sobota, 20 lipcaPieniądze leżą na ziemi, trzeba się tylko chcieć po nie schylić.
Shadow

Darmowe konto bankowe z premią nawet 600zł. Uwaga na haczyki w promocji.

Wystartowała nowa, 8 już edycja Money Manii, której organizatorem jest Money.pl. Ponownie bierze pod swoje skrzydła konto osobiste w mBanku, eKonto w wersji Standard. Promocja Money Mania powiązana jest z promocją samego mBanku. Zyskać można dwie premie – 100 zł od Money.pl i nawet 500 zł od mBanku, co razem daje nawet 600 zł.

Money Mania 8 + promocja mBanku Zyskuj z eKontem

Odniosę się teraz do tytułowych haczyków w promocji. Jeśli rozpatrujemy je jako osobne promocje, to haczyków nie ma. W obydwu są proste zasady. Zarabiamy albo 100zł albo 500zł. Jeśli jednak chcielibyśmy zdobyć łączne 600 zł premii, to pojawiają się owe haczyki, ale o tym poniżej.

Promocje w pigułce

100 zł premii gwarantowanej w promocji Money Mania (do promocji można przystąpić do 28 sierpnia 2016r.)

za 5 transakcji na dowolne kwoty – dozwolone transakcje to: płatność bezgotówkowa kartą debetową, przelew na konto w innym banku i płatność internetowa (mTransfer).

do 500 zł premii w promocji mBanku

do 17 sierpnia 2016r. zawieramy umowę na rachunek bankowy z kartą debetową.

24 godziny od otwarcia rachunku aktywujemy aplikację mobilną i się do niej logujemy. Premia za otwarcie konta i aktywację aplikacji mobilnej wynosi 10 zł.

Przez 5 kolejnych miesięcy kalendarzowych (w każdym miesiącu) wykonujemy kartą debetową i/lub Blikiem transakcje bezgotówkowe na kwotę co najmniej 250zł miesięcznie, zapewniamy wpływ na konto na kwotę 1 000zł (jednorazowo) i przynajmniej 1 raz logujemy się do aplikacji mobilnej. Za płatności kartą i/lub Blikiem otrzymamy procentowy zwrot (za kartę 2% od wartości zakupów a za Blika 4%). Maksymalnie miesięcznie 50zł, przez 5 miesięcy 250zł.

Po spełnieniu wszystkich warunków mBank przewidział extra bonus 240zł za otwarcie rachunku bankowego z kartą debetową, aktywację i logowanie do aplikacji mobilnej w ciągu 24 godzin od otwarcia konta i spełnianie przez kolejne 5 miesięcy powyższych warunków.

Obydwie premie są zwolnione z podatku.

100 zł za 5 dowolnych transakcji

Udział w promocji Money Mania może zapewnić gwarantowaną premię sto złotych, o ile spełnimy kilka prostych warunków. Do 28 sierpnia br. na stronie dedykowanej promocji www.moneymania.pl należy złożyć wniosek* o konto bankowe w mBanku eKonto Standard, a umowę podpisać do 11 września. Następnie do 2 października wykonać 5 transakcji na dowolne kwoty. Może to być transakcja kartą debetową, przelew na konto w innym banku albo płatność internetowa (mTransfer). Nie będą brane pod uwagę przelewy na rachunki prowadzone w mBanku, płatności zwrócone (np. wynikające ze zwrotu towaru) i wypłaty z bankomatu. Również do 2 października br. na stronie promocji podać numer nowo otwartego rachunku w mBanku. Do końca października otrzymamy informację o przyznaniu premii. Premia zostanie wypłacona do końca listopada 2016r. na aktywne konto otwarte w tej promocji.

* osoby, które będą pierwszy raz brały udział w akcji promocyjnej Money Mania muszą się najpierw zarejestrować na stronie promocji www.moneymania.pl. Podać swój adres e-mail, imię i nazwisko, a następnie potwierdzić rejestrację klikając link w mailu.

Money Mania 8

500 zł za aktywność na koncie

Promocję mBanku opisywałam zaledwie kilka dni temu [kliknij po szczegóły], więc tu tylko przypomnę, że premia 500 zł podzielona jest na 3 części.

10 zł otrzymamy, jeśli w ciągu 24 godzin licząc od otwarcia konta bankowego aktywujemy aplikację mobilną i się do niej zalogujemy.

250 zł będzie wypłacana przez 5 miesięcy. Zarobimy, o ile będziemy płacić kartą debetową albo Blikiem. Miesięcznie można zyskać premię do 50zł, przez 5 miesięcy do 250zł. Będzie to zwrot naliczony od kwoty transakcji 2% przy płatności kartą debetową i 4% od płatności Blikiem. Zwrot z transakcji będzie wypłacany pod warunkiem, że transakcje tę wyniosą minimum 250zł w miesiącu, na konto wpłynie jednorazowo co najmniej 1000zł oraz przynajmniej 1 raz w miesiącu zalogujemy się do aplikacji mobilnej.

Aby zwroty utrzymywać musimy spełnić dodatkowe warunki w danym miesiącu:

240 zł to bonus, który otrzymamy jeśli będziemy spełniać powyższe warunki przez 5 miesięcy.

2 haczyki w promocji

We wstępie wspomniałam, że jeśli liczymy na premię 600 zł, musimy uważać na haczyki w tych promocjach.

Haczyk 1. mBank już nas przyzwyczaił, że do swoich promocji dopuszcza tylko osoby, które nie były nigdy wcześniej jego klientami. Tak jest z promocją mBanku, w której zyskać można 500zł. Natomiast promocja Money Mania, ta z premią 100 zł dopuszcza osoby, które nie były klientami mBanku od 1 października 2015r. Jeżeli więc ktoś klientem banku już był, może liczyć na 100zł od Money.pl, ale na 500zł o banku już nie.

Haczyk 2. Money Mania jest przewidziana do 28 sierpnia br. a promocja mBanku z premią 500zł tylko do 17 sierpnia, ponad tydzień krócej. Przystępując więc do promocji Money Mania po 17 sierpnia mamy szansę tylko na 100zł.

 

Darmowe konto eKonto Standard

Można by dopisać 3 haczyk, bowiem w promocji Money Mania można otworzyć tylko konto w wersji Standard, a w promocji mBanku również eKonto w wersji Plus gdyby nie to, że to standardowa wersja jest darmowo prowadzona. Bezpłatną można mieć też kartę debetową jeśli wykonany nią co najmniej 5 transakcji bezgotówkowych miesięcznie. W przeciwnym razie zapłacimy 4zł. Darmowe są też przelewy internetowe i zlecenia stałe. Za wpłatę i wypłatę gotówki w kasie zapłacimy po 9zł. Wypłata z bankomatów krajowych mBanku, sieciach Euronet i Planet Cash i BZ WBK jest darmowa, z pozostałych bankomatów to koszt 3% min. 5zł max 9zł. Jeśli ktoś wypłaca z różnych bankomatów, wystarczy że zapłaci 5 zł miesięcznie i będzie miała darmowy wypłaty ze wszystkich bankomatach krajowych. Wypłata w bankomacie za granicą to koszt 3% od kwoty transakcji, nie mniej niż 9zł.

źródło Money Mania

 

Dokumenty związane z promocjami:

Regulamin promocji Money Mania

Regulamin promocji mBanku Zyskuj z eKontem

Tabela opłat i prowizji


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *