sobota, 20 lipcaPieniądze leżą na ziemi, trzeba się tylko chcieć po nie schylić.
Shadow

Darmowa karta kredytowa z telefonem (wartość prawie 500 zł).

Telefon LG K4 dual sim ponownie dostępny. Citibank, zgodnie z moim przewidywaniem udostępnił 3 edycję znanej już nam promocji z kartą kredytową w roli głównej. Warunki bez zmian, takie same jak w poprzedniej edycji tej akcji promocyjnej.

Promocja trwa do 30 września 2017 roku.   

Sięgnij po więcej promocji z kartą kredytową Citibanku ⇒

Promocja w pigułce 

Bonustelefon LG K4 dual sim (wartość nagrody 499 zł) – 2 karty SIM.

Warunki do spełnienia – jedno logowanie do bankowości elektronicznej + transakcje na łączną kwotą min. 3.000 zł (bank danej nam na to ponad 3 miesiące).

strona promocji ⇒

Kto może wziąć udział w promocji? 

Czy może to być osoba, która była już kiedyś klientem banku? TAK

Warunek – z promocji nie może skorzystać osoba, która od 1 stycznia 2015 roku była lub jest posiadaczem głównej karty kredytowej Citibanku.

Inne promocje karty kredytowej Citibanku:
Karta kredytowa Citibank ze smartfonem ⇒
Karta kredytowa Citibank z rocznym abonamentem na Storytel ⇒
Karta kredytowa Citibank z bonem na 400 zł do Allegro ⇒
Karta kredytowa Citibank z voucherem na 400 zł do Morele.net
Karta kredytowa Citibank z bonem na 400 zł do OleOle.pl ⇒

Jaki jest bonus w promocji? 

Telefon LG K4 dual sim (2 karty SIM) o wartości 499 zł.

Nagroda objęta zostanie 2-letnią gwarancją producenta. Telefon zostanie przesłany na adres korespondencyjny kurierem.

 

Co należy zrobić, żeby odebrać bonus? 

Jak zawsze w promocjach coś otrzymujemy w zamian czegoś. W przypadku tej promocji pamiętać musimy o dwóch rzeczach: zalogowaniu się na konto karty kredytowej internetowo lub mobilnie i płaceniu kartą za zakupy. Zacząć jednak powinniśmy od tego, by stać się posiadaczem tej karty.

.1. Najpierw wypełniamy formularz kontaktowy na stronie promocji [KLIK]. Na podany numer telefonu zadzwoni doradca z banku, aby potwierdzić chęć posiadania karty. W trakcie tej rozmowy, jeśli się zdecydujemy, zostanie za pośrednictwem konsultanta wypełniony wniosek o kartę kredytową i na jego podstawie zostanie zawarta umowa z bankiem. Doradca poinformuje nas też w jaki sposób (można online) dostarczyć dokument potwierdzający dochód. Jednym z akceptowalnych dokumentów jest wyciąg bankowy z wpływami dochodów (pełna lista dokumentów znajduje się w załączniku do regulaminu promocji).

.2. Po zawarciu umowy, najpóźniej do końca trzeciego miesiąca po zawarciu umowy (umowa zawarta we wrześniu = warunki spełnione do końca grudnia) musimy spełnić 2 warunki:

.a. Jeden raz zalogować się na w bankowości internetowej bądź poprzez aplikację mobilną na konto swojej karty kredytowej.

.b. Dokonać transakcji bezgotówkowych (zapłacić kartą) na łączną kwotę co najmniej 3.000 złotych. Jeżeli ktoś posiada kartę dodatkową, to płatności nią dokonane też zostaną wliczone do tej kwoty, podobnie nośnikiem zbliżeniowym. Do kwoty tej nie zostaną natomiast wliczone przelewy z rachunku karty kredytowej, wypłaty z bankomatów (transakcja gotówkowa), transakcje zwrócone (np. gdy rzecz, za którą zapłaciliśmy kartą kredytową zwrócimy do sklepu, a pieniądze sprzedawca zwróci na kartę kredytową) oraz transakcje, które nie zostaną do tego czasu zaksięgowane w systemie banku (w zależności od transakcji, od momentu zapłaty kartą do momentu zaksięgowania/rozliczenia tej kwoty przez bank może minąć nawet kilka dni).

O przyznaniu nagrody (telefonu) bank poinformuje do końca miesiąca po miesiącu, w którym spełnimy warunki tej promocji. Informacja ta będzie widoczna w zakładce wiadomości po zalogowaniu się do bankowości elektronicznej na konto naszej karty kredytowej. Telefon zostanie wysłany do nas w ciągu 30 dni od daty otrzymania tej wiadomości.

Kto jest organizatorem promocji? 

Bank Handlowy w Warszawie S.A.

Nazwa promocji Zostań posiadaczem karty kredytowej Citibank i odbierz telefon LG K4 dual sim (2017) – edycja III. Pobierz regulamin promocji  ⇒

Jaki jest koszt obsługi karty kredytowej?

Citibank w swojej ofercie posiada kilka kart kredytowych. Najtańszą w obsłudze (przy rozsądnym użytkowaniu darmową) jest karta kredytowa Simplicity. Bank za jej obsługę nie pobiera żadnej prowizji. A ponieważ przy karcie kredytowej spłata całego zadłużenia w wyznaczonym terminie nie powoduje naliczenia odsetek przez bank, to korzystając z niej mądrze można pożyczyć pieniądze bez żadnych kosztów. Mądrze, oznacza też nie wypłacanie tą kartą gotówki z bankomatu – z dwóch powodów: prowizja za wypłatę jest wysoka i przy wypłacie z bankomatu nie obowiązuje okres bezodsetkowy.

Poniżej najważniejsze opłaty dla karty kredytowej Simplicity, a jeszcze niżej tabela opłat do pobrania:

0 zł za obsługę karty.

8% min. 10 zł za wypłatę gotówki z bankomatów.

8% min. 10 zł za przelew z rachunku karty.

10 zł za spłatę zadłużenia w bankomacie, 20 zł w Oddziale.

6 zł za dostęp do obsługi telefonicznej CitiPhone. Ta usługa nie jest obowiązkowa ale jest ona automatycznie podłączana do karty i najlepiej z niej od razu zrezygnować. Dla zwykłego użytkownika karty nie jest ona potrzebna.

Przejdź na stronę promocji

 

 

Dokumenty związane z wpisem:

Regulamin promocji Zostań posiadaczem karty kredytowej … ⇒

Tabela opłat i prowizji ⇒

* * * * * * * * * * * * * * * * * *

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *