poniedziałek, 15 lipcaPieniądze leżą na ziemi, trzeba się tylko chcieć po nie schylić.
Shadow

Konto internetowe z systemem Fondy

wpis sponsorowany


Fondy to platforma płatnościowa zajmująca się internetową autoryzacją transakcji. Bardzo dobrze sprawdza się jako system płatności dla e-sklepów i każdego innego biznesu, gdzie w grę wchodzą błyskawiczne i bezpieczne płatności za daną usługę lub zakup towaru. Warto tu zaznaczyć, że podłączenie do systemu Fondy trwa zaledwie 15 minut!

Niezależnie od tego, jaką działalność prowadzisz, czy jesteś freelancerem, masz małą lub średnią firmę a nawet dużą organizację – system Fondy jest dobrym rozwiązaniem dla wszystkich, którzy chcą przyjmować płatności online w jak najprostszy i przyjazny sposób. Dzięki instalacji przycisku rozliczeniowego na swojej witrynie, aplikacji czy w sklepie internetowym możesz umożliwić klientom transakcję za oferowane usługi w szybki i bezpieczny sposób. Wystarczy umieścić guzik w dowolnym miejscu na stronie, jego kliknięcie oznacza bezpośrednie przejście na stronę płatności.

Bezpieczeństwo, niezawodność

Fondy dopasowane zostało do najpopularniejszych systemów zarządzania treścią, czyli CMS-ów. Stworzono specjalne wtyczki, które po intuicyjnym i sprawnym zainstalowaniu na stronie, działają sprawnie i bez zarzutu, dzięki czemu Fondy nigdy nie zawodzi dodatkowo gwarantując sprawność operacyjną bramki płatniczej w aż 99,95 procentach warto też tu zaznaczyć, że ten rewelacyjny nowoczesny system płatności jest całodobowy!

Wachlarz możliwości

Platforma Fondy obsługuje transakcje w wielu walutach. Zatem jest to międzynarodowy system do dokonywania płatności. Przyjmuje zapłaty z wykorzystaniem kart płatniczych, bankowości online i e-portfeli. Platforma oferuje nie tylko płatności jednorazowe ale i cykliczne. Dodatkowo dostępne jest fakturowanie online oraz zautomatyzowane zwroty za zakupy dla klientów. Istnieje też możliwość dokonywania wypłaty osobom prowadzącym biznes w Polsce, Europie, Rosji i na Ukrainie zarówno na konto bankowe spółki jak i konto indywidualnego przedsiębiorcy oraz na kartę bankową osoby prywatnej. Fondy to konto internetowe zapewniające różnorodne i nowatorskie rozwiązania dla Twojej działalności!

Wieloplatformowy system płatności

Płatności można odbierać z każdego urządzenia – smartfona, tableta, komputera a nawet konsoli do gry. Wystarczy, że wybierzesz jeden z szablonów lub stworzysz własny przy pomocy API Fondy, PHP, Python,Android, iOS, JavaScript, Smart TV, Unity 3D.

Mobilny panel sterowania Fondy

Mobilne sterowanie systemem Fondy daje gwarancję monitorowania aktualnych danych o biznesie bez względu na to, gdzie w danym momencie prowadzący e-biznes się znajduje. Dzięki tej funkcji można znaleźć i rozpatrzyć szczegóły pojedynczych transakcji, dokonać analizy płatności i wymiany walut oraz sprawdzić historię transakcji. Nie bez znaczenie jest też opcja natychmiastowego informowania o dokonanych wypatach. Dodatkowo wersja Android aplikacji posiada opcję akceptowania płatności przez NFC. By tego dokonać wystarczą zaledwie 3 kroki: należy wpisać kwotę, podać powód należności, i na koniec potwierdzić poprzez dotknięcie kartą telefonu.

System Fondy to nowoczesne i bardzo przyjazne narzędzie, którego celem jest usprawnienie dokonywania i przetwarzania płatności online przy jednoczesnym zapewnieniu wygody użytkownikom i zwiększeniu zysków przedsiębiorców – bowiem szybkie i sprawne metody płatności zachęcają klientów do powrotu na daną stronę oraz do kolejnych zakupów.

Chcesz wiedzieć więcej? Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej Fondy lub do kontaktu telefonicznego z jednym z managerów celem zapoznania się w pełną ofertą i zaletami systemu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *