodatkowo otwierany rachunek eKonto m nie może być rachunkiem wspólnym.

100 zł za płatności kartą debetową

Bonus ten zostanie wypłacony w dwóch transzach, każda po 50 zł. Warunkiem otrzymania bonusu jest przynajmniej jedno zalogowanie się do aplikacji mobilnej i minimum 5 płatności kartą w miesiącu. Warunki te muszą zostać spełnione w miesiącu następującym po miesiącu zawarcia umowy z bankiem i w miesiącu następnym. Za każdy miesiąc, w którym zostaną spełnione te warunki bank wypłaci po 50 zł.

Dla lepszego zrozumienia przykład.

Umowa o eKonto m została zawarta 20 czerwca.

W lipcu jest logowanie do aplikacji mobilnej i 5 płatności kartą debetową. W sierpniu wypłata pierwszych 50 zł za spełnienie tych warunków.

W sierpniu jest logowanie do aplikacji mobilnej i 5 płatności kartą debetową. We wrześniu wypłata drugich 50 zł za spełnienie tych warunków.

Przejdź na stronę promocji

500 zł w konkursie #starciewkarcie 

[w II edycji konkurs nie występuje]

Oprócz bonusu 100 zł można spróbować swoich sił w konkursie mBanku i zaprojektować kartę debetową. Co tydzień wybieranych jest po 20 zaprojektowanych kart debetowych. Autor takiego projektu otrzymuje 500 zł. Zainteresowanych odsyłam na stronę konkursową Starcie w karcie.

 


eKonto m – koszty obsługi

Konto dla młodych oferowane jest w trzech wersjach – 13-20 lat, 21-24 lat i od 25 lat. Nas ze względu na promocję interesują dwa pierwsze przedziały.

Dla osób w wieku od 13 do 24 lat to konto młodzieżowe prowadzone jest za darmo, bez konieczności spełniania dodatkowych warunków.

Z kartą debetową sprawa wygląda nieco inaczej. Osoby do 20 roku życia nie płacą za obsługę karty, zaś w wieku 21-24 lata pod warunkiem, że przynajmniej 5 razy zapłacą kartą. W przeciwnym razie opłata wynosi 4 zł.

Podobne zróżnicowanie jest przy wypłacie gotówki z bankomatu przy użyciu karty debetowej. Do 20 roku życia wszystkie wypłaty gotówki z bankomatów krajowych są za darmo. Dla starszych posiadaczy pod warunkiem, że wypłacą jednorazowo minimum 50 zł. Wypłata niższej kwoty, to również dodatkowa prowizja 1,30 zł. Natomiast zupełnie za darmo i bez żadnych warunków jest wypłata gotówki z bankomatów krajowych nie kartą debetową, ale Blikiem.

Dodatki do eKonto m

Warto zwrócić uwagę na 3 propozycje do konta.

Pierwsza z nich, co zapewne jest podstawową kwestią dla młodych osób, to aplikacja mobilna. Dzięki niej szybko można sprawdzić ile jest dostępnych środków na koncie czy wykonać przelew. Można się też zalogować za pomocą odcisku palca – pod warunkiem, że telefon jest wyposażony w skaner linii papilarnych, system iOS lub Android od wersji 6.0. Można też, zamiast z SMS-owych haseł korzystać z mobilnej autoryzacji (po zleceniu operacji w serwisie transakcyjnym, w aplikacji od razu pojawi się powiadomienie autoryzacyjne). Poza tym w mBanku dostępne są wspomniane już płatności mobilne Blik. Dzięki nim można zapłacić w Internecie i w sklepie stacjonarnym, dokonać przelewu na numer telefonu czy wypłacić gotówkę z bankomatu. Więcej o Blik …

Druga propozycja do eKonta m, to program rekomendacyjny PolecamBank. Za polecanie swoich produktów bankowych mBank osobie, która poleci jego produkt zapłaci prowizję. Od 50 zł do nawet 300 zł. Więcej o programie …

mSaver – automatyczne oszczędzanie, to trzecia propozycja. To ciekawy sposób na oszczędzanie bez udziału osoby oszczędzającej. Polega to na tym, że po każdej transakcji na koncie oszczędnościowym mSaver odkłada się niewielka kwota. Jaka? To zależy od nas. Do wyboru są 4 opcje: zaokrąglenie do pełnych 10 zł, stała kwota po każdej transakcji (od 3 do 10 zł), wybrany procent od wydanej kwoty (od 1 do 15%) albo inna wybrana przez posiadacza rachunku kwota.

mSaver, to konto oszczędnościowe przeznaczone do regularnego oszczędzania. Jest to konto darmowe. Bez prowizji jest też pierwszy przelew w miesiącu, a każdy kolejny kosztuje 50 groszy.

źródło zdjęcia tytułowego mBank i smartmockups

 

Dokumenty związane z promocją:

Regulamin promocji Zyskaj 100 zł z eKontem m ⇒

Regulamin promocji Zyskaj 100 zł z eKontem m – II edycja ⇒

Regulamin konkursu Starcie w karcie ⇒

Tabela opłat i prowizji ⇒

* * * * * * * * * * * * * * * * * * *


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *