poniedziałek, 15 lipcaPieniądze leżą na ziemi, trzeba się tylko chcieć po nie schylić.
Shadow

Szybkie 200 zł do wydania na Allegro od Banku Zachodniego WBK.

Wystartowała druga edycja promocji Banku Zachodniego z kontem bankowym, w której do zgarnięcia jest 200 zł na zakupy w Allegro. Warunki? Proste, możliwe jak najbardziej do spełnienia. Kto jednak chciałby z niej skorzystać, musi się pośpieszyć. Nagrodę otrzyma tylko 300 osób, które jako pierwsze spełnią jej warunki.

Aktualizacja! Limit 300 nagród został wyczerpany.

Promocja w pigułce 

Bonus – 200 zł na zakupy w Allegro.

Warunki do spełnienia – wpływ 500 zł na nowo otwarte konto bankowe + logowanie na konto + transakcje kartą lub Blikiem na kwote 150 zł.

 ⇒

Kto może wziąć udział w promocji? 

Czy może to być osoba, która była już kiedyś klientem banku? TAK

Warunek – z promocji może skorzystać osoba, która w ciągu ostatnich 12 miesięcy od złożenia wniosku o konto w tej promocji nie posiadała konta osobistego w polskiej walucie w Banku Zachodnim WBK.

Jaki jest bonus w promocji? 

Bony na kwotę 200 zł do zrealizowania w Allegro.

Właściwie 2 bony, każdy z nich będzie zasilony kwotą 100 zł. To bony elektroniczne, które otrzymamy na adres e-mail, który podamy przy składaniu wniosku o konto.

 
Co należy zrobić, aby odebrać nagrodę? 

Jak wspomniałam, warunki są proste i możliwe do spełnienia.

Krok 1. 

Zaczynamy od tego, że składamy wniosek []. Umowę podpisać musimy do 19 stycznia 2018 roku. Mamy więc niewiele czasu. Do wyboru mamy 3 możliwości: przelew weryfikacyjny na kwotę 1 zł (po weryfikacji pieniądze są zwracane), kurier lub video czat z doradcą bankowym. Warto więc w tym przypadku postawić albo na przelew weryfikacyjny, albo rozmowę video z doradcą bankowym. Przy opcji przelewu i kuriera dodatkowo trzeba będzie załączyć skan dowodu osobistego. Informację o tym, że konto jest aktywne otrzymamy SMS-em lub mailem do 26 stycznia 2018r.

Krok 2

Do 10 lutego 2018 roku będziemy mieli do wykonania 3 rodzaje czynności:

  1. Powinniśmy zalogować się do bankowości internetowej bądź przez bankowość mobilną.
  2. Zapewnić wpływ na to konto w kwocie minimum 500 zł.
  3. Wykonać transakcje kartą debetową lub Blikiem na kwotę co najmniej 150 zł.

Im szybciej oczywiście tym lepiej.

Kto jest organizatorem promocji? 

Bank Handlowy w Warszawie S.A.
Nazwa promocji Zostań posiadaczem karty kredytowej Citibank i zdobądź kod rabatowy …

Czy od nagrody zapłacimy podatek dochodowy? 

Zgodnie z Ustawą z dnia 26 lipca 1991 r. o podatku dochodowym od osób fizycznych (art. 21 ust. 1 pkt 68 ustawy) podatku nie zapłacimy – jednorazowa wartość tej nagrody nie przekracza kwoty 760 zł.

  

Jaki jest koszt obsługi Konta Jakie Chcę?

Jest to „najmłodsze” konto w ofercie Banku Zachodniego WBK. Za jego obsługę nie zapłacimy prowizji i nie musimy spełniać przy tym żadnych dodatkowych warunków. Wpływ 500 zł jest wymagany jedynie na potrzeby promocji, dla zyskania bonów do Allegro.

Do konta można wybrać dwie karty debetowe: Dopasowaną Visę lub Dopasowaną Mastercard. Możemy płacić za nią miesięcznie 3 zł. Możemy też uniknąć tej opłaty jeśli wykonamy karta transakcje na kwotę minimum 500 zł w miesiącu, albo też w miesiącu wykonamy minimum 5 transakcji na dowolna kwotę.

Darmowe w tym koncie są tez przelewy internetowe. Nie zapłacimy też za SMS kody, jak to miało miejsce przy Koncie Godnym Polecenia z oferty tego banku. Zapłacimy za to za szybki przelew internetowy (Przelew24), ten, którym opłacamy najczęściej zakupy w internecie.

Bonusem w Koncie Jakie Chcę jest możliwość otrzymywania częściowego zwrotu za opłacanie rachunków. To w sumie niewiele, 1% od rachunków za: gaz, prąd, internet/TV/Telefon, ale każde parę złotych przyda się w portfelu 😉

Dokumenty związane z wpisem:

Tabela opłat i prowizji .

* * * * * * * * * * * * * * * * * *

 

 

I jeszcze mała kwestia do wyjaśnienia … Nie jest to wpis sponsorowany. Nie otrzymam za niego wynagrodzenia. Mogę je otrzymać, ale pod warunkiem, że przy wykorzystaniu linków prowadzących na stronę promocji zostanie otwarte konto i spełnione warunki promocji. Jeśli więc Masz ochotę na tę promocję będzie mi bardzo miło i będę Ci wdzięczna, jeśli skorzystać z linka na tej stronie. 
********************************

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *