sobota, 20 lipcaPieniądze leżą na ziemi, trzeba się tylko chcieć po nie schylić.
Shadow

400 zł do wydania na Morele.net + darmowa karta kredytowa

Jest smartfon do odebrania, jest roczny abonament na Storytel, jest też bon do wykorzystania na Allegro. Ale to nie wszystko. Jest jeszcze bon na zakupy w sklepie internetowym Morele.net. I o nim właśnie jest ten wpis. A mowa oczywiście o kolejnej już promocji karty kredytowej Citibanku.

Promocja trwa do 31 grudnia 2017 roku.  

Promocja w pigułce 

Bonus – 400 zł w postaci vouchera (bonu zakupowego) do Morele.net.

Warunki do spełnienia – jedno logowanie do bankowości elektronicznej + transakcje na łączną kwotą min. 1.000 zł.

strona promocji ⇒

Kto może wziąć udział w promocji?

Czy może to być osoba, która była już kiedyś klientem banku? TAK

Warunek – z promocji może skorzystać osoba, która od 1 stycznia 2015 roku nie była lub nie jest obecnie posiadaczem głównej karty kredytowej Citibanku.

Karta kredytowa Citibank – minimalne wymagania do jej otrzymania:
osoba fizyczna – wiek 21 lat, dochód 1.200 zł netto, zatrudnienie w obecnej firmie 3 m-ce.

działalność gospodarcza – wiek 21 lat, działalność gospodarcza 2 lata.

Jaki jest bonus w promocji? 

Voucher na kwotę 400 zł do zrealizowania w sklepie internetowym Morele.net

Voucher, czyli bon podarunkowy otrzymamy w postaci elektronicznego kodu po spełnieniu warunków promocji, o których mowa niżej. Zostanie on przesłany przez bank przez bankowość elektroniczną w wiadomości wewnętrznej na nasze konto karty kredytowej (widoczny po zalogowaniu w zakładce Wiadomości).

Voucher ważny będzie do 31 lipca 2018 roku. W celu jego realizacji otrzymany kod wpisujemy w koszyku zakupowym w miejscu oznaczonym Voucher albo karta podarunkowa.

Voucher jest do jednokrotnego wykorzystania. Minimalna wartość zamówienia umożliwiająca wykorzystanie vouchera, to 400 zł, czyli wartość bonu. Raczej nie powinno być z tym problemu, patrząc na asortyment sklepu ;). W kwocie minimalnego zamówienia nie mogą zawierać się koszty wysyłki. Te pokrywa kupujący.

A jeśli wolisz bon na 400 zł do Allegro, zerknij na drugą, podobną promocję 

Inne promocje karty kredytowej Citibanku:
Karta kredytowa Citibank ze smartfonem LG K4 dual sim ⇒
Karta kredytowa Citibank z rocznym abonamentem na Storytel ⇒
Karta kredytowa Citibank z bonem na 400 zł do Allegro ⇒
Karta kredytowa Citibank z bonami na 400 zł do Frisco.pl ⇒
Karta kredytowa Citibank z bonem na 400 zł do OleOle.pl ⇒

Co należy zrobić, aby odebrać bonus?

Krok po kroku … choć wydaje się to wszystko skomplikowane, ale nic bardziej mylnego ;). Dla osób, które nie lubią czytać – poniżej streszczająca tabela 🙂

Krok 1.

Pierwsze, co musimy zrobić, to wypełnić formularz kontaktowy na stronie tej promocji [KLIK]. W formularzu podajemy imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail i Pesel. Na podany numer telefonu zadzwoni konsultant z banku i zada kilka pytań, aby zbadać naszą zdolność kredytową. W trakcie tej rozmowy, o ile się zgodzimy, zostanie za pośrednictwem konsultanta wypełniony wniosek o kartę kredytową i na jego podstawie zostanie zawarta umowa z bankiem (umowę do podpisania może dostarczyć kurier). Będziemy musieli potwierdzić jeszcze nasze dochody. Dokument dochodowy przesłać będzie można online. O tym, w jaki sposób poinformuje nas konsultant. Listę dokumentów, jakie bank wymaga w zależności od rodzaju dochodu znajdziemy w załączniku do regulaminu promocji (do pobrania na końcu wpisu).

Krok 2.

Po zawarciu umowy, najpóźniej do końca drugiego miesiąca kalendarzowego po jej zawarciu (np. umowa zawarta w sierpniu = warunki spełnione do końca października) należy wykonać 2 czynności:

.a. Przynajmniej raz zalogować się do bankowości internetowej bądź przez aplikację mobilną na konto swojej karty kredytowej. Logować się oczywiście można częściej, ale bank wymaga tylko jednego logowania.

.b. Dokonać transakcji bezgotówkowych (zapłacić kartą) na łączną kwotę co najmniej 1.000 złotych. Jeśli ktoś posiada kartę dodatkową, to płatności nią dokonane też będą wliczane, jak i nośnikiem zbliżeniowym również. Do kwoty tych transakcji bank nie zaliczy natomiast przelewów z rachunku karty kredytowej i wypłat z bankomatów (to transakcje gotówkowe ;)). Nie zostaną też uwzględnione transakcje zwrócone (np. gdy towar opłacony kartą kredytową zwrócimy do sklepu, a pieniądze sprzedawca  zwróci na kartę kredytową) oraz transakcje, które nie zostaną do tego czasu zaksięgowane w systemie banku (w zależności od transakcji od momentu zapłaty kartą do momentu zaksięgowania/rozliczenia tej kwoty przez bank może minąć nawet kilka dni).

Tabela streszczająca 😉

1. Wypełnienie formularza na stronie dedykowanej tej promocji [KLIK] i telefoniczna rozmowa z konsultantem (na jej podstawie przygotowywana jest umowa).
2. Jedno logowanie do bankowości internetowej lub przez aplikację mobilną + transakcje kartą na łączną kwotę minimum 1.000 zł. Mamy na to czas do końca drugiego miesiąca po miesiącu zawarcia umowy – np. umowa zawarta w sierpniu = warunki spełnione do końca października.
 3. Voucher na kwotę 400 zł w postaci kodu elektronicznego przesłany w wiadomości wewnętrznej (widoczna po zalogowaniu z zakładce Wiadomości) najpóźniej do końca następnego miesiąca po spełnieniu warunków – np. warunki spełnione we wrześniu = voucher otrzymamy do końca października.

Kto jest organizatorem promocji?

Bank Handlowy w Warszawie S.A.
Nazwa promocji Zostań posiadaczem karty kredytowej Citibank i zdobądź voucher do sklepu morele.net- edycja III.

Czy od nagrody zapłacimy podatek dochodowy?

Zgodnie z Ustawą z dnia 26 lipca 1991 r. o podatku dochodowym od osób fizycznych (art. 21 ust. 1 pkt 68 ustawy) podatku nie zapłacimy – jednorazowa wartość tej nagrody nie przekracza kwoty 760 zł.

  

Jaki jest koszt obsługi karty kredytowej?

W promocji możemy zamówić dowolną kartę kredytową z oferty Citibanku. Polecam jednak kartę kredytową Simplicity. Jest to karta, za której obsługę bank nie pobiera opłaty bez względu na to czy jej używamy czy nie. Dodatkowo jeżeli zadłużenie na karcie spłacać będziemy terminowo nie zapłacimy ani za obsługę karty, ani odsetek od pożyczonych pieniędzy. Dla przypomnienia – nie polecam wypłacać gotówki z bankomatu kartą kredytową, bo po pierwsze jest za to wysoka prowizja (min. 10 zł), a po drugie nie obowiązuje tu okres bezodsetkowy (bank będzie naliczał odsetki od tej wypłaty bez względu na to, czy spłacimy ją we wskazanym na wyciągu terminie). Do wypłat z bankomatów najkorzystniej używać karty debetowej. 😉

Podstawowe opłaty dla karty kredytowej Simplicity, to:

0 zł za obsługę karty.

8% min. 10 zł za wypłatę gotówki z bankomatów.

8% min. 10 zł za przelew z rachunku karty.

10 zł za spłatę zadłużenia w bankomacie, 20 zł w Oddziale.

6 zł za dostęp do obsługi telefonicznej CitiPhone. Ta usługa nie jest obowiązkowa ale jest ona automatycznie podłączana do karty i najlepiej z niej od razu zrezygnować. Dla zwykłego użytkownika karty nie jest ona potrzebna.

źródło zdjęcia tytułowego strona promocji Citibank

Przejdź na stronę promocji

Dokumenty związane z wpisem:

Regulamin promocji Zostań posiadaczem karty kredytowej … ⇒

Tabela opłat i prowizji ⇒

* * * * * * * * * * * * * * * * * *

 

I jeszcze mała kwestia do wyjaśnienia … Nie jest to wpis sponsorowany. Nie otrzymałam za niego wynagrodzenia. Mogę otrzymać wynagrodzenie, ale pod warunkiem, że przy wykorzystaniu linków prowadzących na stronę promocji zostanie otwarte konto i spełniony warunek 5 płatności. Jeśli więc Masz ochotę na tę promocję będę niezmiernie wdzięczna za skorzystanie z linka na tej stronie.
 

1 Comment

  • Jedna z ciekawszych promocji jakie widziałem.Aczkolwiek sam nie jestm w stanie z niej skorzystać poniewaz aktualnie jestem klientem city handlowego 😉
    Szkoda, ze bank nie ma przygotowanych jakichś bonusów juz dla swoich stalych klientów.Tak aby ich zatrzymac na dłużej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *